FlashScore Apk indir

5.3.3

FlashScore Apk indir ile artık tek bir golü bile kaçırmayacaksınız. Sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı veya oyuncularınızı seçin ve bildirimlerimiz maçın her önemli anından haberdar olmanızı sağlayacaktır. 
Apk indir
4/5 Oylar: 46
Boyut
23.39MB
Sürüm
5.3.3
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Futbol, ​​tenis, basketbol ve 30’dan fazla spor dalından ve dünyanın dört bir yanından 6000’den fazla müsabakadan en güncel canlı sonuçlar, istatistikler, haberler ve diğer bilgiler. FlashScore Apk indir ile artık tek bir golü bile kaçırmayacaksınız. Sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı veya oyuncularınızı seçin ve bildirimlerimiz maçın her önemli anından haberdar olmanızı sağlayacaktır. SPOR SKORLARI VE HABERLERİ, HIZLI VE DOĞRU• HARİKA KAPSAM: Uygulamamızda futbol canlı sonuçlarını, tenis skorlarını, basketbol sonuçlarını ve 30’dan fazla spor dalını (örn. ragbi, kriket, …) bulabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından 6000’den fazla müsabakayı kapsıyoruz. 1000’den fazla futbol müsabakasını tek başına takip edebilirsiniz!. HIZ: Bir gol atılan, kırmızı kart verilen, set veya devre bitmiş olsun, canlı seyirci ile aynı anda bileceksiniz . ARTIK KAÇIRILAN MAÇLAR VEYA GÜNCELLEMELER• FAVORİ TAKIMLAR VE MAÇLAR: Vaktinizi boşa harcamayın ve yalnızca favori maçlarınızı, takımlarınızı ve müsabakalarınızı takip edin.

BİLDİRİMLER VE UYARILAR

FlashScore Apk indir Maç başlangıçları, dizilişler, goller – hiçbirini kaçırmazsınız tekrar dene. En sevdiğiniz eşleşmeleri seçin ve mobil cihazınızın size haber vermesini bekleyin. • SENKRONİZE KALMAK: Bilgisayarınız, cep telefonunuz ve tabletiniz arasında geçiş yapmayı seviyor musunuz? Buna hazırız: Kayıtlı bir kullanıcı olarak kişiselleştirilen tüm canlı spor verilerinizi tüm cihazlarınızda göreceksiniz. CANLI SONUÇLAR, TABLOLAR VE MAÇ AYRINTILARI• CANLI YORUM: Maçı TV’de izleyemiyor musunuz? Sorun değil: ayrıntılı canlı metin yorumumuzla güncel kalın.•

DİZİLİKLER VE HEAD-TO-HEAD

Maç başlamadan önce dizilişleri bilmeniz gerekiyor mu? Onlara önceden sahibiz. Ve ayrıca kafa kafaya geçmiş. Böylece her iki takımın geçmişte birbirlerine karşı nasıl oynadığını kontrol edebilirsiniz. FlashScore Apk indir CANLI TABLOLAR: Bir gol çok şey değiştirir. Canlı tablolarımız, atılan bir golün lig sıralamasını değiştirip değiştirmediğini. Mevcut en çok gol atanlar tablosunu gösterir. MAÇ ÖNİZLEMELERİ VE ÖZETLERİ: Skorlar ve sayılar önemlidir, ancak her şeyi söylemezler. Bu nedenle en popüler liglerdeki her maç için ayrıntılı bir ön izleme ve ayrıca maç sonrası raporu bulabilirsiniz.

FlashScore’a Giriş

FlashScore son zamanlarda oldukça popüler bir spor uygulaması olarak tüm dünyada sporu seven çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmiştir. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, İndirse en iyi seçiminizdir. İndirse size yalnızca FlashScore Apk indir 5.1.3’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak açmanıza yardımcı olmak için ücretsiz Reklamsız modlar sağlar. İndirse, tüm FlashScore modlarının kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli. Kullanılabilir ve ücretsiz kurulacağını vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, FlashScore 5.1.3’ü tek tıklamayla indirip yükleyebilirsiniz. Daha ne duruyorsun indirse hemen indir!

Kullanışlı Özellikler

FlashScore Apk indir Popüler bir spor uygulaması olarak, güçlü işlevleri çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmiştir. Geleneksel spor uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, FlashScore daha zengin bir deneyim ve daha güçlü işlevler sunar. FlashScore 5.1.3’ü indirip kurmanız yeterlidir, tüm işlevleri kolayca deneyimleyebilirsiniz ve tamamen ücretsizdir!. Ayrıca İNDİRSE, hayranların birbirleriyle deneyim alışverişinde bulunmaları. Uygulamada karşılaştıkları mutlulukları paylaşmaları için spor uygulamasını da destekliyor, ne duruyorsun hemen gel indir

Eşsiz Mod

indirse yalnızca orijinal FlashScore 5.1.3’ü tamamen ücretsiz sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size ücretsiz Reklamsız işlevler sağlayan mod sürümünü de ekler. En eksiksiz işlevsellik ile en yüksek düzeyde FlashScore 5.1.3’ü deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, tüm modlar indirse tarafından manuel olarak doğrulanmıştır, %100 ücretsizdir ve kullanılabilir. Artık sadece indirse istemciye indirmeniz yeterli. Reklamsız mod versiyonu FlashScore Apk indir 5.1.3’ü tek tıkla indirip yükleyebilir. Ardından FlashScore’un getirdiği kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz!

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü FlashScore Apk indir 5.1.3’ü tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod uygulaması var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir