Drivvo Apk indir

8.3.7

Arabanızın hizmetlerini kolay ve hızlı bir şekilde yönetmek istiyorsanız, Drivvo Apk indir - Car Management sizin için en iyi seçimdir.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 38
Boyut
14.91MB
Sürüm
8.3.7
Gereksinimler
Android 5.0 +
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Drivvo MOD APK Pro Kilidi Açılmış İndir

Tanım

Arabanızın hizmetlerini kolay ve hızlı bir şekilde yönetmek istiyorsanız, Drivvo Apk indir – Car Management sizin için en iyi seçimdir. Aracınızı kullanırken tüm maliyetleri kontrol etmenize, bakım servislerini, yakıt takibini yapmanıza, aracınız için gerekli servisler için hatırlatmaları en hızlı şekilde oluşturmanıza yardımcı olan bir pratik yönetim uygulamasıdır. Toplumun ve teknolojinin artan gelişimi ile bu, Android mobil cihazlar için çok önemli bir uygulamadır.

ARACINIZ İÇİN PARA TASARRUFU YAPIN

Bu uygulama, yakıt ikmalini, araç bakımını ve kayıt, para cezaları. Finans gibi oluşan maliyetleri etkili bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca bu uygulama ile aracınızın gelirini kolayca yönetebilirsiniz. Drivvo Apk indir, arabanız, motosikletiniz. Kamyonunuz veya otobüsünüz için kişisel amaçlar veya profesyonel sürücüler için bir finans yöneticisi gibidir. Tüm harcamalarınızı doğru bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Birçok arabayı yönetmeniz gerektiğinde bu uygulama sizin için faydalı olacaktır. Aylık, yıllık olarak tüketilen benzin miktarını kitap kayıtlarından çok daha erişilebilir bir şekilde hesaplamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca uygulamanın yakıt verimliliği raporu sayesinde aracınıza en uygun. En uygun benzin istasyonunu da seçebilirsiniz.

KİŞİLİK İÇİN MALİYETLERİNİZİ TASARRUF EDEN HARİKA UYGULAMALAR

Benzin veya etanol satın almak için harcadığınız maliyetleri, ruhsatlandırmayı. Belirli ihlallere ilişkin cezaları Drivvo Apk indir ile hızlı ve basit bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu uygulama, aracınız için yakıt ikmali, masraflar ve destek hizmetlerine kaydolarak size yukarıdakilerden çok daha fazla tasarruf sağlayacaktır. Aracınızın aylık maliyetini, ortalama tüketimini. Kilometre başına maliyetini, gaz kilometresini veya ortalama kilometresini. Hatta yağ değişimi ve taksitli araç finansmanı gibi diğer maliyetlerinize erişebilecek ve öğrenebileceksiniz. Bu, yakıtı hesaplamanıza ve önleyici bakımı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olarak size daha fazla para kazandıran harika bir uygulamadır.

EK ÖZELLİKLER

Aracınız için en iyi finansal kontrolü elde etmek için. Yakıt ikmali sürecini takip etmek son derece önemlidir çünkü bu takip. Gaz tüketimi hakkında otomatik hesaplama ile bilgi almanıza veya bu bilgileri raporlar ve çizelgeler aracılığıyla sunmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, kullanıcılar aracı kişisel kullanım için kullanırlar. Bir iş aracı (taksi, kepçe, kamyon şoförü, Uber. Olarak Drivvo Apk indir, iş koleksiyonlarını yönetmelerine ve hayatı kolaylaştırmalarına yardımcı olan akıllı bir uygulamadır. Uygulama, her kullanıcının araçla ilgili giderlerini ve gelirlerini yönetebilmesi için çok basit olacak şekilde tasarlanmıştır.

ARAÇLARINIZ İÇİN ROTALARI, HATIRLATICILARI VE HİZMETLERİ YÖNETİN

Yalnızca kişisel mali durumunuz üzerinde kontrole sahip olmakla kalmaz. Aynı zamanda diğer iş seyahati harcamalarınız üzerinde de finansal kontrole sahip olursunuz. Böylece kişisel fonlarınızı düşebilir ve geri alabilirsiniz. Drivvo Apk indir, yağı değiştirmek, frenleri kontrol etmek. Lastikleri döndürmek, filtrelemek veya aracınız için bir şeyler ayarlamak gibi araç bakım görevlerini yönetmek için değerli bir araçtır. Buna ek olarak, uygulama size yardımcı olacaktır. Bu etkinlikleri planlayabilmeniz için düzenli servis ve masraf hatırlatıcıları.

HATIRLATICILAR VE PREMIUM VERSİYONUN BAZI ÖZELLİKLERİ

Drivvo Apk indir Uygulama, her ay girdiğiniz araç verilerini bulutta yedekler. Böylece gerektiğinde görüntüleyebilir ve tekrar kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, mobil cihazları değiştirdiğinizde kolayca cihazlar arasında veri senkronizasyonu yapabilirsiniz. Tüm verileriniz güvende tutulacak ve ilgili verileri kontrol için cihazınıza aktarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir