FL Studio Mobile Apk indir (En Son Sürüm)

4.2.4

FL Studio Mobile APK kapmak için geri ödeme gerektirse de, etkili özelliği nedeniyle hala çok popüler. Sunduğumuz APK sürümünü kullanarak.
Apk indir
4/5 Oylar: 9
Boyut
233.11 MB
Sürüm
4.2.4

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FL Studio Mobile APK kapmak için geri ödeme gerektirse de, etkili özelliği nedeniyle hala çok popüler. Sunduğumuz APK sürümünü kullanarak, bu uygulamaya sahip olmak için kesinlikle fazladan harcama yapmanıza gerek yok.

ANDROID İÇİN FL STUDIO MOBİL APK’SINI ÜCRETSİZ İNDİRİN

FL Studio Mobile, 500.000’den fazla paketiyle Müzik ve ses kategorisinin en popüler programlarının zirvesinde yer almanın onurunu yaşıyor. Image-Line’ın yaratıcısı olan programın bu kadar beğenilmesinin nedeni, insanların kendi şarkılarını üretmelerini sağlayan etkili araç setinden kaynaklanmaktadır. Kendine özel müzik üreten bir müzisyen olmak ister misin? FL Studio Mobile’a başlayın ve planınıza hemen başlayın!

ANDROID’DEKİ EN BÜYÜK MÜZİK YAPICI

Genel olarak, FL Studio Mobile, yeni başlayanlar için özelliklerine erişmek ve özelliklerini kullanmak için çok külfetlidir. Ancak profesyoneller veya yetenekli kişiler için bu adım adım düzenlemeye yardımcı olacak araçlarla iyi bir uygulama. Tarih olarak herhangi bir melodiyi seçmeniz yeterli. Ardından, FX Equalizer’a baktığınızda Bandwidth veya Gain. Frequency gibi büyüklük ve hız ile ilişkili değişkenleri ayarlayın. Veya hiçbir fikriniz yoksa, sunulan birkaç test değişkenini test edebilirsiniz. Dinlemek için DirectWave test oynatıcısını kullanın ve ardından gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirin.

Yeni başlayanlar için başlangıçta başlamak biraz zor olabilir. Ancak, FL Studio Mobile olağanüstü ayrıntılı, adım adım video eğitimleri sağladığından, aşırıya kaçmamaya çalışın. Kuşkusuz bunları hızlı bir şekilde yetkin bir şekilde kullanabilir.

MÜZİK ALET SETİ

FL Studio Mobile’dan bahsetmişken, bu uygulamanın kullanıcılara sağladığı devasa müzik aleti mağazasını belirtmeden edemeyiz. Davul, piyano, bas, MIDI gibi en yeni müzik araçları FL Studio Mobile’da tasarlanmıştır. MiniSynth & SuperSaw, Drum Sampler, gibi başka birçok şarkı mikseri ve modülü var…

Mağazayı ziyaret ederek bu modülleri anında kurmayı veya belirli türleri manuel olarak kurmayı seçebilirsiniz. Veya çok daha sezgisel bir bilgi istiyorsanız, tercih ettiğiniz başka herhangi bir şeyle iliştirebilirsiniz.

EN YÜKSEK KALİTEYİ GETİRİN

FL Studio , bir mobil uygulama olmasına rağmen. Gücünü diğer çeşitli müzik editörleriyle karşılaştırıldığında belki de daha düşük olmadığını kanıtlamıştır. Özellikle diğer depolama yerlerine ihraç edilen bitmiş ürünlerin standardından bahsetmek, her zaman yüksek kaliteyi sağlar.

Bu uygulama aynı zamanda ses parçalarının FLAC, MP3 veya WAV gibi popüler platformlara dönüştürülmesini de destekler. Verilerin çok sayıda tercih edilen ortamda paylaşılması ve kaydedilmesi de bu yazılım tarafından sürdürülebilmektedir.

FL STUDIO MOBİL APK ANDROID İÇİN TAM ÜCRETLİ

Şarkıların insanların günlük yaşamlarını çok daha çeşitli hale getirdiği inkar edilemez. FL Studio Mobile ile bugünlerde bir müzik prodüktörü olmanın egzersizini yapabilir ve profesyonel bir mesleğe adım atabilirsiniz. Şu anda, FL Studio Mobile Bing Play yazılım mağazasında 14.99$’a satılmaktadır. Ancak APK’yı kurarak ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir