Hexapolis Apk indir

0.4.10

Hexapolis Apk indir adlı bir strateji oyunu, krallığınızı basit ama aynı derecede zorlu ve dikkatli operasyonlarla özgürce geliştirmenize olanak tanır.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 54
Boyut
108.86 MB
Sürüm
0.4.10
Gereksinimler
Android 6.0+

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Hexapolis Mod APK Sınırsız para

Tanım

Hexapolis Apk indir adlı bir strateji oyunu, krallığınızı basit ama aynı derecede zorlu ve dikkatli operasyonlarla özgürce geliştirmenize olanak tanır. Aynı zamanda oyun esnasında oyun içerisindeki aktiviteleri tamamlayarak şehrinizi büyütmek için de zaman harcayacaksınız. Ayrıca büyümek için seçeceğiniz birçok şey olacak; faktörlerin hepsi birbiriyle ilişkilidir.

ÜLKE KALKINMA SÜRECİ

Oyunun başında kendinize belirli bir birimden oluşan bir kale alacaksınız ve bu bir strateji oyunudur, o zaman oyuncular ne yapmaları gerektiğini bileceklerdir. Bu alanın özelliği, etkileşimde bulunacağınız ve üzerindeki kaynakları göreceğiniz arazi alanının tamamen sınırlı olmasıdır. Spesifik olarak, beyaz bulutlarla kaplanacaklar ve bu mekanizma, kara sise benzer şekilde çalıştığında strateji oyunlarında çok garip değil. Hexapolis Apk indir Kalenizin seviyesini yükseltecek aktiviteler gerçekleştirerek krallığınızı geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Oyuncular için çeşitli fırsatlar sunduğu için seviye atlamak gereklidir. Spesifik olarak, belirli bir süre sonra kazandığınız para miktarı artacak, kontrol etmeniz için size görünen birim sayısı da artacaktır. Ayrıca, seviye atladıkça şüphesiz çeşitli avantajlar elde edeceksiniz ve hepsinden önemlisi,

YENİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRIN

Aynı türden bazı oyunlarda bulunan benzer bir mekanizma. Birçok farklı teknolojiye erişerek farklı bir etki yaratabilmenizdir. Oradan bazı alanlarda aldığınız faydalar da artacaktır. Yani Hexapolis Apk indir ‘te oyuncuların gerekli unsurları geliştirmek. Yeni teknolojileri doğru bir şekilde geliştirmek için neyi seçmeleri gerektiğini araştırmaları gerekecek. Tüm seçenekler, dikkat etmeniz gereken madeni paralarla ilgilidir. Bir araştırma ağacı sistemi olacak ve adından da anlaşılacağı gibi oyuncular etkinlik alanları. Binalar ve hatta birimler dahil olmak üzere yeni teknolojilerin kilidini açmak için zaman harcayacaklar. Oyunda sadece bir birim alıyorsunuz ve zamanla farklı işlevlere sahip birçok yeni birim açacaksınız. Ayrıca, bu sistemi bir ağaç olarak adlandırmak. Öğeleri düzenli bir şekilde yükseltmeniz ve birini diğerine göre önceliklendirmek için dallara ayırmanız gerekeceği anlamına gelir.

ALANINIZI GENİŞLETİN

Hexapolis Apk indir Krallığın gelişimi, şehrin seviyesini yükseltmek. Yeni teknolojilerin kilidini açmak ve daha fazla para kazanmak için insanlara yiyecek sağlamak için birçok faktörü takip etmelidir. Tüm bu faktörler birbirini etkiler. Şehrin seviyesi yükseldiğinde aldığınız para miktarı artacak ve daha çok şey açılacaktır. Ayrıca, yeni madencilik teknolojilerine sahip olduğunuzda. Tüm şehri beslemek ve size daha fazla para kazandırmak için geri gelir. Bir seviyeyi yükselttiğinizde, bir avantajınız olacak. Bu fayda, gelirinizin artması veya birimlerin artması gibi tamamen çeşitlidir. Hexapolis Apk indir Hepsi arazinizin gelişimine katkıda bulunur. Birçok yeni birimin kilidini açmanıza yardımcı olur. Zamanla, bir alanda kapsül enemeyeceksiniz, ancak siteyi genişletmek. O ortamı öğrenmek için diğer alanlara geçmek için birimleri kullanabilirsiniz. Düşmanlarla yüzleşebilir ve onları yok edebilirsiniz. Yaban hayatı bulun ve onu yiyeceğe dönüştürün; madencilik için yeni kaynaklara sahip topraklar bulun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir