JewelsMagic Apk indir

23.0412.01

 JewelsMagic Apk indir 'te gizem ve harikalarla dolu büyüleyici diyarlarda mistik bir maceraya atılın!
Apk indir
4.1/5 Oylar: 42
Boyut
95.18MB
Sürüm
23.0412.01
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

büyülü dünyaya hoş geldiniz! JewelsMagic Apk indir ‘te gizem ve harikalarla dolu büyüleyici diyarlarda mistik bir maceraya atılın. Zorluklar ve engellerle dolu binlerce benzersiz seviye sunan bu büyüleyici 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu. Her yaştan bulmaca meraklısı için mükemmeldir. Seviyelerde ilerlemek, değerli hazineler toplamak ve arazinin sırlarını ortaya çıkarmak için renkli taşları eşleştirin. Sezgisel oyun ve çeşitli güçlendirmeler ve özel mücevherlerle, engelleri aşmak ve bir sonraki seviyeye geçmek için strateji ve beceriye ihtiyacınız olacak!

Oyun, sizi meşgul edecek ve eğlendirecek günlük görevler ve özel etkinlikler içeriyor! Çarpıcı grafikler ve sürükleyici büyülü bir dünya yaratan büyüleyici müzik ile oynamayı bırakmak istemeyeceksiniz. Bulmacaları çözerken ve yeni hazinelerin kilidini açarken büyüleyici kaleleri ve yıldızlı gökyüzünü keşfedin. Jewels Magic: Mystery Match3’ü şimdi indirin ve maceraya katılın! Nasıl Oynanır• 3 veya daha fazla mücevheri eşleştirerek onları temizle. Mücevheri bir sıra veya sütundaki tüm taşları patlatan bir Yıldırım Mücevherinde birleştirin. Çevredeki tüm taşları patlatan bir Mücevher Bombası oluşturmak için 5 taşı L şeklinde birleştirin. Tüm taşları çapraz olarak patlatan bir X Mücevher Bombası oluşturmak için 5 taşı T şeklinde birleştirin. • 

JewelsMagic Giriş

JewelsMagic Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir bulmaca oyunu olarak. Tüm dünyada bulmaca oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE, size yalnızca JewelsMagic 23.0313.00’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz olarak Menü/Anında temizle sahne modunu sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevlerden kurtulmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. oyunun kendisi. İNDİRSE, herhangi bir JewelsMagic modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini. Ve %100 güvenli, kullanın ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, tek tıklamayla JewelsMagic 23.0313.00 indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

JewelsMagic Popüler bir bulmaca oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel yapboz oyunlarının aksine. JewelsMagic’te sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik bulmaca oyunları JewelsMagic Apk indir 23.0313.00’ün getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İNDİRSE, bulmaca oyunu sevenler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu da dünyadaki tüm bulmaca oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, İNDİRSe katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla bulmaca oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel yapboz oyunları gibi, JewelsMagic’in de benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri, JewelsMagic’in pek çok yapboz hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel bulmaca oyunlarına kıyasla. JewelsMagic Apk indir 23.0313.00 güncellenmiş bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Bulmacanın orijinal stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm bulmaca oyunu severlerin JewelsMagic 23.0313.00 tarafından getirilen mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel yapboz oyunu JewelsMagic Apk indir. Kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki. Bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, tek tıklamayla İNDİRSE kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü JewelsMagic 23.0313.00’ü doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir