English Tenses Apk indir (Yamalı Optimize Edilmiş) 

7.4 inşa 832

English tenses Apk indir kullanıcıların zamanları aynı anda ezberleyebilmeleri için farklı dil konularını sağlayan harika bir uygulamadır
Apk indir
4/5 Oylar: 24
Boyut
5 MB
Sürüm
7.4 inşa 832

Bu uygulamayı bildir

Tanım

English Tenses Apk indir Zayıf bir İngilizce öğreniyor musunuz? İngilizce zamanları hatırlamakta sorun mu yaşıyorsunuz? English Tenses, kullanıcıların zamanları aynı anda ezberleyebilmeleri için farklı dil konularını sağlayan harika bir uygulamadır. Ayrıca, okul testlerinde başarılı olmak için düzensiz fiiller tablosunu ve yardımcı fiil formlarını da öğrenirsiniz. Uygulama ayrıca seviyenizi ve dersi hatırlama yeteneğinizi kontrol etmeniz için testler sağlar.

AKILLI VE SON DERECE ETKİLİ İNGİLİZCE ÖĞRENME UYGULAMASI

English Tenses Apk indir , İngilizce zamanları verimli. Etkili bir şekilde hatırlamak için kolay bir araçtır. İngilizce zamanlar aktif ve pasif veya gelecek, geçmiş zaman. Kullanıcıların keşfetmesi ve öğrenmesi için uygulamada mevcuttur. Uygulama ayrıca düzensiz fiilleri hızlı bir şekilde öğrenmek ve uzun süre hatırlamak için kartlar sağlar.

Ayrıca konuşmayı öğrenmek için bir cümlede s/es ekleme kuralını. Kelimelerin sırasını öğrenecek ve olmak, sahip olmak. Yapmak gibi yardımcı fiil formlarını öğreneceksiniz, nasıl kullanacağınızı bileceksiniz. Onları en doğru şekilde İngilizce’deki fiil zamanları. İngilizce dil bilgisinin temel ilkeleridir. Bu nedenle sınavlarda başarılı olmak için bunları iyi anlamanız ve yabancılarla iletişim kurarken bunları hayatta uygulamanız gerekir.

DETAYLI ÖRNEKLER, ALIŞTIRMALAR, AÇIKLAMALAR VE TESTLER SAĞLAR

English Tenses Apk indir, öğrenmeyi daha verimli hale getirmek için yüksek kaliteli sınavlar ve eğitim simülatörleri ile çeşitli tablo testleri sunar. Anahtar kelimeleri hızlı bir şekilde ezberlemeniz için sesli alıştırmalar da vardır.

English Tenses Apk indir Özellikleri.

  • Verilerinize, kameranıza, mikrofonunuza veya konumunuza erişim gerektirmez, bu nedenle veri hırsızlığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Özellikle uygulamada ayrıca reklam bulunmamaktadır.
  • Basit ama mükemmel arayüz ve sunulan kolay ve rahat kullanım, profesörün net sunumunu görmek için öğretim materyallerine erişim.
  • Anahtar kelimeleri ezberlemek için sesli alıştırmalar. Daraltılabilir Zaman Damgaları, kullanıcıların daha uzun süre ezberleyebilmeleri. Kolayca hatırlayabilmeleri için renkli formül derlemeleri.
  • Yanıtı ayrıntılı olarak açıklayın ve kullanıcıların yapıyı hızlı bir şekilde kavrayıp daha iyi anlayabilmeleri için belirli örnekler verin. Ayrıca bir yardımcı fiilin s/es kural formlarını da öğrenirsiniz.
  • Değerlendirme testleri,English Tenses indir öğrencilerin yeterliliğini değerlendirmek. Kalitelerini etkili bir şekilde kontrol etmek için profesyonel sınav simülatörleri kullanılarak oluşturulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir