Knives Out Apk indir

v1.291.530053

Oyuncuların cesur savaşçılarla takım oluşturduğu ve çeşitli savaşlarda birlikte savaştığı yerlerde, takım arkadaşlarınızla en etkili saldırıları başlatma planını tartışın.
Boyut
89 Mb.
Sürüm
v1.291.530053

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • ANA ÖZELLİKLER

  • Savaşa başlamak için en fazla 5 oyuncudan oluşan bir ekip oluşturmalısınız; bir savaşta yaklaşık 20 takım olacaktır.
  • Yarış heyecan verici, ama aynı zamanda her yerde düşmanları öngörülemeyen tehlikeler getiriyor.
  • Düşman silah sesleriyle dikkatinizi dağıtmayın, her yerde ne kadar tehlikeli olursa olsun savaşı kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.
  • Düşmanlarınız sayısız; sizin ve ekibinizin kazanması ve can alması için düşmanı yenmenin tek yolu var.
  • Snip Battle gibi birçok oyun modu, tek başına veya arkadaşlarla rekabet edebilir. Tüm modlar heyecan verici ve eşit derecede heyecan verici.

Tanım

Knives Out Apk indir gerçekten geri döndü; bir dizi oyuncu, birçok acımasız savaşa katılabilmek için inanılmaz derecede heyecanlı. Oyuncuların cesur savaşçılarla takım oluşturduğu ve çeşitli savaşlarda birlikte savaştığı yerlerde, takım arkadaşlarınızla en etkili saldırıları başlatma planını tartışın. Düşman silah sesinden etkilenmeyin; sadece en iyi sonuçlarla yarışmayı yapın. Bitiş çizgisine yaklaşır yaklaşmaz başarılarınızın çalınmasına izin vermeyin; düşmanlarınız başarılarınızın peşinde olacak.

5 KİŞİYE KADAR ÜYE İLE BİR EKİP OLUŞTURUN

En cesur ruh hali ile zorlu savaşa girerken, Knives Out Apk indir ‘daki savaşlarda takım arkadaşlarınıza katılacaksınız. Hepsinin cesur bir savaşçı tavrını koruduğundan emin olarak 5 kişilik bir ekip oluşturun. Tehlike sizi arenalarda her yerde bekliyor. Çok oyunculu modda doğrudan sizinle karşılaşacak yaklaşık 20 takım var. Herkesin bu zorluğu geçtiğinden emin olun.

BİRÇOK BÜYÜK ARENADA RCE’YE KATILIN

Oyun, herhangi bir oyuncunun kendisi için kazanmak istediği tek amaç olan birçok zorlu savaş sunuyor. Birçok etkili oyuncunun katılımıyla birçok savaş başladı, hepsi doğrudan katıldı ve karşınıza çıktı. İlginç bir şekilde, her dövüş birçok farklı alanda gerçekleşecek. Tabii ki, oyuncu önceki mücadeleyi geçtikten sonra her savaşın ölçeği de tamamen değişir.

HER YERDE SİLAHLI ORTAMLARDA GÜVENLE HAYATTA KALIN

Her savaş tehlikelerle doludur ve düşmanlar her yerdedir. Pek çok oyuncuyu kazanma hırsı ile oyuncunun hayatı çokça tehdit edilecektir. Knives Out Apk indir’ta yaptığınız gibi, koşun ve sıkı savaşın – nihai aksiyon-macera oyunu. Silah kulağınızda çınlıyor ya da düşman silahı doğrudan size doğrultuyor, onları yenmenin bir yolunu düşünmelisiniz. Kriz, silah sesleri her yerde, bu yüzden sakince tüm zorlukların üstesinden gelelim.

DÜŞMANLARINA DEVAM ET VE SAVAŞLARDA HAYATINI KAZAN

Bu oyunda sayısız düşman hayatınıza hükmetmek ve yok etmek için planlar yapıyor. Zaferlerini tehdit edersen seni vurmaktan çekinmezler. Bu nedenle, birçok büyük savaş alanında yüzlerce farklı düşmana karşı ayağa kalkıp savaşacak cesarete de sahip olmalısınız. Yaşam ve zafer yalnızca birdir ve yalnızca güçlü olanlar yukarıdakileri hak eder. Silahları olsa bile düşmanla çarpışmaktan veya doğrudan yüzleşmekten çekinmeyin. Zafer sadece güçlüler içindir.

BİRÇOK SAVAGE SAVAŞINDAKİ BİRÇOK HAVALI OYUN MODU

Knives Out, oyuncuların bu savaşlarda her şeyden zevk almalarını sağlamak için birçok heyecan verici savaş getiriyor. Size uygun olanı seçebilmeniz için farklı boyutlarda çok çeşitli şişeler sunuyoruz. Bu oyunda birçok oyun modu oluşturulmuştur ve her modda başka küçük savaşlar da içerecektir. Snip Battle’ı seçebilir veya takım arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz, hepsi çok eğlencelidir.

EN İYİ SONUÇLAR İÇİN TAKIM arkadaşlarınızla STRATEJİ TARTIŞIN

Çok oyunculu bir mod seçerseniz veya takım arkadaşlarınızla savaşırsanız, herkes için iyi bir strateji oluşturmanız gerekir. Eşsiz bir zafer için gereksiz düşman düzenlemelerini atlayarak her eylemi mükemmel bir şekilde birleştirin. Ayrıca, saldırganın kim olduğunu ve en iyi savunmanın ne zaman olduğunu görmek için her eylemi tartışmanız gerekir. Düşmanın silah seslerinin başarınızı tehdit etmesine izin vermeyin.

İZLEYİCİLERİN ÇAĞRILARINDA BİRÇOK UZAYI AŞIN

Knives Out’taki dövüşlerin çoğu büyük ölçekte oynanır; çok farklı mekanlarda tutulurlar. Oyunun grafikleri o kadar gerçekçi olmalı ki, o ses getiren savaşların içinde olduğunuzu hayal edebilirsiniz. Her savaşta, büyük arenaya adım attığınızda seyircilerin çınlayan çığlıklarına hayran kalacaksınız. Kazanırsanız veya güzel saldırılar başlatırsanız, sizi neşelendirmek için daha fazla seyirci çekebilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir