Gradient Apk indir

2.9.37

GRADİENT Apk indir Birçok araca sahip etkileyici bir fotoğraf düzenleyiciye Gradient: AI Photo Editor adı verilir ve düzenleme işlevlerinin yanı sıra size daha heyecan verici şeyler getirir
Apk indir
3.9/5 Oylar: 21
Boyut
258,57MB
Sürüm
2.9.37
Gereksinimler
Android 8.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gradient Apk indir Birçok araca sahip etkileyici bir fotoğraf düzenleyiciye Gradient. AI Photo Editor adı verilır ve düzenleme işlevlerinin yanı sıra size daha heyecan verici şeyler getirir. Kullanıcılar, fotoğraflara yeni görünümler getiren filtreler veya görevler bulur. Aynı zamanda, bu uygulamanın AI teknolojisi ve kullandığınız görüntülerin analizi yoluyla getirdiği eğlence işlevlerini kesinlikle kaçırmayacaksınız.

ETKİLEYİCİ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ DENEYİMİ

Kullanıcılar, Gradient Apk indir ‘in sahip olduğu birçok heyecan verici işlevle fotoğraf düzenleme sürecindeki eğlenceyi yaşayacaklar. Uygulamayla ilk karşılaştığınızda tamamen erişilebilir bir arayüz elde edeceksiniz. Bu nedenle, kullanıcıların burada yer alan işlevleri keşfetme konusunda rahat ve istekli hissetmelerine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, fotoğrafınızın içindeki öğelerin düzenlenmesini optimize etmenize yardımcı olan. Uygulamanın heyecan verici ve benzersiz işlevleri olacaktır.

Bir görsel düzenleme uygulamasına girerken göz ardı edilemeyecek ilk unsur renk düzeltme ve yeni özellikler getiren filtrelerdir. İhtiyacınız olan görüntüyü ekledikten sonra, görüntünüzün renklerinin daha uyumlu hale gelmesine yardımcı olmak için. Farklı renk öğelerini seçmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda her filtre farklı renk tonuna sahipken. Kendinize bir filtre yaptırmak da fena bir seçenek değil. Seçim yapmakta tereddüt edeceksiniz. Yukarıdaki faktörlerin yanı sıra herkesin fark edeceği bir diğer faktör de uygulamanın bazı yüz bölgelerinin oranlarına müdahale etmesidir. Degrade Apk indir Bir fotoğraf çekip uygulamayla düzenlediğinizde. Uygulama fotoğrafı AI ile tarar ve yüzlerinizin her birini bulur. İşiniz, fotoğraftaki karakterin yıldızlara benzer şekilde daha etkileyici olmasına yardımcı olmak için yüz. Dudak ve diğer birçok faktörün boyutunu seçmektir.

FOTOĞRAFLARINIZA ETKİLEYİCİ TİPOGRAFİ EKLEYİN

Yukarıdaki faktörlerin yanı sıra, fotoğraf düzenleme işlevlerini sıklıkla kullanan biriyseniz, kısa cümleler veya çıkartmalar eklemek, göz ardı edemeyeceğiniz bir işlevdir. Spesifik olarak, Gradient Apk indir, görüntüye istediğiniz herhangi bir içeriği ekleyebildiğinizde bu ihtiyacı karşılayabilir. Aynı zamanda, birçok stile sahip çıkartmalar fotoğrafı daha eğlenceli hale getirecek, ancak resim üzerinde belirli bir etkisi de var, bu yüzden dikkatli kullanın.

EĞLENCE İÇİN HEYECAN VERİCİ DENEYİM MODLARI

GRADİENT Apk indir AI teknolojisini kullanan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu nedenle bu uygulamayı deneyimlerken diğer birçok işlevi bulabilirsiniz. Bunlardan biri göz ardı edilemeyecek olan; Hangi ünlülere benzediğinizi belirleyen odur. Herkesin bir ünlüyle aynı şansa sahip olabileceği ve sonucun sizi çok güldüreceğinden emin olabilirsiniz ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ek olarak, yüzünüzün oranları da size bazı yararlı bilgiler verir.

DÜZENLEME ARAÇLARI İLE YENİ BİR DÜNYAYA GİRİN

Yukarıdaki faktörlerin hepsi size gerçek dünyadaki güzelliği verir. Ancak filmlerde gördüğünüz fantastik bir dünyada güzelliğinizi düşündünüz. Bir elf veya bir çizgi film karakteri olarak farklı tarzlarda resimlerinizi bulacağınız ve deneyimleyeceğiniz için. Bunların hepsi Gradient Apk indir ‘in AI Orcs stiliyle yapılır. Etkileyici düzenleme fonksiyonlarının yanı sıra uygulamanın sizler için de etkili bir eğlence aracı olduğu söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir