Duolingo (İngilizce Öğren) Apk indir

5.71.5

Duolingo ile dil öğrenmek çok kolay.
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
37 Mb
Sürüm
5.71.5

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir yabancı dil öğrenmek, insanların birçok farklı dille iletişim kurma yeteneklerini genişletmek için; ihtiyaç duyduğu en önemli şeylerden biri olarak kabul edilmiştir. Duolingo İngilizce Öğren Apk indir her dilde derslerin kalitesi için yaygın olarak bilinir. Her zaman güvenilen ücretsiz bir uygulama olan Duolingo İngilizce Öğren Apk indir ‘i tanıtacaktır. Hepsinden iyisi, her zaman, her yerde öğrenmeye uygun tonlarca küçük derse sahiptir. Kullanıcıların bile bir dersi tamamlamak ve uygulamaya başlamak için sadece 5 dakikaya ihtiyacı vardır.

Duolingo İngilizce Öğren Apk indir Mükemmel Yardımcı

Kullanıcılar Duolingo İngilizce Öğren Apk indir kilidi açıkken ilk ders. Uygulama içindeki mezuniyet süreci boyunca güçlü bir asistan sürekli destek sağlayacaktır. Kullanıcılara makul çalışma sürelerinde sürekli olarak öneride bulunacak. Hatırlatacak ve her zaman dersleri ayrılan süre içinde tamamlamalarını hatırlatacaktır. Asistan hala birçok üstün özelliğe sahip ve kullanıcılara dersleri deneyimlerken birçok etkileyici keşif vaat ediyor. Örneğin, kullanıcı çalıştığı seviyeye göre asistan her zaman yardımcı. Yeni bir dil öğrenirken herkesin en temel adımlarda ustalaşmasına yardımcı olur. Aksan, çeviri ve daha fazlasında onlara yardımcı olacaktır. Ayrıca, kullanıcıların öğrendikleri bilgileri doğrudan uygulamaları için iyi fırsatlar olan basit oyunlara sahip olacaktır.

Duolingo İngilizce Öğren Apk indir İlk Adım

Duolingo mod apk’deki tüm dersler birçok farklı kategoriye ayrılmıştır. Kullanıcı ustalaştığı veya hakkında bilgi edinmek istediği iki dili seçmeli. Oradan, dersler önemli ölçüde değişecek. Tüm kelime veya dilbilgisi için öğrenme performansını iyileştirmek için her zaman iki dilli olarak görünecektir. Ayrıca, derslerin seviyesine bağlı olarak eğitim programları farklı olacaktır. Seviye atlamak veya bilgiler edinmek için testler kullan. Kullanıcı için telaffuz, çeviri ve sözlük işlevlerinden etkili bir şekilde yararlanırken keşfetmenin keyfini çıkarabilirler.

ÇEŞİTLİ SINAVLARIN VE MİNİ OYUNLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Duolingo mod apk primium unlocked, her dersten sonra oyunlar veya basit sorular gibi kullanıcının öğrenme verimliliğini artırmak için çeşitli programlar uygulayacaktır. Sürpriz olan, oyunların veya sınavların, kullanıcı aktifken rastgele gelmesidir. Ödüller, herkesin sonraki seviyelerdeki derslerde daha ileri gitmesi için cömerttir. Oyunda basit soruların yanı sıra kullanıcıların seviye atlaması için birçok terfi testi var. Bu, okuma, yazma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve daha fazlasını içerecek. Aynı zamanda kullanıcıların yabancı dil becerilerini yeni zirvelere çıkarabilmeleri için kendilerini en rahat hissetmelerine yardımcı olacaktır.

ÇOK YÖNLÜ SÖZLÜK VE ÇEVİRMEN

Birçok mükemmel işlev, kullanıcıların gördükleri herhangi bir dili öğrenmesini veya bu dille etkileşim kurmasını her zaman mümkün kılacaktır. Farklı alanlarda çeviri, telaffuz ve sözlükleri içerecektir. İlk olarak, tercüman basit ve çok yönlüdür. Kullanıcı manuel olarak metin girmesi mümkün.. Çevirmek için ses kullanır. Ayrıca yabancılarla iletişim kurmak için uygun bir işlevdir. Kullanıcılar iletişim performansını artırmak için doğrudan tercümanı kullanır. Sırada, kullanıcıların ihtiyaç duydukları herhangi bir dille doğrudan iletişim kurmaları için kullanışlı bir işlev olan ortak sözlük var. Son olarak, her içerik farklı kategorilere ayrılarak kullanıcıların bir sohbetteki sorunları bulmasını ve bunlara odaklanmasını kolaylaştırır.

5 DAKİKALIK ÖĞRENME İÇİN ISITIR ÖLÇÜLÜ DERSLER

Duolingo İngilizce Öğren Apk indir‘da birçok ders birçok farklı kategoriye ayrılmıştır. Yine de, zamanı kısıtlı veya kısa sürede bilgiyi etkili bir şekilde özümsemek isteyenler için, bir lokmalık ders kullanışlı olacaktır. Dersler optimize edilmiş ve kısaltılmış. Ancak bilgileri yeterlidir, hareket halindeyken veya dinlenirken öğrenmeye uygundur. Bu derslerin tamamlanması yalnızca 5 dakika sürer. Ancak kullanıcılar bu dersleri özelleştirebilir ve optimize edebilir. Bununla birlikte ihtiyaçlarına bağlı olarak bilgi edinme performanslarını yeni zirvelere çıkarabilir.

HABER VE DİĞER DERGİ OKUYUN

Kullanıcılar rahatlamak isterse, uygulamada gazeteler ve gündelik oyunlar da dahil olmak üzere birçok çekici ve hafif kategori var. Bu kategoriler düzenli olarak güncellenmektedir. Hatta tüm içerik tercüme eder veya metinden sese işlevi vardır. Böylece tüm içeriğe kullanıcı erişebilir. Ayrıca uygulamadaki her öğe veya içerik; kullanıcıların yabancı dil edinme performanslarını geliştirmesini ve her zaman, her yerde insanları sürekli izlemelerini ve eşlik etmelerini ister. Son olarak, kapsamlı bir kişisel ayarlara sahip olacak. Böylece kullanıcılara her içerik ve daha fazlası hakkında etkileyici keşifler sunar. Duolingo şu anda insanları uluslararası dillerle eğitme konusunda önde gelen uygulamalardan biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcıların gerçek hayatta keşfetmesi ve faydalanması için bir çevirmen, sözlük ve daha fazlasını içeren birçok etkileyici işlev sunar.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir