Drive Division Apk indir Online Racing (Sınırsız Para)

2.1.14

Drive Division apk indir Online Racing  (Sınırsız nakit), sizi yüksek hızlı yarışlarda dünyanın dört bir yanından diğer insanlara karşı yarıştıran, Android işletim sistemi için yeni bir çevrimiçi yarış oyunudur.
Apk indir
4/5 Oylar: 20
Boyut
775.73
Sürüm
2.1.14

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Drive Division apk indir Online Racing  (Sınırsız nakit), sizi yüksek hızlı yarışlarda dünyanın dört bir yanından diğer insanlara karşı yarıştıran, Android işletim sistemi için yeni bir çevrimiçi yarış oyunudur. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı yol ve araba içerir ve arabanızı veya kamyonunuzu yarış tasarımınıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Drive Division ayrıca, diğer oyuncularla konuşabileceğiniz ve ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşabileceğiniz, benzer düşünen yarışçılardan oluşan bir topluluğa sahiptir. İster rahat bir oyuncu olun ister sıkı bir yarışçı olun, Drive Division Online Racing aslında herkesin kullanabileceği her şey var. Bu nedenle kemerinizi bağlayın ve yarışmaya hazırlanın!

Drive Division Online Racing apk

Drive Division apk indir. Oyuncuları dijital bir yarış pistinde her ikisine de karşı karşıya getiren bir çevrimiçi yarış oyunudur. Oyun, her biri kendi özel istatistik ve yeteneklerine sahip. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı arabaya sahiptir. İnsanlar, tek oyunculu veya çok oyunculu modda birbirleriyle yarışır. Çünkü ikincisi daha iyi bilinen bir alternatiftir. Drive Division Online Racing, her biri kendi zorluklarını ve engellerini içeren. Savaşmak için birçok farklı şarkı içerir. Oyun ücretsizdir ve ek içeriğin kilidini açmak isteyen oyuncular için isteğe bağlı mikro dönüşümler mevcuttur. Drive Division Online Racing , kategoriyle ilgili herhangi bir sevgiliyi çekeceği kesin olan hızlı tempolu ve ilginç bir acele etme oyunudur.

Online racing Oyun oyna

Drive Division Online Racing. Hızla büyüyen bir topluluğa sahip Android için çevrimiçi çok oyunculu bir çevrimiçi yarış oyunudur. 12 muhteşem konum, 30’dan fazla ünlü araç ve 2 oyun modu içerir. Savaş modu ve sürüklenme modu. Yarış modunda oyuncular. Turları mümkün olan en kısa sürede kimin bitirebileceğini görmek için her ikisine de karşı kıyasıya rekabet eder. Drift modu stil ile ilgilidir ve başarılı driftler için ödüller verilir. Ayrıca, insanların otomobillerinin görünümünü değiştirerek. Seyircilerin gözünde parlamasını sağlayan çok iyi bir araç özelleştirme özelliği de var. Drive Division Online Racing, yoğun bir web rekabeti bulmaya için. Acele eden hayranlarla ilgili mükemmel bir oyundur.

Bu oyun, daha önce hiç olmadığı gibi çalışma telaşını hissetmenizi sağlar. Görseller o kadar pratik ki, kendinizi yüksek performanslı bir otomobilin direksiyonuna geçmiş gibi hissediyorsunuz. Arabalarla ilgili şık ana hatlardan ayrıntılı yol işaretlerine kadar her ayrıntı titizlikle işlendi. Oyun ayrıca, her değişikliği ve her yeri gerçek hayat gibi hissettiren doğru fiziğe sahiptir. İster şehir içinde araba kullanıyor, ister otoyolda uçuyor olun. Drive Division Online Racing size heyecan verici bir yolculuk sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir