eFootball PES Apk indir

7.4.0

eFootball PES Apk indir oyunların yeniden ürettiği en ünlü konulardan biridir ve birçok farklı biçim ve platformda karşımıza çıkar.
Apk indir
4/5 Oylar: 84
Boyut
59.15 MB
Sürüm
7.4.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Futbol, ​​​​insanlara çeşitli sevinçler ve sonsuz duygular sunduğu için her zaman dünyanın en sevilen sporlarından biri olmuştur. Ayrıca futbol, ​​oyunların yeniden ürettiği en ünlü konulardan biridir ve birçok farklı biçim ve platformda karşımıza çıkar. Bunlardan biri de KONAMI tarafından mobil platformlar için geliştirilen eFootball PES Apk indir 2021 . Aynen öyle, esnek kontrol mekanizması, pek çok harika özelliği ve sonsuz oyun deneyimi ile platformdaki en iyi oyunlardan biri olmayı hak ediyor. Hayallerinizdeki takımı kurmak istiyorsanız, o zaman bu oyuna gelin ve dünya sıralamasında yer almaya başlayın.

SİZİN İÇİN SEZGİSEL BİR KONTROL MEKANİZMASI

eFootball PES Apk indir, dünyanın en ünlü futbol oyunlarından biridir, diğer konsol platformlarında gelişiyordu, ancak mobilde görünmeye başladı. İki platform arasındaki fark oldukça büyük olsa da mobil platformun kontrol mekanizması. Her zaman garantili olup oyunculara en iyi kontrol deneyimini yaşatıyor. Bu esnek kontrol mekanizması sayesinde oyuncular 11 kişilik bir takımı her zamankinden daha kolay kontrol edecek. Maçın ortasında bile en etkili stratejileri oluşturabilecekler. Sadece bu da değil, oyuncunun sadece dünyanın prestijli oyuncularından gelen. Ünlü teknik olan birçok farklı tekniği uygulayabilmesi için temel düğmeleri koordine etmesi gerekiyor.

HAYALİNİZDEKİ TAKIMI GÜÇLÜ OYUNCULARDAN OLUŞTURUN

Uluslararası futbolun temel kurallarına göre bir takımda 11 aktif oyuncu ve daha fazla yedek oyuncu bulunmalıdır. eFootball PES Apk indir. Oyunun başında oyuncular favori ülkelerini seçer. Profesyonelce tasarlanan bir kulüple en güçlü takımı kurmaya başlayabilirler. Oyuncular, birden fazla fiyat seviyesinde birçok farklı türde oyuncu toplayıp veya oyunun özel etkinliklerinden toplayıp. Bununla da kalmayıp oyuncular. Takımı güçlendirmek ve her oyuncunun bireysel becerilerini geliştirmek için pek çok antrenman süreci yürütebiliyor. Elbette oyuncular bir takımın diğer birçok bölümünü de yönetir ve onu dünyanın en iyi takımı haline getirelır. Oyuncular ayrıca birçok ülkeden ve ünlü kulüpten dünyanın en ünlü oyuncularını bu oyunda toplayabilirler.

STRATEJİNİZİ VE FORMASYONUNUZU GELİŞTİRİN

eFootball PES Apk indir Her oyuncunun bir takımda benzersiz bir özelliği vardır. En fazla iki farklı pozisyonu doldurabilirler. Bununla birlikte, mükemmel bir takım, tek bir pozisyonda derin uzmanlığa sahip oyunculara ihtiyaç duyacak. Böylece en güçlü takımı oluşturacaktır. Oyuncular gerçek zamanlı bir strateji geliştirebildikleri ve oyuncuların pozisyonlarını uygun şekilde ayarlayabildikleri için elbette diziliş. Taktik unsurları bu oyunda vazgeçilmez olacaktır. Oyun ayrıca normal veya ileri düzey takımlar için birçok temel dizilişi. Hatta diğer oyuncuların güvendiği taktikleri de tanıtacak. eFootball PES 2020’de herhangi bir bireysel beceri vurgulanmaz. Bunun yerine en iyi kadroyu oluşturmak için takım çalışması düzeyindedir.

ÇEŞİTLİ OYUN MODU, AKTİVİTELER VE ZORLUKLAR

eFootball PES Apk indir, çeşitli oyun modları. Aktiviteler ve mücadeleler dahil olmak üzere oyunculara futbol türüyle ilgili en iyi deneyimi getirmeyi vaat ediyor. Eşsiz olan şey, oyuncuların futbol becerileri ve bilgisinde en iyilerin birbirleriyle savaştığı çevrimiçi. Çok oyunculu bir sistem aracılığıyla diğer oyuncularla karşılaşacak olmalarıdır. Aktiviteler ve etkinliklerin tümü oyuncular arasında gerçek zamanlı maçlar olduğundan. Oyun modlarının çeşitliliği birçok oyuncuya daha fazla eğlence sağlayacaktır. Ayrıca oyun, oyunculara takımlarını geliştirmeleri için pek çok çekici ödülle birlikte her gün çeşitli zorluklar getirecek. Elbette oyuncular, en iyi oyuncuların yarıştığı. Aynı zamanda en cazip ödüllerin verildiği en önemli uluslararası turnuvalara da katılabilirler.

ÇEŞİTLİ DENEYİMLER SUNAN ÜSTÜN 3D GRAFİKLER

PES 2020 orijinal bir konsol oyunudur. Bu nedenle grafikleri her zaman takdir edilir ve her ayrıntısına kadar gerçektir. Mobil platformda göründüğünde bile grafikleri geliştirilerek her şey olabildiğince gerçek hale getirilir. Alışması için yüksek performans gerektirmez. Özelleştirilebilir grafikleri ve çoğu cihaz için uygun olması sayesinde milyonlarca oyuncuya her zaman en iyi futbol deneyimini yaşatmıştır. Sadece bu değil, aynı zamanda tüm futbolcular. Herhangi bir forma veya kulüp rengi altında, özgünlük ve doğruluk düzeyi ile şekillendirilir. Oyun sadece sonsuz ve ilgi çekici bir oynanışa sahip olmakla kalmıyor. Aynı zamanda grafikleri de oyuncuların keyif alması için gerçekçi.

eFootball PES 2020, futbol tekniklerini, karakterleri, fizik mekanizmalarını. Daha fazlasını simüle ettiği için en gerçekçi seviyeye sahip bir futbol simülasyon oyunudur. Oynanışı sonsuzdur ve oyuncuların keşfedeceği ve deneyimleyeceği pek çok şey vardır. Hatta oyunculara diğer oyuncularla en yoğun gerçek zamanlı maçları bile getirecektir. Eğer bir hayransanız ve ünlü oyunculardan oluşan bir rüya takımı kurmak veya şöhretin dünya sıralamasında yankılanmasını istiyorsanız. O zaman bu oyuna katılın ve kariyerinize başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir