Formulia Apk indir (Premium) 

5.3.0

Formulia Apk indir, Bilim – Doğa öğrencileri için büyük bir kurtarıcıdır. Matematik, Kimya ve Fizik öğrenirken
Apk indir
3.9/5 Oylar: 19
Boyut
16 MB
Sürüm
5.3.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Formulia Apk indir, Bilim – Doğa öğrencileri için büyük bir kurtarıcıdır. Matematik, Kimya ve Fizik öğrenirken, öğrenciler için en büyük sorun. Muhtemelen her zaman ezberlenmesi ve yutulması zor formüllerin birbirine bağlanmasıdır. Ayrıca Bunu anlayan yayıncı Mario Chavarría. Öğrencilerin bu kurak konulardan daha kolay fethetmelerine yardımcı olmak için 3 Matematik, Fizik, Kimya için temelden karmaşığa binlerce farklı formülü sentezleyerek bu uygulamayı başlattı.

BÜYÜK FAYDALAR

Bu üç konunun en yaygın Formulia Apk indir özetlemek gerçekten zahmetli bir iştir. Bununla birlikte, faydaları da çok büyüktür. Çevrimiçi yemek tarifleri ararken çok zaman kazanacaksınız. Formüllerin doğruluğu mutlaktır. Ayrıca, ilgili formüllerin ilişkilerini de anlayarak öğrenmeyi kolaylaştırırsınız.

MATEMATİK FORMÜLLERİ

Matematik önemli bir konudur, bu nedenle bu uygulamada daha kapsamlı bir şekilde odaklanılmıştır. Uygulamada Geometri, cebir, istatistiksel olasılık. Tek değişkenli ve çok değişkenli hesaplamalar, trigonometri… için Formulia Apk indir kolayca bulabilirsiniz. Belirli kategoriler onları sıralar.

FİZİKSEL KURALLAR

Fizik problemleri genellikle pratik problemlere uygulanır, bu nedenle fizik formülleri ayrıca Mekanik, Dalgalar, termodinamik, optik, elektromanyetizma vb., ileri fizik,…

KİMYASAL TEPKİMELER

Kimya her zaman tüm dersler arasında yutulması en zor derstir. Kimya formülleri genellikle birbiriyle yakından ilişkilidir, bu nedenle Formulia Apk, ayrıca bu formüllerin bağlantısını netleştirmeye odaklanır. Bahsedilen bazı önemli bilgiler inorganik kimya, termokimya, elektrokimya, atomik bileşim, organik kimya,…

MANTIK DÜZENİ

Formulia Apk indir çok olmasına rağmen, konulara göre, bu konuların her birinde farklı dallara göre düzenlenmiştir, bu da onları bulmayı çok kolaylaştırır. Aynı zamanda Sadece bir anahtar kelime seçmeniz gerekiyor ve onlarca ilgili formül gözünüzün önünde belirecek.

AÇIKÇA

Formulia Apk indir ’da sunulan tüm konular inanılmaz derecede kısa ve anlaşılması kolaydır. Formüllerde, miktarlar ve bu formülü uygulama koşulları hakkında ek notlar da verilmektedir.

MAKSİMUM UYGULAMALAR

Bu uygulama herkes için tamamen ücretsizdir. Uygulamanın yerel düzenlemesi de basittir, bu da herhangi bir mobil cihazın indirebilmesi için düşük depolama alanına neden olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir