Jurassic World: The Game Apk indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022

1.59.11

Jurassic World: Oyun sizi dinozorların geliştiği eski zamanlara götürür. Oyuncular bu heyecan verici simülasyon oyununu deneyimleyecek,
Apk indir
3.9/5 Oylar: 12
Boyut
45MB
Sürüm
1.59.11

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Jurassic World: Oyun sizi dinozorların geliştiği eski zamanlara götürür. Oyuncular bu heyecan verici simülasyon oyununu deneyimleyecek, eşsiz bir macera dünyasına dalacaklar. Dinozorları kendiniz geliştirmeyi hedefliyorsanız, burası keşfetmeniz için bir cennettir. Daha da ilginç olanı, dünya için daha fazla dinozor türü geliştirmek için araştırma yapmak üzere her yerde arkadaşları bir araya getirmektir.

MÜKEMMEL MACERA TRANSFERİ

Uzun zamandır geçmişin gizemli dinozorlarını kendi başınıza keşfetmek istediniz. Tutkunuz nedeniyle, bu dev şey hakkında sürekli araştırma ve araştırma yapıyorsunuz. Şimdi, Jurassic World: Oyun, uzayda heyecan verici bir yolculukla dinozorların zevklerini keşfetmenize izin verecek. Havadaki bu yolculuk sizi dinozorların dünyasına götürecek ve bu aynı zamanda araştırmanız için bir cennet.

En heyecan verici şey ise bu gezinin oldukça özel olmasıdır. Uzay gemisinde dünyanın her yerinde daha fazla arkadaşınız olacak ve dinozorları inşa etmek için aynı hedeflere ve ideallere sahipler. Bu gezi çok bekledi. Ve yol boyunca arkadaşlarınla bir toplantı yapmana gerekiyor. Sizi hem bunaltacak hem de tarif edilemez bir şekilde heyecanlandıracak devasa dinozorlarla yeni bir dünya açılıyor.

AYRICA DİNOZORU ARAŞTIRIN

Oluşturduğunuz ekip, belirlediğiniz yolu izliyor ve Jurassic World: The Game sizi bunu yapmaya teşvik ediyor. Her insan bir dinozor türünün evrimi üzerine araştırmalara başlayacak. Birlikte keşfetmemiz için burada toplanan her türden toplam 150 dinozor var. Dinozorların çeşitliliği bize birlikte yeni noktalar keşfetme heyecanı verecek.

Bu hayvanı inceledikten sonra, bebek dinozorları beslemeye başlayalım ve sonra onları en tuhaf dinozorlara dönüştürelim. Özellikle bu dinozorları farklı askeri amaçlar için de kullanın, dinozor gibi makineler yaratabilirsiniz. Ve daha spesifik olarak, dünyadaki en büyük dinozor evrimi yarışmasına katılın.

OYUN EĞLENCE

Oyun, farklı yerlerde, yabancı topraklarda kaybolmamızı ve dinozorlar hakkında heyecan verici şeyler öğrenmemizi sağlıyor. Jurassic World: The Game için çeşitlilik yaratmak için tüm şekil, kişilik ve boyutlarda 150’den fazla dinozor burada toplandı. Ayrıca oyun, bu hayvanın evrimsel görüntülerini ve hatta hayatta kalma süreçlerini dikkatlice kaydetti.

Oyunun benzersizliği, takdire şayan durakları içermelidir; dinozorların büyümesi, net bir şekilde görmemiz için hızla yeniden üretilecek. Ayrıca, modern makineler de başarılı araştırmalara katkıda bulunur. Evrim haritaları da araştırma amaçlı dahil edilmiştir.

Şimdi Jurassic World: The Game’i seçin ve heyecan verici evrimsel anlara dalın. Oyun bize her zaman oyuncuların keyif aldığı en heyecan verici deneyimi sunar. Oyun, oyuncuların en keyifli deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için her zaman özellikler ve oynanışla ilgili yeni güncellemelere sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir