Dead Ahead Zombie Warfare Apk indir 

3.6.7

Dead Ahead’in taktiksel hayatta kalma devam oyunudur ve size neredeyse hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim sunar
Apk indir
4/5 Oylar: 15
Boyut
97.68 MB
Sürüm
3.6.7

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Savaşta Azalma Olmadan Birimleri Çağırmak İçin Kaynaklar.
Varsayılan olarak etkinleştir:
Sınırsız Altın
Sınırsız Nakit
Sınırsız Anahtar
Sınırsız Bilet

Tanım

Dead Ahead Zombie Warfare APK , Dead Ahead’in taktiksel hayatta kalma devam oyunudur. Size neredeyse hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim sunar! Kötü bir ölümsüz güce karşı, özgürlük savaşına katılın ve yılın en eğlenceli hayatta kalma oyunlarından birinde korkusuz bir avcı olun. Zombi ordularının baskınından sonra baskını kütletirken, kudretiniz ve zekanızla ölümsüzlere meydan okuyun. Unutulmaz bir miras geliştirirken ürünleri toplayın ve grubunuzda listelenmek için hayatta kalanları arayın. Dead Ahead , dinamik zorluğunu sınırlamadan inanılmaz derecede heyecan verici bir bilgi sağlar.

zombie warfare oyunu V3.6.7

Dead Ahead Zombie Warfare, sürekli büyüyen zombi benzeri hayvan sürüsüne karşı karşıya gelmenizi sağlayan yetenek. Yöntem ve katıksız kararlılığın bir oyunudur. Amacınız her zaman koçunuzu pikselli et yiyen sürülerinden korumak, yolunuzu yozlaşmış cesetler arasında öldürürken. Ateş ederken ve yakarken korumaktır. Kalabalığı önlemek için patlamalar, Molotof kokteylleri ve el bombaları gibi stratejilerin uygulanmasına yardımcı olacak bir gladyatör ekibi oluşturun.Dead Ahead Zombie Warfare zombi saldirması kazandiran için. Sürpriz bölümünü korurken hem doğrudan hem de patlayıcı olmasını istiyor.

Dead Ahead Zombie Warfare, diğerlerinden farklı olarak, oyuncuları belirli zihinlerini kullanmaya ve etkili olmak için yenilikçi yöntemler bulmaya teşvik eden bir meydan okumadır. Oyuncular, zombileri ve barikatları fethetmek için çeşitli birim türlerini birleştirmeli. Hem taktiksel olarak saldırı hem de savunma teknikleri kullanmalıdır. Kan dökülmesini en üst düzeye çıkarmak ve başarıyı garantilemek için oyuncular, ölümsüzlere yapılan saldırılar konusunda acımasız olmalıdır. Cansızlığın artması kolay olmayacak. Bu nedenle oyuncular gerçek metallere sahip olacaklarını göstermeli. Haritaları fethetmek için tetikte kalmalıdır!

zombie warfare

Dead Ahead, başarı yeteneklerinizi değerlendirmek için harika bir çevrimiçi oyundur. Zombi sürülerinin üstesinden gelirken kaynakları toplayın, ekiplerinizi büyütün ve ekipmanınızı güncelleyin! Cihazlarınız, kazandıkları her savaş hakkında bilgi edinerek, daha güçlü olmalarına ve canlı kalmaları için daha yüksek seviyelere ulaşmalarına olanak tanır. Derecelendirmeleri değerlendirerek diğer insanlarla rekabet edin ve en büyük zombi avcısının hangisi olduğunu görün. Ölümsüzlerle ateşli bir intikamla savaşın ve hepsini sonsuza dek dünyanın dört bir yanına sürgün edin! Zombie Warfare, seni sonuna kadar memnun edecek yüksek tempolu savaşlar sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir