FuzzyGrave Apk indir

1.0.6

FuzzyGrave Apk indir, silahları kesmek ve kesmek için toplayan ve onları güçlendirmek için çeşitli silah "dişlilerini" donatan yarı otomatik bir savaş RPG'sidir.
Apk indir
4/5 Oylar: 35
Boyut
103.31MB
Sürüm
1.0.6
Gereksinimler
Android 5.1+

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FuzzyGrave Apk indir, silahları kesmek ve kesmek için toplayan ve onları güçlendirmek için çeşitli silah “dişlilerini” donatan yarı otomatik bir savaş RPG’sidir. Ayrıca Hikaye, 8 vitese kadar manipüle eden ana karakterden farklı bir alanda meydana gelen bir “yuvayı” (kindan) yok etmesinin istenmesiyle başlar. Teçhizatları, silahları ve parçaları birleştiren özelleştirme. Ancak gerçekten sonsuz olanaklara sahip bir sistemdir. Hakusura ile silahları ve parçaları toplayın ve taktiklerinizi oluşturun!

DONANIMLI DONANIMIN BECERİLERİNİ KULLANAN YARI OTOMATİK BİR SAVAŞ!

Çeşitli canavarlarla savaşmak için teçhizat seçin. Ayrıca Saldırılar, kuşanılan teçhizat + silah tarafından otomatik olarak gerçekleştirilır. FuzzyGrave Apk indir Her teçhizatın becerisi her an kullanılır. Becerilerin bir soğuma süresi ve kullanılabilecekleri sürelerle ilgili bir sınırı vardır, bu nedenle bunları ne zaman kullanacağınızı dikkatlice düşünmelisiniz.

DONANIM VE SİLAHLARI BİRLEŞTİREREK VE PARÇALARI DONANIMLAYARAK KARAKTERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN!

FuzzyGrave Apk indir Her biri kendi silah türüne sahip sekiz adede kadar teçhizat donatabilirsiniz. Hakusura ile bir silah alın ve teçhizatınızı teçhizatınıza göre değiştirin. Ek olarak, silahlardan çıkarılabilen parçaları (OP) ayrı ayrı donatilır ve karakterin özelliklerini özgürce değiştirin.

SAVAŞLARDA VE HALLERDE TOPLANABİLECEK SİLAHLAR VE PARÇALAR, ÇEŞİTLİ DONANIM BECERİLERİNİ TAM OLARAK KULLANIR!

Otomatiğe bırakılmayan stratejik bir doğası var. Yarı otomatik bir savaş olsa da, bununla birlikte düşmanın zayıf noktalarını hedef alan ve becerinin kaç kez kullanıldığını ve soğuma süresini dikkate alan yoğun bir savaştır. Otomatik modda bırakabilirsiniz, ancak becerinizi iyi nişan alınmış bir noktada kullanmak savaş durumunu tamamen değiştirecektir.

OPERASYON SEÇMESİ EĞLENCELİ BİR SİLAH KOLEKSİYONU!

Ne tür bir OP olduğunu kontrol edelim. Bu çalışmanın ana kısmı Hakusura’da silah toplamak olacak. Aynı silahla bile saldırı gücü rütbeye göre değişir ve OP’nin performansına bağlı olarak statüde büyük bir fark vardır. Bununla birlikte Anahtar, çok çeşitli OP’ler seçmek ve onları beğeninize göre silahlandırmaktır.

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME PARÇA ÇIKARMA VE EKİPMAN SİSTEMİ İLE YAYILIYOR (OP)!

Parçaları donatarak, karakterin performansı çok farklı olacaktır. İlginç bir şekilde, silah artık kullanılmasa bile. Ancak OP’lerden biri parçalara ayrılarak “parça” olarak çıkarılabilir. Çıkarılan parçalar karakter üzerinde donatılabildiğinden, bunları her seferinde gerekli öğelere dönüştürmek mümkündür. Bu sayede, karakter özelleştirme yelpazesi çok geniştir!

FuzzyGrave Apk indir TAKİP ET

  • “Zindan” yuvasını ele geçirmeye başlayın.
  • Her aşamayı temizlemek bir sonraki aşamanın kilidini açar.
  • Birbiri ardına gelen canavarları püskürterek ilerleyin.
  • Beceriyi istediğimiz zaman kullanalım.
  • Düşen silahları dikkatlice seçin ve donatın.
  • Her vites için özel ekipmanı kontrol edelim.
  • Sadece ekipman değil, aynı zamanda karakterin seviye atlaması da.
  • Ayrıca, silahın parçalarına ayrılarak çıkarılabilecek bir parça (OP) donatalım.
  • Teçhizat geliştirme için gerekli eşyaları bırakan mutantları alt edin!
  • Çeşitli özelleştirmelerle karakterinizi güçlendirin ve tüm yuvaları fethedin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir