Fill The Fridge Apk indir

21.0.0

Fill The Fridge Apk indir. Buzdolabı raflarındaki farklı nesneleri, yiyecekleri, içecekleri ve daha birçok ürünü kullanarak doldurmaya başlayın.
Apk indir
4.1/5 Oylar: 53
Boyut
135.83MB
Sürüm
21.0.0
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Artık süpermarket alışverişinizi tamamladığınıza göre. Eve dönüp buzdolabını doldurmaya hazır mısınız? Fill The Fridge Apk indir. Buzdolabı raflarındaki farklı nesneleri, yiyecekleri, içecekleri ve daha birçok ürünü kullanarak doldurmaya başlayın. Hepsini sığdırmaya çalışın. Alışveriş sepetlerinizi birer birer boşaltın. Sıralamak için mükemmel noktalar bulun. Ve dilediğiniz gibi oynamak için buzdolabının stokunu doldurun!. Fil The Fridge! oynamanız için eğlenceli bir mutfak takımına sahip. Gerçek bir hayat sıralama oyunu ve bir bulmaca oyunudur!. Buzdolabını organize etmek zor bir iş ama son derece eğlenceli!. Zeka buzdolabı organizasyonu. Lezzetli yiyeceklerin ve daha fazla öğenin kilidini açın. Tatmin edici yeniden doldurma hissi. Harika ASMR Deneyimi. TAMAMEN DOLDUR Bu en havalı organizasyon oyunlarından biridir. Ve bu oyunu oynadıktan sonra yeniden stoklamayı. Sıralamayı ve artırmayı seveceksiniz buzdolabı oyunu!

Buzdolabı Tanıtımını Doldurun

Fill The Fridge Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir bulmaca oyunu olarak. Tüm dünyada bulmaca oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE size yalnızca Fill The Fridge 13.2.1’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda Free Rewards modunu ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Oyunun kendisi. İNDİRSE, herhangi bir Fill The Fridge modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor. Ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Fill The Fridge 13.2.1’i tek tıkla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun. İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Fill The Fridge Popüler bir bulmaca oyunu olarak benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel yapboz oyunlarının aksine, Fill The Fridge’de acemi eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik bulmaca oyunları Fill The Fridge Apk indir 13.2.1’in getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İNDİRSE, bulmaca oyunu sevenler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu da dünyadaki tüm bulmaca oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz. İNDİRSE katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla bulmaca oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel bulmaca oyunları gibi, Fill The Fridge’in de benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri. Fill The Fridge’in birçok bulmaca hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel bulmaca oyunlarına kıyasla Fill The Fridge Apk indir 13.2.1, güncellenmiş bir sanal motoru benimsedi ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Bulmacanın orijinal stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm bulmaca oyunu severlerin Fill The Fridge 13.2.1’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel yapboz oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir. Fill The Fridge Apk indir bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir, böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İNDİRSE kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümünü Fill The Fridge Apk indir 13.2.1’i tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, bunlar neler bekliyorsun, hemen indir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir