Grand Prison Escape Apk indir

1.4

Grand Prison Escape Apk indir ile 3D’de eşsiz bir macera yaşayacaksınız. Oyuncular, hapishaneden kaçmak için stratejiler geliştirmelidir.
Apk indir
4.1/5 Oylar: 78
Geliştirici
latest-news-on-escaped-prison
Güncellendi
14.02.2023
Boyut
78 Mb
Sürüm
1.4
Gereksinimler
Android 5.1.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • MOD : Ölümsüzlük

Tanım

Gerçek dünyaya dalmış gibi, Grand Prison Escape Apk indir 3D’de eşsiz bir macera yaşayacaksınız. Oyuncular, hapishaneden olabildiğince çabuk kaçmak için mükemmel stratejiler geliştirmelidir. Sadece bu da değil, başarılı kaçışınızı sağlamak için hapishane polisiyle savaşmanız gerekiyor. Bir hata olsa bile, hapishane çete lideri olacak ve gardiyanlarla savaşacaksınız.

ZİNDANDA HAREKETLİ SAVAŞLAR

Grand Prison Escape Apk indir 3D adlı bir aksiyon ve macera oyunu. Gerçek dünya hapishaneleri yaratmak için mükemmel. Buna ek olarak hapishanede kalmanız için birçok nedeniniz var. Göreviniz gardiyanın sıkı kontrolü altında hapishaneden kaçmak. Bununla birlikte tabii ki işler o kadar kolay değil. Bu yüzden o ceza infaz memurlarına karşı sıkı bir şekilde savaşmalısınız.

KAZANIN ANAHTARLARI, SİLAHLAR VE DİĞER ÖĞELER

Oyun, kaçış maceranız sırasında birçok yoğun savaşa sahip olacak. Her savaşın ortak bir amacı vardır. Bunun için kaçmanın en hızlı yolunu bulmak. Grand Prison Escape Mod Apk indir Oyuncu, kaçışları sırasında değerli eşyalar elde etmek için vahşi ceza infaz görevlileri ordularıyla savaşmalıdır. Esas olarak bir silah çalmak için bir kilit olabilir. Ek olarak daha hızlı uçuş yapmanıza yardımcı olur.

CEZAEVİNDE ARKADAŞLAR YAPIN

Oyuncu, hapisten hızlı bir şekilde kaçmak için hapishanedeki herkesi tanımalıdır. Kimin güce sahip olduğunu ve güvenilebileceğini gözlemleyin ve ceza infaz memurlarının kontrolünden kaçınmanıza yardımcı olacak en iyi ortağı bulmak için o kişiye yaklaşmaya ve onu tanımaya başlayın. Bununla birlikte yoğun savaşların üstesinden gelin ve biri sizi desteklerse hapishaneden kolayca kaçabilirsiniz.

CEZAEVİNDE MÜCADELE KULÜBÜ OLUŞTURUN

Bu oyunda hiçbir şey imkansız değildir. Yetenekli liderliğiniz ve benzersiz stratejileriniz sayesinde kısa sürede hapishane çetesi lideri oldunuz. Grand Prison Escape ile 3D’de ıslah memurlarıyla savaşmak ve onları yenmek amacıyla bir kulüp kuracaksınız. Tabii ki, her şey sizin iyi stratejiniz çerçevesinde ilerliyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • 3D grafikler gerçek hayattaki gibi hapishaneler yaratır; hapishaneden çabucak kaçmak için o infaz memurlarıyla savaşmalısın.
  • Savaş benzeri anahtarlar veya silahlardaki tüm değerli eşyaları alın… daha hızlı bir kaçış yapmanıza yardımcı olduklarından emin olun.
  • Hapishanedeki herkesi tanıyın ve onlara ulaşın, ardından gardiyanı yenmenize yardımcı olması için güvenebileceğiniz insanlarla iletişime geçin ve arkadaş olun.
  • Hapishanede bir savaş kulübü oluşturun. Ek olarak en korkunç malzemeleri birleştirin ve bu yetenekli ıslah memurlarını alt edin.
  • Bu hızlı, gerilimli koşullar altında hapishaneden başarılı bir şekilde kaçmak için birçok harika strateji geliştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir