KeepClean Apk indir

7.5.5

KeepClean Apk indir. Cihazınızdaki uygulamalardan ve dosyalardan çöpleri temizlemek için bir süpürge görevi görür. 
Apk indir
4.8/5 Oylar: 52
Boyut
37.42MB
Sürüm
7.5.5
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

KeepClean Apk indir. Cihazınızdaki uygulamalardan ve dosyalardan çöpleri temizlemek için bir süpürge görevi görür. Tüm virüsler temizleneceği, ancak bilgilerin üçüncü taraflara ifşa edilmeyeceğinden emin olunacağından. Kullanıcılara sahip olduklarında tamamen güvence verilen. Cihaz kurulumlarıyla kanıtlanan güvenlik ve güvenilirlik. Hataları gidermek ve kullanıcıları mutlu etmek için sürekli kendinizi yenileyen uygulama. Deneyimlemeye değer, öyleyse ne bekliyorsunuz?

TEMİZLİK ATIKLARI

Cihazda yüklü olan tüm dosyaları tamamen tarayan KeepClean Apk indir. Cihaza zararlı olan bileşenleri analiz etmeye ve filtrelemeye. Aynı zamanda Önbelleği analiz etmeye ve uygulamanın gereksiz dosyasında bulmaya başlar. Arama tamamlandığında, sadece temizle’ye tıklayın ve her şey çözülecektir. Serbest bırakıldıktan sonraki hafıza çok daha hafiftir. Endişelenmeden cihazınızda daha fazla tasarruf edebilirsiniz!

CİHAZ YENİLENİYOR

Yer açmak ve çöpleri temizlemek. Cihazınızın performansını artırarak her şeyin çok daha hızlı ve sorunsuz görünmesini sağlar. Yüklü uygulamaları kontrol ettiğinizde. Ayrıca KeepClean Apk indir pil israfına neden olan uygulamaları da algılar ve listeler. Otomatik olarak bunları kapatma ve cihaz açıldığında gereken enerjiden tasarruf etme seçeneği sunar.

KORUMA SEÇİMİ

KeepClean Apk indir. Tekrarlayan tarama ve kaldırmada profesyonellik. Kaspersky’nin yardımı sayesinde mümkündür. Ancak Filtreleme ve aramayla ilgili tüm etkinliklerin desteklenmesi. Cihazınızın korunmasına yardımcı olur ve ekstra bir koruma katmanı eklemek ekstra rahatlık sağlar. Ayrıca Tüketimi azaltır, çevredeki cihazlardan gelen ısıyı engeller ve soğutma yapar. CPU’larınız aşırı çalıştıklarında da soğutulur.

OYUNLARI ÇIKAR

Az kullanılan veya kullanılmayan eğlence uygulamaları sistemi. Etkinliklerini cihazdaki bir boşaltma ile sınırlama için bir RAM serbest bırakma katmanından geçirilır. Bir kez daha performans önemli ölçüde artırılaran elde edilır. Aynı zamanda Fotoğraf bölümünüz, en çok alanı tükettiği yer olan tarama aralığı dışında da değildir. Tarama, kopyaları otomatik olarak filtreler ve algıladığında. Ayrıca Taradığında atar ve belleği boşaltmaya yardımcı olmak için farklı seçenekler sunar.

GÜVENLİK AĞ BAĞLANTISI

KeepClean’in bağlı cihaza ağ hizmetleri sağlayan üçüncü taraf içeriğini tanıması önemli değildir. Ancak Bilgilerin güvenliğini ve güvenliğini sağlamak için yetkisiz WiFi kaynakları en aza indirilir.

CİHAZINIZ İÇİN UYGULAMALARI SEÇİN

KeepClean Apk indir, en iyi virüs tarayıcıyı arayanlar için en iyi seçimdir. Ancak Bir cihazın güvenliğini kontrol etme sürecini tamamlar ve cihazı yeniler. Sonuçta tüm önemsiz dosyaları işler ve yer açar. Her temizlikten sonra tatmin edici sonuçlarla. Onunla hoş bir deneyim yaşamanızı ve mükemmel bir güncelleme işi yapmamıza yardımcı olacak bir inceleme bırakmanızı umuyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir