inat Box Apk indir (Maç-Tv izle)

12

Ücretsiz Tv-Maç ve film izleme platformu.
Apk indir
4.8/5 Oylar: 627
Boyut
13 Mb.
Sürüm
12

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

inat Box APK indir uygulaması, bir çok kişinin aradığı ve inat tv olarak bildiği uygulamanın yeni bir versiyonudur. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise, eğer akıllı televizyonunuz varsa bu televizyon sayesinde uygulamayı indirip ücretsiz yayın izleyebilirsiniz.

Tanım

inat Box APK indir uygulaması, bir çok kişinin aradığı ve inat tv olarak bildiği uygulamanın yeni bir versiyonudur. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise, eğer akıllı televizyonunuz varsa bu televizyon sayesinde uygulamayı indirerek canlı ücretsiz izleyebilir ve sadece bununla da kalmayıp bir çok dizi, film ve televizyon kalanını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

İnat Box uygulamasında netflix, blutv film ve dizilerinden tutun canlı ve ücretsiz şekilde izleyebileceğiniz bir çok kanal bulunmakta ve bunu kesintisiz bir şekilde yapacaksınız. Çoğu kişiye böyle bir uygulama gerekli, bunun sebebi de ücretsiz izlemek ve diğer şeyler telefon üzerinden pek mümkün değildir fakat bu uygulama bunu mümkün kılıyor ve bu yüzden bir çok kişi tarafından seviliyor ve indiriliyor.

Nasıl Yüklenir?

Ücretsiz izlemenin yanında, dizi ve film gibi özellikleri bulunur. Bu özellikleri sayesinde bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan inat box uygulaması için inat Box APK Nasıl Yüklenir? sorusu en çok sorulan sorulardan birisidir. Bu sorunun cevabı da aslında oldukça basit, sitemiz üzerinden sürekli olarak güncel tuttuğumuz ve apk dosyasını sunduğumuz için sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edin;

  • Apk indir butonuna tıklayın.
  • Yönlendiğiniz sayfada 15 saniye bekledikten sonra indirme butonu açılacak.
  • APK dosyasını indirin.
  • Bilinmeyen kaynak ve uygulamalara izin verin.
  • APK dosyasının kurulumunu başlatın.

Kurulumu başlattıktan sonra yapmanız gereken uygulamanın kurulmasını bekleyin. APK dosyası hızlıca kurulacağı için kurulum bittiği gibi uygulamayı başlat. Galatasaray maçı izle ücretsiz müzik izleme ve film izleme keyfine başlayabilirsin.

inat Box Alternatif olarak : Selçuk Sports indirebilirsiniz.

Aradaki Farklar

İnat tv ile arasındaki farkı merak ediyor olabilirsiniz. Aslında ikisi de birebir aynı özelliklere sahip olsa da biri televizyon kullanımı için daha uygundur. Normal inat tv uygulaması televizyon için pek uygun olmadığından dolayı uygulama sahipleri inat box olarak yeni bir uygulamayı piyasaya sürüyor. Sizler için inat box indir linkini sunuyoruz. Bu sayede bir çok popüler diziyi, canlı yayınları ve bir çok filmi izlemeniz mümkün olacak.

Ayrıca, sadece bu da değil bunun dışında bir canlı yayını takip edip izle. Bu uygulama sayesinde bütün bunları kolayca yapabilmeniz mümkün. Alternatif olarak bir çok dizi ve film izleme uygulaması olsa da canlı tv izleme kısmında bir çok uygulama kaliteli olmadığı için donarak yayın veriyorlar. Fakat bu yüzden inat box uygulaması diğer uygulamalara nazaran çok daha fazla tercih ediliyor. Çünkü kesintisiz naklen yayınları sayesinde dilediğiniz gibi canlı tv seyredebiliyorsunuz.

Full Hd Maç İzle

Canlı ve ücretsiz olarak izleme sunan inat box apk indir sayesinde yayınları takip edebilirsiniz. Canlı maç izle sadece naklen yayınlar için değil. Tv programlarını takip edebileceğiniz gibi ve bir çok tv kanalını uygulamadan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Çoğu tv yayını veren uygulama olmasına rağmen bu işi inat box kadar iyi yapabilen yok. Bu sebeple bu kadar fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca, televizyonunuz akıllı televizyon ise bu sayede bu uygulamanın kurulumunu yapıp televizyonunuz üzerinden seyredebilirsiniz.

Özellikleri

Kayıt yok: Telefonunuzda Inat Box APK indirmesini kullanmak için kendinizi kaydetmeniz gerek kalmayacak. Bu, bu uygulamayı kullanmak için her türlü üyelikten muaf olduğunuz anlamına gelir. Bazen uygulamalara üye kayıt olmak gerekir. Bu nedenle, bu sorunla başa çıkmanıza yardımcı olmak için. Inat Box indirme dosyasının üyelik seçeneği yoktur.

Abonelik yok: Tamamen ücretsiz, kullanmak için Inat Box uygulamasına abone veya üye olmanız gerekmeyecek. Bu sayede Inat Box uygulamasına abonelik almak için para harcamanıza gerek yoktur. Herhangi bir sorun yaşamadan uygulamaya doğrudan erişip en sevdiğiniz içeriği izleyebilirsiniz. Bu uygulama üçüncü taraf reklamları gösterdiğinden, ödeme istemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir