Earn to Die Apk indir

1.4.41

Earn to Die Apk indir, oyuncuların arabalarını sürdüğü ve son kaçış noktasına ulaşmak için zombi dalgalarının içinden geçtiği bir oyundur.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 23
Boyut
81.00MB
Sürüm
1.4.41
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Earn to Die Apk indir Sınırsız Para, Tüm Arabaların Kilidi Açık

Tanım

Earn to Die Apk indir, oyuncuların arabalarını sürdüğü ve son kaçış noktasına ulaşmak için zombi dalgalarının içinden geçtiği bir oyundur. Seviyeleri deneyimlemek ve belirli kilometre taşlarına ulaşmak için zaman harcayacaksınız. Elbette, bir seviyeyi birçok kez deneyimlemek bu oyunda yaygın bir olaydır ve arabanın hızını ve performansını artırmak için yükseltmeler yapacaksınız. Gerçekten de bu oyunu deneyimlerken çekici hissedeceksiniz.

KıYAMET SONRASI DURUMDAN KAÇIŞ

Earn to Die Apk indir 2’de oyuncuların deneyimlediği hikaye. Zombi salgınının hızla yayıldığı ve dünyayı hızla yok ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Karada bir yerde hâlâ hayatta kalanlar var ve acil bir uçuş var. Onlardan uçak kalkmadan önce bu yere hareket etmelerini istiyor. Ancak önde, bazı düşman zombileri her an saldırmaya hazır olabilir. Hareket etmek için bir arabaya ihtiyacınız var. Size hareket etmeniz için bir araç sağlanacak. Tabii ki onları yenmek ve alt etmek için zombilere koşacaksınız. Yeni bölgelere ulaşmak için mümkün olduğunca uzağa seyahat etmeniz gerekecek. Zamanla, pusu yerini haritada kırmızı ile işaretleyebileceksiniz. Oyuncular, karakteri 2 boyutlu bir düzlemde kontrol edecek ve hızlandırma butonu ile arabanın hareket etmesine yardımcı olacak. Ekranın sol tarafında bulunan iki buton, aracın ileri veya geri durumunu yönetmenize yardımcı olur.

PARA KAZANMAYA İÇİN BİRÇOK DÜŞMANIN ÜZERİNE GEÇİN

Earn to Die 2’nin heyecan verici oynanışını bir arabanız olduğunda yaşayacaksınız. Mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışacaksınız. Arabanın hasar görmesinden endişe etmeden hareket edecek. Yolunuza çıkan zombilere veya tahta sandıklara rahatça çarpacaksınız. Aynı zamanda aracın sahip olduğu ve yakıt deposu tarafından belirlenen benzin konusunda da endişelenmeniz gerekiyor. Başka bir deyişle, yakıt deposunu yükseltirseniz. Araba daha da ileri gidelır ve yeni yükseltilen öğeler satın almaya için daha fazla para kazanan. Ne kadar ileri gidersen, o kadar çok para kazanırsın. Earn to Die Apk indir Her seviye tamamlandıktan sonra. Kazandığınız para miktarının özel bir özetini göreceksiniz. Ayrıca en üstte benzin istasyonu veya araba gibi sembollerin bulunduğu beyaz bir çizgi göreceksiniz. Benzin istasyonları, ulaşabileceğiniz noktalarda tasarruf olarak kabul edilır ve elbette. Önceki noktaya geri dönmeniz gerekmeyecek. Bu çubuğu tamamlayana kadar oynamaya devam edeceksiniz.

BİRÇOK ZOMBİYİ YENMEK İÇİN YENİ ARABALARIN KİLİDİNİ AÇIN

Earn to Die Apk indir ‘de oyuncular sürmek ve düşmanlara saldırmak için birçok araç bulacaklar. Ancak para ile satın alarak değil, seviye ilerlemesini tamamlayarak açılacaktır. İki benzin istasyonunu geçtiniz ve arabanın kilometre taşına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yeni bir araba da açılır ve oraya vardığınızda daha fazla düşman ve daha fazla parayla çetin bir yolculuğun kapılarını açar. Belirli bir yer işaretine ulaştığınızda, haritada görüntülenecektir.

Farklı kilometre taşlarına ulaşmaya bazen düşündüğünüz kadar kolay olmayan çünkü aracınızın sahip olduğu benzin miktarı tamamen mütevazıdır. Bu nedenle, oyunun başında, aracın silahlarını yükseltmeden önce maksimum hız. güçlendirici ve yakıt deposu gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekecek. Güçlendiriciyi yükselttiğinizde. Earn to Die Apk indir hızlandırmak için yanında bir destek düğmesi görünecektir. Yüksek hızlara ulaşmanıza ve daha az gaz kullanmanıza yardımcı olacaktır çünkü çoğu takviye genellikle gazdan önce biter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir