Hungry Shark Evolution Apk indir (Sınırsız para)

9.7.0

Hungry Shark Evolution oyuncuların vahşi köpekbalıklarını kontrol ederek daha yüksek bir köpekbalığı ırkına dönüştürmek.
Apk indir
3.9/5 Oylar: 15
Boyut
134.88 MB
Sürüm
9.7.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Korkunç bir canavar olma yolculuğu, oyuncuların birçok farklı köpekbalığı türünü kontrol edebildiği Hungry Shark Evolution ‘da yeniden ortaya çıkıyor. Uzun bir yolculuk yapacak ve birçok köpekbalığı çeşidini deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında zamana karşı yarışmanız ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanız gereken zorlu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu güncellemede görünen üç yeni köpekbalığı türünü kaçırmayın.

YENİ YIKICI GÜÇ

Hungry Shark Evolution ‘ın en son sürümünde, herhangi bir oyuncunun dikkat edeceği bir unsur. En yeni üç köpekbalığı türünün üç isminin görünümüdür: Shar-khan, Abyssaurus Rex ve Aaron the Destructor. Shar-khan için, arkada görünen kaplan benzeri motifleri ve keskin sivri uçları olan bir figür göreceksiniz. Aaron’ın uzun bir formu var. Ancak siz evrimleştikten sonra bu Aarun the Destruktor kadar büyük ve diğer köpekbalıkları kadar korkutucu olacak. Abyssaurus Rex, hayranlık uyandıran bir görünüme sahip bir köpekbalığıdır. Ancak kafa, dişlerle dolu dört dokunaçla birlikte bir kara deliği andırır. Ağzını açtığında, gözlerinin önündeki her şeyi emmeye çalışan bir kara deliğe benzer. Bu balığın özel becerisini kullandığınızda bu tamamen belirgindir. Oradan oyuncular. Farklı özelliklere sahip canavarlarla denizde ve kıyıda yaşayan yaratıklara korku salmak için yolculuklarına devam edecekler.

KORKUNÇ BİR AVCI OLUN

Feeding Frenzy hayranıysanız, birçok farklı nedenden dolayı Hungry Shark Evolution ‘ı denemelisiniz. Bunlardan biri, sürekli susuzluk halinde olan ve çevredeki yiyebileceği balıkları yemeye çalışan bir köpekbalığına dönüşmenizdir. Oyuna başlamadan önce okuduğunuz her balığın bilgisinden bunu öğrenebilirsiniz. Bu oyun, oyunda uzun süre hayatta kalabilmek için mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışmayı hedefliyor. Herhangi bir kullanıcının bir faktöre dikkat etmesi gerekecektir. Çevrenizdeki herhangi bir varlık size saldırmasa bile karakterinizin sağlığı her zaman azalacaktır. Oradan, her zaman etraftaki balıkları yemenizi ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanızı gerektirir. Aynı zamanda bu da sizi oyunda sürekli hareket ederek hedefler bulmaya. Zayıf olduğunuzda saldıramayacağınız hedeflerden kaçınmaya çalışmanıza teşvik ediyor. Tabii ki, sadece deniz tanrısı olmayacaksın.

Uçsuz bucaksız okyanusta yüzerken bazen bir yere ışınlanmanıza yardımcı olacak bir portal bulacaksınız. Oyun sizi hem hayatta kalmaya hem de neler olup bittiğini keşfetmeye teşvik edecek. Oradan her yerde çeşitli hayvanlar olacak ve onları yiyecek kaynağınız haline getirmek için onları görebileceksiniz ve toplayabileceksiniz. Aynı zamanda Hungry Shark Evolution World oyununa benzer bazı kara alanlarına da uçabilirsiniz.

MÜMKÜN OLDUĞU KADAR PARA TOPLA

Köpekbalığı rolünün tadını çıkarmanın yanı sıra. Herhangi bir oyuncunun seveceği bir şey. Oyun içi öğelerin kilidini açmak için bu oyunda kaynaklar kazanmaktır. Bu uzun zaman alacak ve köpekbalığınızın seviyesinin zamanla artmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, Kaynak toplamaya getirebileceği kolaylık ve çekicilik nedeniyle herhangi bir oyuncunun görmezden gelemeyeceği bazı unsurlar olacaktır.

Her balığın Gold Rush adlı bir durumu vardır ve bu mod balığın durumunu zirveye çıkaracaktır. Yani daha güçlü hale gelebilir ve sürekli kan kaybından etkilenmeyebilirsiniz. Oradan, tamamen çevrenizdeki tüm canlıları sorunsuz bir şekilde yemeye odaklanacağınız zamandır. Ayrıca oyunda uzun yaşamanın bir yolunu bulmak da bazı görevleri tamamlamanız ve oyunda birçok etkileyici ödül kazanmanız için bir yol.

KÖPEKBALIĞIN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Kontrol ettiğiniz köpekbalığının yanında yanında yüzen küçük bir balık göreceksiniz ve bu da oyuncu için faydalı bir partner. Bu mekanizma, bu küçük balıkların tamamen etkileyici bir özelliğe sahip olduğu Hungry Shark World’de de ortaya çıkar. Yani paranızı bu zorlu oyunda daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olacak. En uygun özellikleri seçmek ve bunların kilidini açmak için harcayacaksınız.

Hungry Shark Evolution’da rolünüz aynı: denizden karaya korkunç bir canavar olmak. Oyunda sahip olabileceğiniz modern zamanlardan antik çağlara kadar ortaya çıkan köpekbalıkları türlerine de yansımıştır. Ek olarak, yalnızca bilim kurgu eserlerinde bulunan bazı özel köpekbalıkları bulur ve onları korkunç bir forma dönüştürürsünüz. Güçleri ayrıca para ile yükseltilir ve onları daha hızlı ve daha güçlü hale getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir