Find the Alien2 Apk indir

1.5.4

Find the Alien2 Apk indir 'ye hoş geldiniz! Uzaylıları takip edin ve tarihte yolculuk edin. Taş Devri'nden bir kurtarma operasyonu başlatın.
Apk indir
4.8/5 Oylar: 61
Boyut
109.99MB
Sürüm
1.5.4
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yeni uzaylı oyunları mı arıyorsunuz? Şimdi uzaylılar, tüm insanları kendi türleriyle değiştirmek için tarih boyunca seyahat ediyorlar. Sahtekarları bulun ve Çağı kurtarmak için onları öldürün. Tamamen yeni bir hikaye ile oyunun II. bölümünü tanıtıyoruz. Find the Alien2 Apk indir ‘ye hoş geldiniz! Uzaylıları takip edin ve tarihte yolculuk edin. Taş Devri’nden bir kurtarma operasyonu başlatın. Dünyalar arasında seyahat etmeye ve uzaylıları öldürmeye devam edin. Etrafınıza bakın ve dönemin havasını hissedin. Bunun kitaplarda tarih okumaktan daha nefes kesici olduğunu kabul edin.

Bu oyunda tarihin farklı zamanlarından birçok ilginç karakter göreceksiniz. Dinozorlar, eski insanlar, Kleopatra ve Kral Arthur gibi ünlü tarihi figürlerle tanışın. Ama unutmayın, uzaylıları bulmak ve istilayı durdurmak için buradasınız! Yeni bir yere vardığınızda, önce gördüğünüz her şeyi tarayın. Uzaylılar insanların yerini alabilir, hayvanlar ve hatta şeyler. UFO tarayıcıyı kullandığınızda uzaylıyı nerede gördüğünüzü hatırlayın. Ardından uzaylıları öldürmek için patlayıcıyı kullanın. Uzaylıların sayısı arttığında ve hareket etmeye başladıklarında işler daha da zorlaşıyor. Gerçek insanları veya hayvanları öldürmeyin. Bu durumda başarısız olursunuz.

ANA SEÇMELER

Tarihi yerlerTaş Devri, Eski Mısır, Orta Çağ, korsanlık çağı, Vahşi Batı. Bugün ve gelecek boyunca seyahat edin. Ünlü karakterler Seviyeleri tamamlayın ve mağara insanlarını kurtarın, dinozorlar, eski Mısırlılar, Kleopatra, ortaçağ köylüleri, zırhlı şövalyeler, Kral Arthur, Gölün Hanımı, korsanlar, kovboylar, şerifler, haydutlar ve bazı siber punk siborglar. Düşünceli olay örgüsü Bu oyun, komik anları ve karakterleri içeren 3D grafiklere ve hikayeye sahiptir. Tüm bu özellikler sizi oyunun olay örgüsüne tamamen kaptıracak. Ve saatin kaç olduğunu unutacaksın. Alien King ile savaşmaya hazır mısınız? Find the Alien2 Apk indir ‘yi indirin ve dünyayı geçmişte, günümüzde ve gelecekte kurtarın. Tarihin gizemlerini ortaya çıkaran ve uzaylı istilasını durduran ilk kişi olun.

Uzaylıyı Bul 2 Giriş

Find the Alien2 Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir gündelik oyun olarak. Tüm dünyada gündelik oyunları seven pek çok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE size yalnızca Find the Alien 2 1.5.4’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Oyunun kendisi İNDİRSE, herhangi bir Find the Alien 2 modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Find the Alien 2 1.5.4’ü tek tıkla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Find the Alien 2 Popüler bir gündelik oyun olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel gündelik oyunların aksine. Find the Alien2 Apk indir ‘de acemi eğitimini tamamlamanız yeterlidir, böylece tüm oyuna kolayca başlayin ve klasik casual oyunların Getirdiği Alien 2 1.5.4 keyfinin tadını çıkarin. Aynı zamanda indirse, sıradan oyun severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu, dünyadaki tüm sıradan oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, İNDİRSE katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla gündelik oyunun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel gündelik oyunlar gibi, Find the Alien 2’nin de benzersiz bir sanat stili vardır. Yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Find the Alien 2’nin pek çok sıradan hayranı çekmesini sağlar. Geleneksel gündelik oyunlara kıyasla Find the Alien2 Apk indir 2 1.5 .4, güncellenmiş bir sanal motoru benimsedi ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Casual’in orijinal tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm casual oyun severlerin Find the Alien 2 1.5’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar. 4

Eşsiz Mod

Geleneksel gündelik oyun, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indirme düğmesine tıklamanız yeterli. Ücretsiz mod sürümünü doğrudan İndirse kurulum paketindeki Find the Alien2 Apk indir 1.5.4’ü tek tıklamayla indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var. bekliyor musun, hemen indir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir