Join Clash 3D Apk indir

Join Clash 3D Apk indir ile epik hayatta kalma savaşına hoşgeldin. 2021 yılının en çok indirilen oyunları arasında olan bu hayatta kalma oyunu bağımlılık yapacak. Bununla beraber sonuna kadar oyuna bütün enerjini ve dikkatini vermen gereken yarış macerası! Örneğin Yarış, Dövüş ve Kazan! Bununla birlikte çeteni topla, kalabalık toplamak senin işin ne de olsa! Çete çatışmasında rakip ekiple çarpış!

Join Clash 3D Apk indir Kalabalığı Topla

Bu şehir oyununda tek başına koşmaya başla ve önüne çıkanlarla birleşip; bu yarış için büyük bir kalabalık oluştur. Bununla birlikte çetenin lideri ol; yoluna çıkan hareketli, dönen ve büyüyen engelleri aşarken onlara öncülük et.

Engelleri Aş

Bu çılgın hayatta kalma yarışında bakalım ne kadar ileri gidebileceksin! Sallanan baltalardan ve ezici dev kürelerden kurtul! Bununla birlikte canavar döner testerelerden, öldürücü kırmızı düğmelerden ve dikenli bir uçurumdan kaçmayı başararak bitiş çizgisine ulaş.

Join Clash 3D Apk indir Oyunu Kazan

Seviyenin en sonundaki kale görünene kadar kalabalığı kendinle birlikte götür. Son dövüşte rakiplerini ezip geç ve kaleyi ele geçir.

GÜNCELLEME TARİH 25/05/2021
Okyanustan Çek
Lütfen Bekleyin…
Otomatik indirme başlamadıysa, Tıklayın.
Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku