Gaia GPS APK indir (Abonelik)

2022.1

Gaia GPS APK indir : Hiking, Offroad Maps harika bir açık hava seyahat planlama aracıdır. Yürüyüş, kampçılık ve hatta kayak için en iyi harita olarak derecelendirildi
Apk indir
3.6/5 Oylar: 13
Boyut
228 MB
Sürüm
2022.1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gaia GPS APK indir : Hiking, Offroad Maps harika bir açık hava seyahat planlama aracıdır. Yürüyüş, kampçılık ve hatta kayak için en iyi harita olarak derecelendirildi… Eğlenceniz artık daha garanti, asla yolunuzu kaybetmez ve uygulama doğru ve uzun vadeli hava tahminini desteklediğinde hazırlık yapmak için her zaman kontrol sizde.

AKILLI, DOĞRU BİR HARİTADIR

Gitmeyi planladığınız en doğru rotayı görmek için Gaia GPS APK indir ’i kullanabilirsiniz. Yalnızca erişilebilir arama anahtar kelimeleri ile rotayı mesafe ve zaman açısından öğrenebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda uzun ve kısa rotalar için size daha fazla seçenek sunuyoruz. Amaca bağlı olarak, herhangi bir rotaya uygun olarak seyahatinizi düzenleyebilirsiniz, sorun değil.

HAVA DURUMU ÖZELLİKLERİ GERİ DÖNDÜ

Orada durmadan, Gaia GPS APK indir size düzenli olarak güncellenen bir hava durumu. Tahmini yerleşimi getirdiğinde şaşıracaksınız. Topladığı sonuçlar, diğer profesyonel hava durumu uygulamalarından daha düşük değildir. Sıcaklık, nem, günün genel durumu gibi her bir parametre, uyarılarla birlikte gözlerinizin önünde beliriyor.

FAVORİ YERİN TOPLANMASI

Kullanıcılar, deneyimleme fırsatınız yoksa. Keşfetmek ve fethetmek istediğiniz bir yer olduğunu onaylamak için haritada bulunan sabit konumları özgürce işaretleyebilir. Ayrıca, bir yere gittiyseniz ve gerçekten seviyorsanız ve tekrar gelmek istiyorsanız. İkinci veya üçüncü kez kolayca ziyaret etmek için özel bir listeye koyabilirsiniz.

KENDİ MÜZİĞİNİZ

Uzun keşif yolculuğunda bir yol arkadaşına ihtiyacınız varsa, bu uygulama size yardımcı olabilir mi? Kullanıcıların kişiliklerine ve müzik zevklerine uygun kendi müzik koleksiyonlarını oluşturmalarına olanak tanır, böylece uzun yolculukta yalnız kalmadan size eşlik edebilir.

MÜKEMMEL KAMP İÇİN İDEAL

Gaia GPS kesinlikle oyuncuların mükemmel kamp ile açık hava pikniği yapmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Destekleyici topluluk için bir kamp beta sürümüyle birlikte kamu arazisi verileriyle ilgili istatistikler konusunda size yardımcı olur. Bu sayede uygun olmama, toplumu etkileme korkusu olmadan her yerde kamp yerini belirleyebilirsiniz.

SWITCH VE DAĞ DENEYİMİ

Kayak ve dağcılık hayranı Gaia GPS APK indir ’i kaçıramaz. Dik gölgeleme ve 24 saatten 72 saate kadar uzun bir süre boyunca yağış ve kar yağışını tahmin eden bir kaplamaya sahiptir. Sonuç olarak, kullanıcılar sınırsız bir macerayı mükemmel bir şekilde planlayabilirler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir