Homicide Squad Apk indir

2.35.6501

Homicide Squad Apk indir heyecan verici oyun. Kafa karıştırıcı cinayet gizemleriyle dolu bir gizli nesne bulmacası ve 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur
Apk indir
4.6/5 Oylar: 43
Boyut
144.66MB
Sürüm
2.35.6501
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

İlginç yapbozları ve beyin jimnastiklerini veya suç çözme içeren oyunları sever misiniz?. Cinayet Masası, Homicide Squad Apk indir heyecan verici oyun. Kafa karıştırıcı cinayet gizemleriyle dolu bir gizli nesne bulmacası ve 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur!. Suçu çözen gizli nesne oyunu, oyuncuları göreve çağırıyor!. Büyük şehirdeki tüm bulmacaları çözmeye ve tüm gizemli suçları çözmeye hazır mısınız?. Cevabınız evet ise, dedektiflik becerilerinizi kanıtlayın ve sürükleyici bir tehlike. İhanet ve cinayet dünyasına adım atın. Pek çok zeka oyunu içeren bu suç oyununu şimdi deneyin. Son derece etkileşimli bir yolculuğa çıkın. Esprili Dedektifler Turino ve Lamonte, New York şehrini suçlulardan temizlerken. Kanun ve düzeni geri getirirken yanında oynayın. 

Tıpkı herhangi bir soruşturma oyununun. Bir dedektif gibi hissetmeniz gereken ilginç bir oyun anlamına gelmesi gibi. Homicide Squad Apk indir, olay yeri incelemeleriyle sizi olayların tam ortasına atıyor. Masanızda vakalar biriktikçe benzersiz yerleri ziyaret edecek ve rahatsız edici cinayet sahnelerini inceleyeceksiniz. Unutulmaya vakaları araştırırken, merak uyandıran karakterlerle etkileşime girerken. Çarpık katilleri yakalarken sürükleyici oyunun ve ilgi çekici hikayelerin tadını çıkarın. Suç mahallerini araştırın ve ipuçlarını bulun. Nesneleri arama ve bulmaya ve şaşırtıcı bir suçu çözmek için gerekenlere sahip misiniz?. Bunu öğrenmenin tek bir yolu var! Büyütecinizi kapın ve dedektif şapkanızı takın çünkü bu. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir suçlu heyecan yolculuğu!. Bu sürükleyici cinayet gizemi oyununda şehrin dört bir yanında bir dizi korkunç cinayet bildirilen. 

Cinayet Masası sınırsız para

En iyi suç soruşturma oyunları bile gerçek olaylara dayanan Homicide Squad hikayeleri kadar büyüleyici değil! Failleri adalete teslim etmek ve sakinlerin iç huzurunu yeniden sağlamak için yapmanız gerekenler. Herhangi bir sahne için en sevdiğiniz oyun modunu SEÇİN İPUÇLARI. Gizli nesneleri BULUN ve bunları kullanın veya bir bulmacayı çözmek için MÜCEVHERLERİ EŞLEŞTİRİN. Garip ipuçlarını ANALİZ EDİN ve ÇÖZÜN Akıllara durgunluk veren suçlar! Ayrıca, tamamen ÜCRETSİZ olan düzenli güncellemelerle daha fazla ceza davası, konum, karakter, görev ve seviye geliyor!. Wi-fi veya başka bir internet bağlantısı gerektirmeyen ücretsiz soruşturma oyunlarını seviyorsanız, Homicide Squad doğru seçim!

Bu oyunu Homicide Squad Apk indir oynaması tamamen ücretsiz olsa da. Uygulama içi satın alımlarla isteğe bağlı bonusların kilidini açabilirsiniz oyunun içinden. Cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

Cinayet Masası Tanıtımı

Homicide Squad Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir macera oyunu olarak tüm dünyada macera oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız . İndirse size sadece Homicide Squad 2.35.6500’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz olarak Sınırsız para modunu sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. kendisi indirse, herhangi bir Homicide Squad modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece indirse istemcisini indirin, Homicide Squad 2.35.6500’ü tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Daha ne duruyorsunuz indirse’de indirip oynayın!

Eşsiz Oynanış

Homicide Squad Apk indir Popüler bir macera oyunu olarak benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel macera oyunlarının aksine, Homicide Squad’da sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir, böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik macera oyunları Homicide Squad 2.35.6500’ün getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda indirse, macera oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur, bu platform dünyadaki tüm macera oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, İndirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla macera oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel macera oyunları gibi, Homicide Squad’ın da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Homicide Squad’ın pek çok macera hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel macera oyunlarına kıyasla Homicide Squad Apk indir 2.35.6500 güncellenmiş bir sürümü benimsemiştir. sanal motor ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal macera tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm macera oyunu severlerin Homicide Squad 2.35.6500’ün getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel macera oyunu, kullanıcıların zenginliklerini yeteneklerini becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Homicide Squad Apk indir 2.35.6500’ü tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha birçok ücretsiz popüler mod oyunu var, nesiniz bekliyorum, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir