Dead Target Apk indir

4.101.2

Dead Target Apk indir, mobil cihaz kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir çevrimdışı Zombi atış oyunudur. 
Apk indir
4.6/5 Oylar: 47
Boyut
144.31MB
Sürüm
4.101.2
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • DEAD TARGET (MOD, Sınırsız Para/Para), her karede yoğun oynanışa sahip bir nişancı aksiyonu oyunudur ve oyunculara cephaneliğinde veya mücadelelerinde çeşitli özelleştirmeler sunar.

Tanım

Dead Target Apk indir, mobil cihaz kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir çevrimdışı Zombi atış oyunudur. Şiddetli bir savaş sürüyor; Bu savaşa katılmaya cesaret eder misin? 2040 yılında, her yeri kasıp kavuran zombiler, ölümcül bir mücadeleye yol açar. Göreviniz, kendinizi kurtarmaya için savaşmak için silah toplamaya, çünkü bu, hayatta olduğunuz son gün olur.

BU KATEGORİ OYUNUNDA NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Yakın gelecekte, Dead Target Apk indir zombiler her yerde kasıp kavuruyor, hayatınız tehdit ediyor, bu yüzden silahınızı alıp onları yok etmelisiniz. Belki de bugün güneşi gördüğünüz son kişidir, bu yüzden hayatta kalmak için hızla savaşmalısınız. Ateşli yaşamak istiyorsak artık ayağa kalkmak, silah tutmak, önümüze çıkan tüm zombileri vurmak gibi bir seçeneğimiz yok. Bu çevrimdışı bir oyundur, yani elinizdeki çeşitli silahlarla zombileri yok etmek, efsanevi silahlı çatışmalar çağını başlatmak ve ilgi çekici yerlerle dolu olmak gibi her şeyi kesinlikle yapabilirsiniz.

Bu 3D oyun platformu, benzersiz grafiklerle son derece dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır, böylece oyuncular kendilerini bu kaotik savaşa kolayca kaptırır. Zombi isimleri, kötü kötüleri tasvir eden çok detaylı bir şekilde çizilmiştir. Giderek daha agresif hale gelen Zombilerle yüzleşmeye için silahlarınızı düzenli olarak yükseltmeniz yardımcı olacaktır. Tüfekler veya keskin nişancı tüfekleri zombileri yok etmeye için kullanılir.

KARAKTERLERDE GEZİNMEYE KOLAY

Kontrol sistemi açıkça tasarlanmaya. Oyuncuları savaşta çeviklikle kolayca manipüle edecek şekilde esnek, yavaş ve korkaklara yer olmayan bir hayatta kalma macerası. Dead Target Apk indir İğrenç zombileri yenmeye için elinizde tabanca, tüfek, keskin nişancı tüfeği, el bombası. Hatta hançer gibi silahlar kullanın. Bu çevrimdışı bir oyundur, böylece ciddiyet biraz azaltır. Ancak sonraki turlar da zordur, bu nedenle oyuncular öznel olmamalıdır. Sağlam bir kar savunması mı istiyorsunuz? Elinizi tetikte tutmalı, basmalı ve hedefin atış menzilinize girdiğini gördüğünüzde sürekli ateş etmelisiniz.

Kötü zombilerin sayısı saldırmayı bırakmıyor. Sınır bölgesinin dışında takip ediyorlar; insanları istila edip öldürmeden önce onları aktif olarak öldürmeliyiz. Daha fazla silah toplamak için Battle Pass etkinliklerine katılmayı unutmayın. Dead Target Apk indir Özel özelliklere ve yüksek yok etme gücüne sahip silahlar size çok yardımcı olacaktır. Hayatta kalma öğeleri olarak kabul edilebilirler çünkü silahlar olmadan bu kaotik zombi çağında hayatta kalabilirsiniz. Silah toplamak için daha zorlu etkinliklere katılmanız gerekiyor. Silah kaplamalarının yanı sıra birçok silah türü, almanız için hazır. Haritada sadece birkaç kez karşımıza çıkıyorlar ve zombileri yok etmeniz için en gerekli silahınız olacaklar.

ÇOK OYUNCULU SİSTEM İLE ÜCRETSİZ ÇEVRİMDIŞI OYUN

Kaliteli çevrimdışı oyunların ücretsiz olması. Oyuncuları daha tutkulu hale getiriyor; Dead Target’a erişmeye için telefonunuzu tutar. Ardından istediğiniz zaman tüm Zombileri vurarsiniz. Dead Target Apk indir ‘ı telefonunuza indirdikten sonra internet bağlantısı olmadan istediğiniz. Zaman istediğiniz yerde oyunu oynayabilirsiniz. Oyunculara, sizi durduran herkesi öldürecek 50’den fazla güçlü silahla gerçekten çeşitli ve şaşırtıcı bir silah cephaneliği sunuyoruz.

Keskin nişancı oyun modunda da en güzel duyguları yaşayabilir. Yüzlerce metre ötedeki düşmanları hızlıca alt edebilirsiniz. 3D grafik arka planı, oyuncunun düşmana nişan alırken daha gerçekçi, daha heyecanlı hissetmesini sağlar. Birçok farklı ses efekti her farklı silaha göre doğru bir şekilde yüklenmiş. Oyunun programlama kısmında profesyonellik gösteriliyor. Hayatta kalma savaşını kolayca gizlemek için silahı birçok özelleştirmeyle yükseltmeyi. Görünümleri değiştirmeyi ve karakter kostümlerini değiştirmeyi unutmayın. 

Dead Target oldukça basit programlanmış ama oyuncular için son derece bağımlılık yapıcı. Oyunun oldukça modern otomatik silah sistemi, Oyuncuların daha kolay ateş etmesine yardımcı oluyor. Silahı Zombiye doğru çevirdiğiniz sürece onları yok edebildi. Çıkışları hızla koruyun, size saldırmaya çalışan tüm zombileri vurun ve kendinizi kurtarın. Savaşırken sizi destekleyen keskin nişancı askerlere hızla kaybolun. Ücretsiz bir çevrimdışı oyun olan Dead Target oyununu hemen cihazınıza indirin. Son derece vahşi, kalabalık Zombilerle karşı karşıya kaldığınızda, en kahramanca ve boğucu anları birlikte hissedin. Bu oyun sürümünün, boş zamanınızı daha heyecanlı hale getirerek oyuncuları tatmin edeceğini umuyoruz. Oyunla ilgili herhangi bir geri bildirimde bulunmak veya oy vermek istiyorsanız, lütfen bize geri bildirim gelen kutusuna gönderin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir