DMCA Sorumluluk Reddi

“DMCA Sorumluluk Reddi”

“DMCA” iletişim

indirse.com’daki tüm içerik; e-posta yoluyla indirse.com’a gönderilir ya da kamu malı olduğuna inanılarak internet üzerinde çeşitli kaynaklardan sağlanır. Bununla birlikte; yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil), DMCA Kanunlarına göre haklarımız dahilinde paylaşıldığına inanılmaktadır. Hak sahibi olduğunuz ve telif haklarının ihlal edildiğini düşündüğünüz paylaşımlarımız için; [email protected] adresine direk mağduriyetiniz ile ilgili mail atarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte gerekli belgeleri eklemeniz ve haklı bulunmanız durumunda; paylaşmış olduğumuz içerik siteden yasal süreç olan 2 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Bununla birlikte aşağıdaki belgeler, telif hakkı ihlali talebinize dahil edilmelidir:

  1. İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmesi için yetkili kişinin vekaletname örneğini ekleyin.
  2. Sizinle iletişime geçebilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini ve bununla birlikte mutlaka geçerli bir e-posta adresi ekleyin.
  3. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlayın ve materyalin indirse.com adı altında arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi dahil edin.
  4. Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir ifade.
  5. Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan beyanda bulunma cezası olduğuna dair bir açıklama.
  6. Bununla birlikte ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

indirse.com

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku