JINJA Apk indir

2.19.0

Pixel Shrine JINJA Apk indir. Eski Japon tapınağına dayanan bir tapınak inşa etme savunma oyunudur. Piksel sanatı dünyasında güzel tapınaklar yaratabilirsiniz.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 42
Boyut
93.32MB
Sürüm
2.19.0
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • JINJA MOD APK Birçok para, Orb/Ücretsiz yükseltme

Tanım

Pixel Shrine JINJA Apk indir. Eski Japon tapınağına dayanan bir tapınak inşa etme savunma oyunudur. Piksel sanatı dünyasında güzel tapınaklar yaratabilirsiniz. Nasıl oynanır? tapınak seviyesi artacak ve binalar ve bitkiler alacaksınız. Seviye yükseldikçe bina sayısı artacak ve tapınak büyüyecek. Oyunun özellikleri Oyun kapalıyken bile kaynaklar birikebilir. Arazi yerleştirebilirsiniz istediğiniz yerde bloklar ve su kaynakları. Türbeler diğer oyunculara açılabilir. Türbenizi ziyaret eden oyunculara hediyelik eşyalar verebilirsiniz. Türbeler, torii kapıları,

JINJA’ya Giriş

JINJA Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir simülasyon oyunu olarak, tüm dünyada simülasyon oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız . İndirse size yalnızca JINJA 2.14.1’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda ücretsiz olarak Many coin, Orb/Free yükseltme modu sağlar. Böylece oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. oyunun kendisi tarafından getirildi. İndirse herhangi bir JINJA modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli kullanılabilir. Kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, JINJA 2.14.1’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, indirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

JINJA Popüler bir simülasyon oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel simülasyon oyunlarının aksine, JINJA Apk indir ‘da sadece başlangıç ​​eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik simülasyon oyunları JINJA 2.14.1’in getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İndirse, simülasyon oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur, bu platform dünyadaki tüm simülasyon oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve tüm küresel ortaklarla simülasyon oyununun tadını çıkarın. mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel simülasyon oyunları gibi JINJA’nın da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri JINJA’nın birçok simülasyon hayranının ilgisini çekmesini sağlar. Geleneksel simülasyon oyunlarına kıyasla JINJA Apk indir 2.14.1 güncellenen bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildı. Simülasyonun orijinal stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm simülasyon oyun severlerin JINJA 2.14.1’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel simülasyon oyunu. Kullanıcıların zenginliklerini yeteneklerini becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir. Bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılan olarak insanları yorgun hissettirır. JINJA Apk indir Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olur ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olur.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü JINJA Apk indir 2.14.1’i tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir