Geometry Dash Apk indir (Kilidsiz)

2.11

Geometry Dash Apk indir Oyuncular ekrandan sahneye hareket edecek ve her seviye aynı olmayacak. Odaklanma ve makul yoldan kaçınma gerektirir.
Apk indir
4/5 Oylar: 34
Boyut
11.52 MB
Sürüm
2.11

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Geometry Dash Apk indir temble Run, Subway Surfer vb. gibi engel oyunları pek çok kişiye fazlasıyla tanıdık gelir. Ani engelleri aşmak için karakteri kontrol edecek ve karakterinizi yükseltebilmeniz için altınları toplayacaksınız. Oyuncular ekrandan sahneye hareket edecek ve her seviye aynı olmayacak. Bu, oyuncuların gerçekten ekrana odaklanmasını ve makul bir yoldan kaçınmasını gerektirir. Bu türün hayranıysanız ve yeni bir oyunla kendinize meydan okumak istiyorsanız, Geometry Dash harika adaylardan biri.

Renkli grafikler

Birbirinden farklı engellerin olacağı renkli bir dünyaya gireceksiniz. Bitiş çizgisine ulaşmak için bu engelleri aşacaksınız. Oyun sırasında seviyelerin renkleri değişecektir. Bu da oyuna yeni deneyimler getiriyor. Tek bir renkten sıkılmayacaksınız. Ayrıca oyunun tasarımı ile sadece farklı şekillerin olduğu başka bir dünyada kaybolmuş gibisiniz. Aynı zamanda engeller iki ana renkten oluşuyor ve arka planla sürekli renk değiştiriyor. Birçok farklı zorluğun üstesinden geleceksiniz; bu, atlatılacak sivri uçları ve atlanacak platformları görmeyi kolaylaştırır.

Dramatik oyun

Geometry Dash Apk indir, oyun sırasında size farklı deneyimler yaşatan bir oyundur. Dikenli engelleri aşmanız gerekiyor ve platformlarda yapabileceksiniz. Unutulmaması gereken bir özellik, geldiğinizde engellerin ortaya çıkmasıdır. Onlardan kaçınmak için zihinsel olarak hazır olmanızı gerektirir. Oyunla ilgili ilginç bir şey de oyuncuların yavaş yavaş bu oyunun özelliklerine alışacak ve giderek daha da ilerleyecek olmasıdır. Zorlukların her aşaması giderek daha fazla dikkatli gözlem ve muhakeme gerektirecektir. Bu kadar acele etmemeleri gerekir, ancak yaklaşan şeyleri atlatmak için sakin olun. Bu oyunda, birçok farklı oyun seviyesini deneyimleyebileceksiniz. En temel seviye, çevrenizi 2D tarzında gözlemlemenizdir. Bu, sizin göreviniz, karakteri (küp) yatay olarak hareket edecek şekilde kontrol etmek ve bitirmesine yardımcı olmaktır. Ancak bu tür bir kontrolün deneyimi her şey olmayacak.

Oyuncuların özgürce keşfedebileceği devasa dünyalar

Keşfetmeniz gereken başka birçok kontrol var. Her ekranın özelliklerine bağlı olarak farklı kapılar olacaktır. Bu portal, girdiğinizde karakteri kontrol etme şeklinizi değiştirme görevine sahiptir. Geometry Dash Apk indir, yeni kontrollere hemen hazırlanmanız gerekeceği ve rahatlamak için zamanınız olmayacağı anlamına gelir. Bahsedilmesi gereken farklı kontroller, füze kontrolü ve ters kontroldür. Füze kontrolü için karakteriniz bu araç ile taşınacak ve diğer engellerin üstesinden gelecektir. Yükselterek veya düşürerek atlatacaksınız. Bir modun bitişinin diğerinin başlangıcı olacağı söylenebilir.

Bir sonraki modun ne olduğunu bilmeniz için herhangi bir kural yok. Bu nedenle, çevreyi gözlemlemek için her zaman dikkatinizi kullanmalısınız. Ayrıca bir mod size belli bir zorluk yaşatacak ve bazen korkacaksınız. Yani ters kontrol. Bu modda her şey, ister normal yolculukta isterse roketlerle olsun, tersine çevrilir.

Zorluklar ne kadar zorsa, oyuncu o kadar heyecanlı hisseder

Teraslar ve baş aşağı dikenler göreceksiniz. Bu, oyuncu için gözlem yaparken zorluk yaratır. Aynı zamanda bu oyun moduna alışmaları da uzun zaman alacak. Ancak bir kez alıştığınızda ilerlemenizi hiçbir şey durduramaz. Geometry Dash Apk indir Bu oyunda sorunsuz hareket edebilecek gibisiniz. Ayrıca, kulaklık takmayı ve farklı benzersiz fon müziği hissetmeyi unutmayın.

Oyun, farklı hareket tarzlarını değiştirerek size heyecan ve meydan okuma veriyor. Bazı oyun seviyelerinde birçok farklı mod değiştirme bağlantı noktasının görüneceği söylenebilir. Böylece oyuncu bir moddan diğerine geçecek. Her şeyi zorlanmadan yaptıklarında tatmin olacaklardır. Geometry Dash Apk indir, size heyecandan neşeye kadar farklı duygular yaşatan bir oyundur. Oyunun grafikleri size basit bir dünya veriyor ve gözlemlemenizi kolaylaştırıyor. Oyun sırasında birçok engel, mod yaşayacaksınız ve bolca fon müziği duyacaksınız. Bu size yeni deneyimler ve aşamayı tamamlama dürtüsü verir. Bu oyun sayesinde yeteneklerinizi sergileyebileceksiniz. Geometry Dash’in oynanışı kesinlikle sizi büyüleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir