Klondike Adventures Apk indir (En Son Sürüm)

2.103

Klondike Adventures APK, fantastik ve ilginç bir macera başarı oyunudur. Dev bir kar fırtınası tarafından tamamen yok edilen araziyi kazıyarak yeniden inşa edeceksiniz.
Apk indir
4/5 Oylar: 14
Boyut
145.13 MB
Sürüm
2.103

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Klondike Adventures APK indir, fantastik ve ilginç bir macera başarı oyunudur. Dev bir kar fırtınası tarafından tamamen yok edilen araziyi kazıyarak yeniden inşa edeceksiniz, kasabayla ilgili ilk sorunu düzeltmek, iç huzurunu yeniden yaratmak için tüm değerli eşyaları bulmakla görevlendirilebilirsiniz. Birkaç beyin kırma oyunuyla burada yaratıklar ve insanlar için ikamet edin.

Her karakterin hareketlerini kolayca kontrol edin

Klondike Adventures apk indir Bu kişiliğin tüm tekniklerini oyun içerisinde herhangi bir aktivite kısıtlaması olmadan yönetmekte özgür olabilirsiniz. Aynı zamanda Yakacak odun toplayın, mağaralara girin, her yerden eşya toplayın. Ve karakterinizin hareketinin yanı sıra sahip olduğunuz kaynakların yardımıyla istediğiniz engelleri yok edin. Oyunun video oyun kullanıcı arayüzünde. Karakterin hareketleri vahşi hayvanlara karşı koruyucu teknikler uyguluyorsa sağ, yoksa kalan gibi düzenlenmiştir.

Çok sayıda zorlukla karşı karşıya

Her öğeyi kendi başınıza bulmanız ve kesinlikle hızlı alternatifler yapmanızı isteyen çok sayıda beklenmedik durumla uğraşmanız gerekecek. Kar fırtınasının zarar verdiği araziyi yeniden inşa etmekle kalmaz. Aynı zamanda haydutlar hayatlarını tehdit ettiğinde kondüktörü de kurtarırsınız. Birçok günlük hayatı kurtarmak için harcamaya mı karar vereceksiniz. Yoksa buradaki insanların hayatını kurtarmak için haydutlarla savaşmayı mı seçeceksiniz? Ayrıca, öğeleri tamamen keşfetme yeteneğinizin bir sonucu olarak geri yüklemenizi isteyen. Harap olmuş evleri ve harap olmuş şeyleri elle onarmanız gerekecek. Bulabildiğiniz kadar çok ürün bulmanıza yardımcı olması için pusulayı ve haritayı kullanın.

Öğe toplama seçeneği

Klondike Adventures apk indir Bulunduğunuz yerde yetersiz şeylere dayanamazsınız. Yiyecek kaynakları, evler için inşaat malzemeleri, normal su. Karlı zamanlarda ısıtıcılar başta olmak üzere önemli şeyleri bulmak için haritadaki tüm konumlara gitmeniz gerekecek. Keşfettiğiniz her ürün, başarı ve konut yaratma sürecinde birlikte çalışacak. Yeni bir ürün üretmek için birleştirme arzunuzu gerçekleştirir.

Başka bir arazi geliştirin

Yıkılan topraklarla ilgili araştırma yaparak keşfettikleriniz sayesinde. Buna ek olarak nsanların yeni bir hayata kavuşması için tüm yaşam alanlarını yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz işletmeleri, hastaneleri, çiftlikleri ve diğer birçok yeni yeri geliştirin ve inşa ettiğiniz yatak tabanını kullanarak para kazanın. Araziyi nasıl yeniden inşa etmeyi seçtiğinize bağlı olarak kesinlikle bir ülke veya kasaba hayatı yaşayacaksınız. Bununla birlikte sadece bu da değil, örneğin inekleri sağmak. Beslediğiniz hayvanlar söz konusu olduğunda yiyecek bulmak gibi evcil hayvanlara bakmanın ömrünü de hisseder.

Grafikler ve ses efektleri

Klondike Adventures Sürekli değişen bir geçiş çerçevesiyle yüksek kaliteyi nefes kesici çevrimiçi oyun gölgesine adamış. Güzelce oluşturulmuş 3B çizimler, insanlara çeşitli manzara deneyimleri getiriyor. Nazik vokallerle ses efektleri, belki de belirgin değil artı tehlikede olduklarında ve kurtarmanıza ihtiyaç duyduklarında kadın ve erkeklerin çığlıkları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir