DuckStation Apk indir (Kilitsiz)

0.1-5494

DuckStation Apk indir, Sony PlayStation(TM) / PSX / PS1 konsolunun oynanabilirlik, hız ve uzun vadeli sürdürülebilirliğe odaklanan bir simülatörü/emülatörüdür. 
Apk indir
4.3/5 Oylar: 33
Boyut
25.14 MB
Sürüm
0.1-5494

Bu uygulamayı bildir

Tanım

DuckStation Apk indir, Sony PlayStation(TM) / PSX / PS1 konsolunun oynanabilirlik, hız ve uzun vadeli sürdürülebilirliğe odaklanan bir simülatörü/emülatörüdür. Amaç, yüksek performansı korurken mümkün olduğunca doğru olmaktır. Emülatörü başlatmak ve oyun oynamak için bir “BIOS” ROM görüntüsü gereklidir. Emülatörle birlikte yasal nedenlerle bir ROM görüntüsü sağlanmayan. Bunu Caetla veya başka yollarla kendi konsolunuzdan atmanız gerekir. Bunlar genellikle “scphNNNN.bin” veya “ps-NNN.bin” olarak dökülur. Burada NNNN, model numarası veya ROM sürümüdür ve boyutu 512KB olmalıdır. Oyunlar öykünücüyle birlikte DEĞİLDİR. Yalnızca yasal olarak satın alın ve çöpe atılan oyunları oynama için kullanılanın. DuckStation cue, iso, img, ecm, mds, chd ve şifrelenmemiş PBP oyun görüntülerini destekler. Oyunlarınız başka formatlardaysa, onları dönüştürmeniz veya yeniden boşaltmanız gerekecek. Bin formatındaki tek izli oyunlar için işaret dosyaları oluşturmak üzere https://www.duckstation.org/cue-maker/ adresini kullanabilirsiniz.

Özellikler şunları içerir: – OpenGL, Vulkan (önerilen) ve yazılım oluşturma – Yükseltme. Doku filtreleme ve donanım oluşturucularda gerçek renk (24 bit) – Desteklenen oyunlarda geniş ekran işleme (esnetme yok!). Geometri hassasiyeti, doku düzeltme ve derinlik arabelleği emülasyonu için PGXP (doku “yalpalamasını”/çokgen kavgasını düzeltir). Uyarlanalır alt örnekleme filtresi. 60 fps desteklenen PAL oyunlarında – Oyun başına ayarlar (her oyun için ayrı ayrı geliştirmeleri ve denetleyici eşlemesini ayarlayın). Çoklu dokunma ile desteklenen oyunda 8 adede kadar denetleyici. Denetleyici ve klavye bağlama (+denetleyiciler için titreşim) – Desteklenen oyunlarda RetroAchievements (https: //geri kazanımlar. org) . Hafıza kartı düzenleyici (kaydedilenleri taşı, gme/mcr/mc/mcd’yi içe aktar) – Yerleşik yama kodu veritabanı. Önizleme ekran görüntüleriyle durumları kaydet – Orta ve üst düzey cihazlarda acayıb yüksek turbo hızlar. FPS’yi iyileştirme için benzetilen CPU hız aşırtma oyunlar – Geri sarma (yavaş cihazlarda kullanmayın) – Denetleyici düzeni düzenleme ve ölçekleme (duraklatma menüsünde)DuckStation, hem 32 bit/64 bit ARM hem de 64 bit x86 aygıtları destekler. Ancak, daha doğru bir öykünücü olduğu için donanım gereksinimleri orta düzeyde olur. 32-bit ARM cihazınız varsa, lütfen öykünücünün iyi performans göstermesini beklemeyin – iyi performans için en az 1,5 GHz CPU’ya ihtiyacınız olacak.

DuckStation’a Giriş

DuckStation Apk indir, Sony PlayStation(TM) / PSX / PS1 konsolunun oynanabilirlik. Hız ve uzun vadeli sürdürülebilirliğe odaklanan bir simülatörü/emülatörüdür. Son zamanlarda oldukça popüler bir atari oyunu olarak. Tüm dünyada atari oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İndirse en iyi seçiminiz. İndirse size DuckStation 0.1-5494’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalma. Aynı zamanda ücretsiz mod sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanan. İndirse, hiçbir DuckStation modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini. %100 güvenli, kullanılr ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, DuckStation 0.1-5494’ü tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, indirse’i indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Popüler bir atari oyunu olan DuckStation Apk indir ‘ın benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel atari oyunlarının aksine, DuckStation’da sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik atari oyunları DuckStation 0.1-5494’ün getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda indirse, atari oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu sayede dünyadaki tüm atari oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, indirse ‘e katılın ve tüm küresel ortaklarla atari oyununun tadını çıkarın. mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel atari oyunları gibi, DuckStation’ın da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri, DuckStation’ın birçok atari hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel atari oyunlarına kıyasla DuckStation 0.1-5494, güncellenmiş bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Atari salonunun orijinal tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm atari oyunu severlerin DuckStation 0.1-5494’ün getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel atari oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. , ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APk’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü DuckStation 0.1-5494’ü tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir