Electricians handbook Apk indir

71

Electricians handbook Apk indir temelleri ve çok daha fazlası hakkında makaleler. Uygulama elektrikçiler, ev ustaları, profesyoneller ve sadece elektrik alanıyla ilgilenenler için uygundur.
Apk indir
4.7/5 Oylar: 36
Boyut
45.58MB
Sürüm
71
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Elektrikçilerin el kitabı  MOD APK Kilitsiz İndir

Tanım

Electricians handbook Apk indir temelleri ve çok daha fazlası hakkında makaleler. Uygulama elektrikçiler, ev ustaları. Profesyoneller ve sadece elektrik alanıyla ilgilenenler için uygundur. Daire veya özel ev. Basit bir dille yazılmış elektrik hakkında temel teori. Kısaca elektrik voltajı, akım, kısa devre, Ohm kanunu vb. Burada ekipmanın nasıl kurulacağına ve onarılacağına ilişkin adım adım talimatlar bulacaksınız. İkinci bölüm, elektrikli cihazlar (anahtarlar, prizler, motorlar) için etkileşimli kablo şemaları içerir. Nasıl çalıştıklarını daha iyi anlamak için elektrik devreleriyle kendi başınıza etkileşime girebileceksiniz. Üçüncü bölüm, elektrik hesaplamaları için çeşitli hesap makineleri ve faydalı tablolar içerir.

Temel elektrik bilgisine sahip olduğunuzda, kendinizi test edebilirsiniz. Evinizde elektriğin nasıl çalıştığını anlamak için bu elektrikçi kılavuzunu okuyun. Electricians handbook Apk indir Bu uygulama. İsteyen herkes için faydalı olacaktır. elektrik mühendisliği alanındaki bilgilerini geliştirmek veya tazelemek için. Uygulamaya aşina olduktan sonra. Ekipman montajı ile ilgili birçok işi bağımsız olarak yürütebilecek ve küçük arızaları ortadan kaldırabilecek. Ayrıca daha bilinçli bir şekilde takip edebileceksiniz. sizin için çalışan sihirbaz. Uygulama 55’ten fazla makale, 7 hesap makinesi, terimlere ve kurallara göre arama içerir. Bu elektrik kursunu periyodik olarak güncelleyeceğiz. Hatalar hakkında yazın ve seçeneklerinizi önerin. Her şeyi yanıtlayıp düzelteceğiz! Elektrikli ekipmanla çalışırken elektriksel güvenlik gerekliliklerine sıkı sıkıya bağlı kalın. Elektrik görülemez veya duyulamaz! Dikkat olmak!

Elektrikçiler için el kitabı Giriş

Electricians handbook Apk indir için el kitabı Son zamanlarda çok popüler bir yaşam uygulaması olarak. Tüm dünyada hayatı seven çok sayıda kullanıcının ilgisini çekti. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, indirse en iyi seçiminizdir. İndirse size yalnızca Elektrikçiler el kitabı 70.3’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak açmanıza yardımcı olmak için ücretsiz Kilitsiz modlar sağlar. İndirse, tüm Elektrikçilerin el kitabı modlarının kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli, kullanılabilir. Kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, Elektrikçiler el kitabı 70.3’ü tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Daha ne duruyorsun indirse hemen indir!

Kullanışlı Özellikler

Elektrikçiler için el kitabı Popüler bir yaşam uygulaması olarak, güçlü işlevleri çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmiştir. Geleneksel yaşam uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, Elektrikçiler el kitabı daha zengin bir deneyim ve daha güçlü işlevler sağlar. Electricians handbook Apk indir 70.3’ü indirmeniz ve kurmanız yeterlidir, tüm işlevleri kolayca deneyimleyebilirsiniz ve tamamen ücretsizdir! Ayrıca indirse, hayranların birbirleriyle deneyim alışverişinde bulunmaları, uygulamada karşılaştıkları mutlulukları paylaşmaları için hayat uygulamasını da destekliyor, ne duruyorsun hemen gel indir.

Eşsiz Mod

indirse yalnızca orijinal Electricians handbook Apk indir 70.3’ü tamamen ücretsiz sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size Kilitsiz işlevleri ücretsiz olarak sağlayan mod sürümünü ekler, en eksiksiz işlevsellik ile Elektrikçiler el kitabı 70.3’ün en üst düzeyini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, tüm modlar indirse tarafından manuel olarak doğrulanmıştır, %100 ücretsizdir ve kullanılabilir. Şimdi, sadece istemciye indirse indirmeniz gerekiyor, Unlocked mod sürümü Elektrikçiler el kitabı 70.3’ü tek bir tıklama ile indirip yükleyebilir ve ardından Elektrikçiler el kitabının getirdiği kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz!

Şimdi İndirin

indirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterlidir, tek bir tıklamayla indirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Electricians handbook Apk indir 70.3’ü doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod uygulaması var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir