Erase Her Apk indir

1.3.6

Erase Her Apk indir. Bulmaca çizmeyi sever misin? Ne kadar akıllısın? Bu popüler çizim bulmaca beyin iq testi hikaye oyununu alın ve çözmek ve cevapları bulmak için dedektif becerilerinizi kullanın!
Apk indir
4.1/5 Oylar: 36
Boyut
102.07MB
Sürüm
1.3.6
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Eraser her mod apk indir sinirsiz para

Tanım

Erase Her Apk indir. Bulmaca çizmeyi sever misin? Ne kadar akıllısın? Bu popüler çizim bulmaca beyin iq testi hikaye oyununu alın ve çözmek ve cevapları bulmak için dedektif becerilerinizi kullanın! Git bir süreliğine kaç ve problemlerini sil, bu zeka oyunlarını çözmek için sil ve hikayeyi yaşa!

 SEVGİ, tartışma, ilişkiler, yaşam ve ölüm durumlarıyla ilgili hikayeleri oynayın. Neden herkesin bu çizim bulmaca oyunundan bahsettiğini deneyimleyin!. ŞİMDİ İNDİR!HİKAYESİ OLAN EĞLENCELİ VE ZORLU ZEKA OYUNLARI. Bu oyunu oynamak için tek yapmanız gereken doğru nesneyi veya kişiyi veya şeyi silmek ve cevabı bulmaktır. Bu tür bulmacalar, çözümleri bulmak için biraz beyin ve yaratıcılık gerektirir!. Bölüm sonuna kadar tüm seviyeleri çöz! Bir nevi çizim oyunları gibi ama tam tersi, çözmek için siliyorsunuz! Bu eğlenceli çizim oyunları hikayeleri, beyninizi eğitmek ve sizi düşündürmek için bir iq testi gibidir! AŞKA DÜŞÜN! ❤️

SİMÜLASYON OYUN

Erase Her Apk indir çizim bulmacasında aşk simülasyonlarını yaşamak için. Bu eğlenceli hikayeleri oynayın. Ayrıca SEÇİMLERİNİZİN SONUÇLARI VAR! Silginiz çözmeniz gereken araç! Çok sıcak? Güneşi sil! Oh hayır! Bu, donacağımız anlamına gelir! Belki bazı kıyafetlerini çıkarırsın? Bir kapıyı silmek mi? Git kaç! Kaderine SEN karar ver! Bu çizim oyunlarında çözmek için silin!. Ancak YAŞAM VE ÖLÜM Bu düşünme oyununda bu çılgın maceraları yaşayın. Bir ilişkin mi var? Hayatta kalmak! Kurt adam tarafından öldürülme!. Bu kötü adamları silin! Bu çizim oyunlarında kötülüğü yenmek, kaçmak ya da hayatta kalmak ya da tarihi almak için ipuçlarını silmemiz gerekiyor!

ÇİZİM BULMACA OYUNU

ÇİZİM BULMACA! Uçak kazasında hayatta kalın. Süperstarı bir takipçiden koruyun! 50. yıl dönümünüzü yaşayın. Bir güzellik kraliçesi ol. Aynı zamanda Erase Her Apk indir Hapishanede ölme, geçmek için bir iq testini geçmeniz gerekecek. Ve bu çizim oyunlarında çok daha fazlası. Bir süreliğine kaçışın ve daha akıllı olun. Zorlu bir beyin çizim bulmacasıyla eğlenin!

OYUN ÖZELLİKLERİ

Hapishanede tutku, eski aşk, kıskançlık alevlerini körükleyen tüm duyguların derin hikayeleri. Eğlenin ve kısa bir süreliğine kaçışın!. Mükemmelliğe çizilmiş ve biraz da sevgi içeren güzel sanat! Bu çizim oyunlarının keyfini çıkarın!. Erase Her Apk indir Sizi güldürecek ya da hayrete düşürecek ilgi çekici animasyonlar!. Beyninizi eğlendirecek ve çalıştıracak oyun ve her çizim yapbozunu yenerek iq testini geçin!. Rahatlatıcı atmosferler!. Güzel çizimler ve eğlence, basit zeka oyunları içeren bu düşünme oyununa kendinizi kaptırın ve keyfini çıkarın!.

BASİT TASARIIM BULMACA

Bilmeniz gereken tek şey. Erase Her Apk indir bu zeka oyunu çizim oyunları bulmacalarını çözmek için silmeniz gerektiğidir! Beyniniz tüm düşünme egzersizleri için size teşekkür edecek ve tüm kahkahalardan altılı bir paket alabilirsiniz. Bu oyun kimin için? Her türden insan! Hikayeleri, bulmacaları ve zeka oyunlarını seviyorsanız doğru yere geldiniz! Çizim oyunları veya bulmaca çizmeyi seviyorsanız bu tam size göre! Ama sen çözmek için çizimleri siliyorsun! Endişelenme, sanatçılar çizim oyunlarını silmene aldırmazlar, yeter ki sen eğlen ve kaç! çizim bulmaca ustası!? Şimdi kaçın ve çizin!? Yoksa şimdi silmek mi?! Ne için bekliyorsun? Ben onu çizmek için? Gelin bu çizim oyunlarını oynayın ve şimdi bir çizim bulmacası oynayın! Bu çizim uygulamaları ücretsizdir! 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir