Flower Zombie War Apk indir

1.4.7

Flower Zombie War Apk indir. Zombilere karşı sevimli ve sıra dışı bitkiler arasında bitmeyen bir savaştır.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 26
Boyut
59.82MB
Sürüm
1.4.7
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Flower Zombie War Apk indir. Zombilere karşı sevimli ve sıra dışı bitkiler arasında bitmeyen bir savaştır. İstilacı zombilere karşı yaklaşan tüm mücadelenin üstesinden gelmek için bitkilerimizin ihtiyaç duyduğu ve yanlarında olmasını hak ettiği kahraman sizsiniz. Oyun özellikleri: Çeşitli oyun modları: Tekli görevler. Bulmacalar, Hayatta Kalma,… Her dövüş için buff’lar: Tanrısal güç elde etmenize yardımcı olmaya için toplanan ve takas edilen çok sayıda öğe. Lütfen bir sonraki düşman: Oyunda üstlenmenizi bekleyen farklı türde zombiler ve zorluklar. Ve daha fazlası Her zaman yanınızda savaşan sevimli ve cesur bitkiler Çekici: Sevimli sanat tarzı, parlak grafikler, sevimli karakterler. İyimser ses efektleri. Büyüleyici görsel efektler.  Canlı liderlik tablosu: Her savaş önemlidir! Savaşa hazırlanın. Oyun size sınırsız saat eğlence ve eğlence getirecek. Herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın:

Çiçek Zombi Savaşı Giriş

Flower Zombie War Son zamanlarda çok popüler bir strateji oyunu olarak tüm dünyada strateji oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE size yalnızca Flower Zombie War Apk indir 5.0.0.1.0.4’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. oyunun kendisi İNDİRSE, herhangi bir Flower Zombie War modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini. Ve %100 güvenli kullanılan ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Flower Zombie War 5.0.0.1.0.4’ü tek tıkla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Flower Zombie War Popüler bir strateji oyunu olarak benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel strateji oyunlarının aksine, Flower Zombie War’da acemi eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik strateji oyunları Flower Zombie War Apk indir 5.0.0.1.0.4’ün getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İNDİRSE, strateji oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu platform dünyadaki tüm strateji oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, İNDİRSE katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla strateji oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel strateji oyunları gibi. Flower Zombie War’un da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri, Flower Zombie War’ın birçok strateji hayranının ilgisini çekmesini sağlar. Ve geleneksel strateji oyunları Flower Zombie War Apk indir 5.0.0.1 ile karşılaştırıldığında. 0.4, güncellenmiş bir sanal motoru benimsedi ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal strateji tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm strateji oyunu severlerin Flower Zombie War 5.0.0.1’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar. .0.4

Eşsiz Mod

Flower Zombie War Apk indir Geleneksel strateji oyunu. Kullanıcıların zenginliklerini , yeteneklerini becerilerini oyunda biriktirmek için. Çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. Tek tıklamayla İNDİRSE kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Flower Zombie War Apk indir 5.0.0.1.0.4’ü doğrudan indirebilirsiniz. Ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var. Ne bekliyorsun, hemen indir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir