Find My Kids Premium apk indir (Telefon İzle/Dinle, SINIRSIZ)

Dünyanın gelişimi yeni bir seviyeye değiştiğinde, herkesin yaşam tarzı da değişecek, özellikle ebeveynler ya da öğretmenler, çocukların her dönemde sağlıklı ve güvenli bir çevrede yaşamalarını istiyorlar. Ancak çocuklar, gelişimlerinde dünyanın farkında olacaklar. Ve tabii ki, bir gün telefonu tanıyacaklar ve ebeveynlerinin bir tane almasını isteyecekler. Ebeveynler için telefon iki ucu keskin bir kılıç gibidir. Bir çocuğun düşünme biçimine veya gevşemesine yardımcı olacak bir oyuncağa zarar verebilir. Bir telefonu bir aile için pek çok kullanım şekli vardır. Bir aile üyesini takip etmek için apk indir den uygun aracı vardır.

Çocuk Cep Telefonu Konum Takibi

Çocukları her zaman, her yerde korumak ve izlemek isteyen biriyseniz, sizi  akıllı takip yeteneklerine sahip Find My Kids uygulamasıyla tanıştıracağım . Çocuklarınızın hepsinin akıllı telefonu varsa, bu uygulamayı telefonlarına yüklemek şarttır. Uygulama, ebeveynlerin çocuklarını her zaman, her yerde takip etmelerine ve her zaman onları İnternet’teki karanlık şeylerden korumalarına yardımcı olacaktır. Uygulama tamamen ücretsizdir ve ebeveynlerin çocuklarını güvenli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için bir aile sistemi kullanır.

Telefonu bul-apk-indir-find-me-kids-uygulama

Küresel Konumlama Sistemi

Bu uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra, diğer üyelerin sizinle bağlantı kurabilmesi için bir bağlantı oluşturun ve etkinleştirin. Daha sonra, her bireyin faydalarını belirlemek için her üyenin rolüne karar vereceksiniz. Ebeveynler, çocuklarının cihazlarının tam kontrolüne sahip olacak ve onları her zaman, her yerde izleyebilecekler. Çocuklar, ayarları değiştirmek için uygulamaları silemez veya bunlara erişemezler, bu nedenle yalnızca itaat edebilirler ve her zaman ebeveynler tarafından denetlenirler.

Telefonu bul-apk-indir-find-me-kids-uygulama-indir

Kullanıcılar uygulamayı kurduktan sonra, GPS hemen çalışacak ve uzun süre korunabilir. Artık aile üyelerinizin nereye gittiğini ve navigasyon sisteminden nereye gittiklerini bileceksiniz. Aynı zamanda, bir konumdan geçen bu üyeler, ebeveynlerin çocuklarının hareketlerini yakalamalarına yardımcı olmak için otomatik olarak İzleme Günlüklerine kaydedilir.

Ortam sesi

Ebeveynlerin çocuğun çevresini yakalamasına yardımcı olan bir özelliktir. Etkinleştirmenin ardından, çocuğun cihazı mikrofonu açmaya ve her şeyi ebeveynlere iletmeye zorlanacaktır. Bu, ebeveynlerin çocukları kolayca izlemelerine ve onları çevreleyen ortamı bilmelerine yardımcı olmak için çok kullanışlı bir özelliktir.

telefon-dinle-izle-apk-indir

Yüksek ses sinyali

Çocuklar genellikle sırt çantalarında cihazlarını unuturlar veya sessizdirler, bu yüzden gelen aramaları alamazlar. Ancak, ebeveynler bu uygulamayı yüklediklerinde, bu sessizlik durumunu bozabilir ve çocuğun aramayı fark edip hemen yanıtlaması için yeterince yüksek sinyaller yayabilirler. Bununla birlikte, bir ebeveyn olarak, bir çocuğun öğrenmesini etkileyebileceği için bu özelliği dikkatsizce kullanmamalısınız. Bunun yerine, Ortam Sesi aracılığıyla çevrelerini doğrulamalı ve ardından bir karar vermelisiniz.

telefon-dinle-izle-apk-uygulama-indir

Cihaz kontrol

Ebeveynlerin çocukların telefonlarını kontrol etmelerine yardımcı olan bir özelliktir. Bazen çok meraklıdırlar ve uygunsuz içeriğe sahip bazı web sitelerini ziyaret ederler ve bu nedenle düşünme şekillerini değiştirirler. Ancak bu özellikle kullanıcılar çocukların erişimini engelleyebilir veya kullanım sürelerini kontrol edebilir. Aynı zamanda, oyuncu, öğrenme sırasında çocuğun dikkatinin dağılmaması için diğer uygulamalara veya oyunlara erişimi kilitleyebilir. Find My Kids, birçok ebeveyn için güvenilir bir uygulamadır ve yetenekleri için her zaman takdir edilir. Çocuğunuzun en iyi ortamda gelişmesini isteyen bir ebeveynseniz, bu uygulama mükemmel bir seçim olacaktır. Bu ve daha fazla uygulama için apk-indir linkimizi takip edin.

GÜNCELLENME TARİHİ : 25/05/2021

“DOSYACO ÇEK” “MEDİAFİRE ÇEK” Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku