Hunt Royale APK indir

1.5.7

Karakterinizin becerileri ve gücü ile önünüze çıkan düşmanları alt eden siz olacaksınız.
Apk indir
4.0/5 Oylar: 1
Boyut
176 Mb
Sürüm
1.5.7

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tek elle oyun deneyimi, Hunt Royale APK indir oyuncu karakterin kontrolünü ele alıp hedeflerini tamamladıkça yeniden ortaya çıkıyor . Karakterinizin becerileri ve gücü ile önünüze çıkan düşmanları alt eden siz olacaksınız. Aynı zamanda oyun, oyuncuların isterlerse tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte deneyimleyebilecekleri birçok heyecan verici oyun moduna da sahip. Ayrıca karakter sistemi, oyuncuların kilidini açması ve yükseltmesi için bekliyor.

Hunt Royale APK indir ‘de Savaşlar

Hunt Royale’de oyuncu, rakipleri yenmek için farklı maçlara katılır. Bu moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişir. Archero’ya benzer şekilde tek elle karakteri kontrol edersin. Bu oyunla aynı özelliklere sahip olabileceğiniz bir oyundur. Tam olarak, karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edecek. Bununla birlikte gelen düşmanı yenmek için yetenek kullan. Kontrol mekanizmasına da tamamen erişilebilir.

Karakter işlemleri, oyuncunun yapacağı kaydırma veya sürükleme gibi eylemlerle olur. Yani bunlar oyuncunun tek elle kontrol edeceği işlemler:

 Zamanla, oyuncunun saldırılardan kaçma veya çok fazla düşmandan kaçınmak için doğru pozisyonu seçme yeteneği artacaktır. Oyuncular birçok farklı oyun modunu deneyimleyecek. Her modun oyuncuların deneyimlerini değiştirmelerine yardımcı olan bazı benzersiz özellikleri var.

FARKLI OYUN MODLARI

Hunt Royale APK indir ’in bir modunda oyuncular sürekli önlerinde beliren çeşitli düşmanları alt edecekleri bir oyun bulacaklar. Ekranın üst kısmında sarı bir deneyim çubuğunuz olacak. Bir canavarı her öldürdüğünüzde, yeni bir seviyeye ulaşana kadar çubuk yavaş yavaş dolar. Aynı zamanda, her seviye daha zor düşmanlarla savaşmak için beceriler seçmenize izin verir. Oradan, kazanma şansı yaratmak için aldığınız becerileri birleştirmenin yollarını bulacaksınız.

Oyuncuların oyuna girmeden önce ayarlamaları gereken iki mod daha var: co-op ve PVP. Co-op için oyuncular arkadaşlarıyla oynayacak ve önlerine çıkan düşmanları yenecekler. Başka bir deyişle, etkileyici ödüller almak için birçok zorlu seviyeyi fethetme fırsatınız bu. Diğer oyuncularla oynamak, kooperatif modunun dışındayken de çeşitlidir; sen ve diğer oyuncular düşman olacaksınız.

Düşmanı yenmek için işbirliği yapmak. PVP modu; sadece oyuncuların birbirine karşı olduğu bir maç yaratır. Başka bir deyişle, düşmanlarınız artık canavar değil, siz onlarla karşılaşana kadar güçleri bilinmeyen diğer oyunculardır. Diğer oyunculara karşı heybetli bir karaktere ve becerilere sahip olmanız gerekecek. Ayrıca hedef seçimi de önemlidir çünkü bazen müttefik olmayabilirsiniz. Bununla beraber siz ve diğer oyuncular aynı düşmanı yenersiniz.

KİLİT AÇILACAK ÇEŞİTLİ KARAKTERLER

Oyuncular, Hunt Royale’de etkileyici sayıda karakter bulacaklar. Her karakterin kendine has özellikleri ve belli bir seviyeye ulaştığında açılan becerileri var. Aynı zamanda, yükseltme malzemeleri bulmak kolay değil. Çünkü bu her karakterin kart sayısı. Başka bir deyişle, yeni bir seviyeye geçmek için gerekli miktarda karta sahip olmanız gerekecek. Gerçekten de bu, oyuncuların geçmesi zaman alacak uzun bir süreçtir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir