Idle Recycle Apk indir (Sınırsız Para)

0.2.5

Sokak atıklarını temizleyin ve çevrimiçi oyun Idle Recycle Apk indir içindeki atık. Geri dönüşüm atölyelerinin işletmecisi olun
Apk indir
3.3/5 Oylar: 10
Boyut
153 MB
Sürüm
0.2.5

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sokak atıklarını temizleyin ve çevrimiçi oyun Idle Recycle  Apk indir içindeki atık. Geri dönüşüm atölyelerinin işletmecisi olun. Her kademede topladığınız ikramiyelerden tüm çöpleri toplayan ve geri dönüşüm işletmeleri açan şehir çalışanları rolünde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oynanış

Idle Recycle indir video oyunu, artan sorun zorluğu kullanılarak çok sayıda yapılır. Ek olarak alanlarda ve yollarda atıkları toplama ve ayırma göreviniz olacak. Çöpleri toplamanız gereken alanlara gitmek için çöp kamyonunun özelliklerine hakim olmanızda fayda var. Her mücadeleyi tamamlayarak eşleşen bonusu alir ve ikinci seviyenin kilidini açar.

Atık geri dönüşüm fabrikası inşaatı

Idle Recycle Apk indir geçmiş derece hedefinden ayırdığınız atıkları kullanarak. Bunun için maruz kaldığınız fabrikanın gelirini artırmak için hepsini farklı geri dönüşüm ürünlerine dönüştürün. Gelir arttıkça, çöp toplama ve atık arıtma faaliyetlerinin daha hızlı olmasına yardımcı olmak için fabrikayı şehirdeki birçok farklı yerle çoğaltın.

Fabrika donanımının kilidini aç

Idle Recycle Apk indir ekipman ve makinelerin kilidini açmak için, bir önceki mücadeledeki görevleri tamamlamak. Buna ek olarak bir atık geri dönüşüm fabrikasını başlattığınızda zorunlu ekipmanı satın almak isteyeceksiniz. Büyüyen şirket ölçeğiyle birlikte, fabrikayı modern, zaman kazandıran makinelerle yükseltmek. Ek olarak atık işleme hızının daha hızlı artırılmasına, çok sayıda hizmet ve ürünün yeniden kullanılmasına yardımcı olur.

Idle Recycle Apk indir işinden hazineler elde edin

Uygun duydunuz, geri dönüşüm, tahmin etmediğiniz çok daha pahalı hazineler kazanmanıza yardımcı olur. Bunun için geri dönüşümünüz yoluyla toplanan çöp torbalarından ve şirket girişimcilerine geri dönüştürülmüş ürünler sunmaktan bol miktarda hazine bulacaksınız. Çöp toplamada hazineleri bulmaya çalışmak kesinlikle her zorlukta heyecanlanmanızı sağlayan bir oyun olacak.

Grafikler ve ses efektleri

Oyunun fotoğrafları basit olma eğilimindedir, belki de oyun karakteri yaratma konusunda seçici değildir. Yol ve fabrika simülasyonu çevrimiçi oyunu da özel değildir, ancak çöp aracıyla ilişkili gürültü, çöp geri dönüşüm fabrikasından gelen motor gürültüsü ve bu fabrika çalışanlarının sesinden gelen gürültü gibi her çerçeveye sahip ses klipleri kesinlikle özel olabilir. Çevrimiçi oyundan geçmeniz gerektiğinde kendinizi çok daha gerçekçi hissetmenizi sağlar.

Bunun için yepyeni Idle Recycle indir ’sını indirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir