Flippy Knife Apk indir

2.0.7

Güçlü bir insansın ve özgüven dolusun ya da bıçakları çevirme, bıçak fırlatma ve sonra gelip Flippy Knife Apk indir ile keşfetme becerileriyle ilgileniyorsun . Bu, profesyonelliğinize meydan okuyan bir oyun türüdür ve sizi daha uyanık ve çok daha mutlu hissettiren güçlü duygular verecektir. Birlikte kurun ve şimdi deneyimleyin!
Apk indir
4.3/5 Oylar: 33
Boyut
64.24 MB
Sürüm
2.0.7

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Flippy Knife Apk indir Güçlü bir insansın ve özgüven dolusun ya da bıçakları çevirme, bıçak fırlatma ve sonra gelip Flippy Knife ile keşfetme becerileriyle ilgileniyorsun . Bu, profesyonelliğinize meydan okuyan bir oyun türüdür ve sizi daha uyanık ve çok daha mutlu hissettiren güçlü duygular verecektir. Birlikte kurun ve şimdi deneyimleyin!

PROFESYONEL KILAVUZLARI ÖĞRENİN

Flippy Knife Apk indir katıldığınızda. Bıçak çevirmek, balta atmak ve kılıç kullanmak için titiz ve gerçekçi beceriler öğreneceksiniz. Her denemeden sonra nefesinizi tutmanıza neden olur, ancak bu tür uygulamalarla onları nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla anlayış ve bilgi kazanırsınız. Bu, gerçek hayattaki durumlarda size yardımcı olacaktır. Profesyonel bir bıçak yüzgeci olabilmek için bu becerileri öğrenin ve düzenli olarak uygulayın. Oradan, farklı tasarımlarda veya çeşitli renklerde bıçaklarla kendi koleksiyonunuzu oluşturmak için her türden bıçağı toplayabilir ve arayabilirsiniz.

KATILDIĞI KONULAR

Yapımcı, bu oyunu kılıçları seven ve serbest bırakanların oynamasına, eğlendirmesine ve tutkularından tam olarak zevk almasına yardımcı olmak için tasarladı ve yarattı. Aslında Flippy Knife Apk indir nesneyi belirtmiyor; bıçak dansı, kılıç çevirme, balta fırlatma gibi şeylerle ilgilendiğiniz sürece oyunu indirme ve oyuna katılma hakkınız var. Kız ya da erkek, yaşlı ya da genç fark etmeksizin, daha yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek için bir kez bile test edebilirsiniz!

OYUN İÇİNDEKİ VAKALAR

Flippy Knife Apk indir İster metroda, ister çalışma parkında, yol kenarındaki kafelerde. Hatta okulda veya işte olsun. Bunları daha fazla eğlence ve daha az stres için kullanabilirsiniz. Kendinizi en tehlikeli duruma sokun. Kendinizden emin bir şekilde bıçağın üzerinde olun ve belirli hedeflere ulaşmak için başarılı olun. Her hareketi kararlı bir şekilde yapın, bıçağı alın ve hedefe nişan alın ve saplayın. Genel olarak, gerçekten gergin ve çekici, beklenmedik olduğu için kalbinizin yerinden oynamasına neden olur. Bu oyun çok farklı arayüzlere ve biçimlere sahip 7 moda sahiptir.

ÇOK ŞEKİLLİ HATALAR SERİSİ

Bu oyunda harika görünen birçok farklı şekil ve renge sahip bıçaklardan oluşan bir hazine her zaman vardır. Çeşitli durumlarda kullanılmak üzere çeşitli ayırt edici özelliklere ve özelliklere sahip 120’den fazla bıçak vardır. Sizi şaşırtabilecek bir şey, fiziğe dayalı olarak. Üreticilerin gerçek dünyada ve hayatta sıklıkla kullandığınız aynı bıçakları yaratmalarıdır.

TASARIM, GÖRÜNTÜLERİN CANLI OLARAK OLUŞTURULMASI

Uzmanların keskin tasarımı ve yaratıcılığı sayesinde, kullanıcılara harika 3D görüntüle. Kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzel ve net resimler içeren grafikler getirdiler. Kullanıcılar oyuna katıldıklarında, bıçak atma dünyasında bütünleşmiş ve kaybolmuş gibi hissedecekler. Melodik fon müziği ile uyumlu ses sayesinde oyuncular için çekiciliği ve sürprizi artıracaktır.

OYUNUN FAYDALARI

Bu eşsiz oyun size hem işte hem de çalışmada birçok fayda sağladı. Her savaştan sonra 50’den fazla harika rozete ve harika ödüllere sahip olacaksınız. Lütfen şovdan gelen güzel hediyeleri kazanmaya çalışın. Beceri ve deneyimin her zaman el ele gittiğini unutmayın ve bırakın ayrı kalsınlar. Ancak, mükemmel hedefi vurmak için ikisini birleştirelim. Herhangi bir zorluk veya sorun varsa. Oyunun süper hevesli ve ilginç bir destek sistemi bölümü vardır. Bıçak atışlarını olabildiğince basit ve verimli bir şekilde tamamlamanız ve geçmeniz için sizi motive edecekler. En önemlisi, bu oyunun sınırlı şeyleri iyileştirmek. Kullanıcılar için en iyi uygulama haline gelmesi için yazılımla sürekli güncellenecek olmasıdır. 

Flippy Knife Apk indir En iyi yanı, bunun ücretsiz bir uygulama olmasıdır. Lisanssız indirmekte özgürsünüz, ve daha sonra ödemeye gerek yok. Bu birçok kişinin dileğidir ve böylesine tuhaf. Benzersiz ve kişilikli bir oyunu para kaybetmeden oynayabilmekten mutludurlar. Ayrıca, bu oyunu eğlence için, örneğin öfkeyi boşaltmak için veya konsantrasyonu artırmak ve stresi azaltmak için kullanabilirler. Bu nedenle daha fazla beklemeyin. Flippy Knife ‘ta sizi bekleyen binlerce avantaj ve yeni şeyler sizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir