Family Island Apk indir

2023126.0....

Family Island Apk indir Taş Devri'nde insan yaşamını deneyimleyeceksin. teknolojinin yardımı olmadan bir çağda hayatta kalmaya deneyin.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 37
Boyut
413.45 MB
Sürüm
2023126.0....
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Family Island (MOD APK, Full Unlocked), oyuncuların birçok komik mini oyunla rahatlaması ve eğlenmesi için samimi ve huzurlu bir konsepte sahip bir şehir kurma oyunudur.

Tanım

Family Island Apk indir Modern teknoloji. İnsanların hayatlarını her zamankinden daha rahat hale getiren şeydir. Gelişen teknolojinin insanlara sağladığı faydaları inkar etmek mümkün değildir. Ve bunlar insanlar tarafından kendi yaşamlarına hizmet etmesi için yaratılmıştır. Ancak insanlar teknolojiye giderek daha fazla bağımlı hale geliyor ve bu da onların doğuştan gelen içgüdülerini kaybetmelerine neden oluyor. Hiç teknoloji olmadan bir gün hayatınızın iyi olacağını hayal ettiniz mi? Atalarımızın teknolojinin yardımı olmadan nasıl yaşadıklarını kendinize soruyor musunuz? Herkes bir zamanlar böyle hayal etmiştir. Ama çoğu zaman bu soruyu unutup kendimizi teknolojiye kaptırmaya devam ediyoruz. Tüm cevaplar Aile Adasında

cevaplanacaktır., Melsoft Games tarafından geliştirilen oyun. Bu, 2008’den beri kurulmuş bir oyun şirketidir, ancak Toy Defence Fantasy, Toy Defense 2 gibi birçok ünlü oyunu vardır… Tüm bu oyunlar iyi bilinir ve birçok izleyici tarafından beğenilir. Oyuna bu kez geldiğinizde Taş Devri’nde insan yaşamını deneyimleyeceksiniz. Modern teknolojinin yardımı olmadan bir çağda hayatta kalmak için ne yapacaklar?

KOMPLO

Family Island Apk indir Oyuncular. İnsanların hala basit bir yaşam tarzına sahip olduğu ve yiyecek toplayarak hayatta kalmaları gereken Taş Devri’ne geri dönecekler. Bir oğlu ve bir kızı olan Bruce ve Eva çifti de dahil olmak üzere 4 kişilik bir ailenin refakatçisi olacaksınız. Denizin ortasında ıssız bir adada kaybolmuşlardır ve onlara yardımcı olacak hiçbir faydalı şeyleri yoktur. İlk başta, bu adaya geldikten sonra kendilerini zorlayıcı hissettiler çünkü teknoloji yaşamına alıştıktan sonra vahşi yaşama geri dönmek zor olacaktı. Ancak başka çareleri yoktur ve eğer hayatta kalmak istiyorlarsa tek yol her insanda saklı olan içgüdüyü uyandırmaktır. Bu ıssız adada hayatta kalabilecekler mi? Bu oyunda tüm sorular cevaplanacak, gelin ve Bruce ve Eva’nın ailesine eşlik edin.

OYNANIŞ

Oyunun oynanışı basit ve Happy Farm gibi çiftlik oyunlarına biraz benziyor. Family Island Apk indir. Oyuncular yiyecek yaratmak için hayvanları kendileri yetiştirecek ve yetiştirecekler. Oyuncunun oyuna gelirken tek görevi Bruce’un ailesinin hayatta kalabilmesine yardımcı olmak. Bu konuda olumlu düşüncelere sahip olmalarına yardımcı olmaktır. Başlangıçta, sadece cansız bir çorak arazi olan. Ve oyuncular ekilen hale getirmeye için bu arazileri yenilemelidir. Oyunun oynanışı basit ama son derece bağımlılık yapıcı. Oyuncuların oyunu ilk oynadıkları andan itibaren oyundan etkilenmeleri gerekecek. Pirinç, buğday gibi gıda mahsullerini yetiştirmenin yanı sıra, oyuncunun et elde etmek için hayvanları da yetiştirmesi gerekiyor. Domuz, inek, keçi gibi hayvanlar … oyuncuların onları yakalayamak için başlangıçta tuzak kullanması gerekecek. Onları yakaladıktan sonra, oyuncu, daha eğlenceli anlar yaşamak için onları evcil hayvanlarına dönüştürebilir. Ekinleri olgunlaştıklarında biçmek gibi sorumluluklarınız da var ve evcil hayvanlarınızı olgunlaşmaları için beslemeniz gerekecek. Oyunun oynanışı basittir ancak oyunu oynarken oyunculara heyecanlı anlar yaşatacaktır.

ÖZELLİK

Teknoloji gelişimi

Family Island Apk indir Oyuncular. Daha modern tesisler inşa eden için modern bilgilerini kullanilır. Ancak bunlar oyundaki karakterlerin hayatını çok kolaylaştıracak. Yaşamı daha eğlenceli hale getiren. Ve olumsuz düşünceleri ortadan kaldıran için oyuncuların yaratabileceği evler, mutfaklar, açık hava oyun alanları gibi tesisler. Ancak oyuncunun bu tesisleri inşa edebilmesi için gerekli olan ahşap, taş, deri gibi malzemeleri toplaması gerekecek…

Güncelleme

Bu tesisleri inşa etmenin yanı sıra. Oyuncunun tesislerini daha modern hale getirmek için yükseltmesi de mümkündür. Başlangıçta, oyuncu yalnızca basit tesisler inşa edilen ve bunu yalnızca barınak olarak kullanabilecektir. Yükseltildikten sonra bunlar hem barınan hem de sıkılırken eğlenilen şeyler haline gelecek. Ancak bunları yapamak için oyuncuların bir çok malzemeyi de kullanması gerekecek. Family Island Apk indir

GRAFİKLER

Family Island Apk indir, oyuncunun dikkatini çekmeye için son derece canlı ve renkli 2D grafik formatına sahiptir. Oyuncuya en iyi deneyimi sunmaya için oyunun efektleri de güzel bir şekilde parlatılmıştır. Taş devri insanlarının heyecanlı maceralarını yaşayabilmeye için Family Island’a gelin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir