Hex Polis Apk indir

0.3.10

Hex Polis Apk indir ’in size anlattığı şeyler üzerine kuruludur. Ancak bu iş aynı zamanda başarılı olmak için oldukça büyük bir strateji gerektiriyor.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 56
Boyut
78.15 MB
Sürüm
0.3.10

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Medeniyet, Hex Polis Apk indir ’in size anlattığı şeyler üzerine kuruludur. Ancak bu iş aynı zamanda başarılı olmak için oldukça büyük bir strateji gerektiriyor. Binalar tarihin en ünlü isimlerini barındıracak şekilde inşa edildi. Sonra insanın farklı dönemleri boyunca önemli gelişmeler var. Dünyada görebileceğiniz en harika şeyleri yaratmak için. Daha da dikkat çekici olan, bunların hepsinin sizin tarafınızdan yapılmış olmasıdır. Tüm evrendeki eşsiz, yaşanabilir gezegen ol.

Hex Polis modunu indirin – En güçlü medeniyetleri geliştirin

Uçsuz bucaksız evren şimdi tamamen büyük bir yaratıcının elinde, sizin. Öyleyse cansız gezegenlere üflemeye başlayalım ve büyümelerine yardımcı olalım. Hex Polis Apk indir Gerekli yapı parçalarını en uygun şekilde oluşturun. Maalesef sizin için diğer içerik oluşturucular da oradaydı. Sakinlerinizi ve binalarınızı daha hızlı büyütelim. İki taraf kimin en iyi olduğunu bulmaya için birbirleriyle savaşacak. Kendiniz için mükemmel stratejiyi bulabilirseniz kazanabilirsiniz. Mücadele denge yaratacak ve yaratıcıları birçok seviyeye bölecektir. Şu anda yaptığınız şeyi küçümsemeyin.

Çeşitli savaşçı türleri

Birçok farklı medeniyet, kontrol ettiğiniz savaşçıları yaratır. Bu yüzden rakibi zorlaştırmak için etkili dövüş yöntemlerine de sahipler. Örneğin, sağlam atlara binen zırhlı binicilere sahip olabilirsiniz. Ülke için savaşmaya hazır birçok insanla bir lejyonu kontrol edin. Barbarlara istediğiniz bölgeleri istila etmelerini emredin. Düşmanlarınızı yok etmek için hazırlanmış modern teknolojiye sahip ordular oluşturun. Her iki şekilde de diğer içerik oluşturucuları kazanmanıza yardımcı olur. Büyüme ve sayılar kazanmamız için temel faktörlerdir.

Kaynakların kullanımı

Madencilik, teknolojinizi hızlı bir şekilde geliştirmenin temel unsurlarından biridir. Askeri kullanım için taş, tahta ve diğer birkaç gıdayı kullanabiliriz. Sakinleri, Hex Polis Apk indir sayılarını artırmak ve kademeli olarak kaleler inşa etmek için onları tüketecek. Maden işçilerini etkili bir şekilde nasıl böleceğinizi biliyorsanız, rakiplerinizden daha hızlı olabilirsiniz. Her iki taraf da kaynakları özgürce sömürebildiğinde tamamen adil bir savaş. Ancak dikkatli olun çünkü rakip madencilik sırasında size saldıra. Size verilmesi gereken avantajlardan çok hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun olmasına izin vermeyin çünkü bizi dezavantajlı duruma düşürür.

koloni binası

Rakibinizden ele geçirdiğiniz parçalar otomatik olarak kontrolünüzdeki bir koloniye dönüşecektir. Bu koloniler, kışla ve üretilen kaynaklar açısından önemli avantajlar sağlayabilir. Ne kadar çok bölge ele geçirirseniz, elbette sizin için o kadar faydalı olacaktır. Hex Polis Apk indir etkinizi genişletmek için mümkün olduğunca çok alanı işgal etmeye çalışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir