Concepts APK İndir

2023.03

Concepts APK İndir, bir fikri tamamlamayı yada çizmeye başlamayı kolaylaştıran bir çizim uygulamasıdır. Sıfırdan yada uygulamanın hususi durumunu kullanarak eklediğiniz bir referansa dayalı olarak çizim yapabilirsiniz.
Apk indir
4.2/5 Oylar: 34
Boyut
358.93MB
Sürüm
2023.03
Gereksinimler
Android 8.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Concepts APK İndir, bir fikri tamamlamayı yada çizmeye başlamayı kolaylaştıran bir çizim uygulamasıdır. Sıfırdan yada uygulamanın hususi durumunu kullanarak eklediğiniz bir referansa dayalı olarak çizim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, renk ve fırça sayısı tamamen çeşitlidir ve kullananların öğrenmesi için vakit ayırmasını gerektirir. Uygulama, ürünlerinizi dışa aktarmak için seçebileceğiniz birçok değişik formatı da destek sunar.

İSTEDİĞİNİZ İŞLERİ ÇİZİN

Yaratıcı fikirlerinizi mükemmelleştirmenize destek olacak bir vasıta arıyorsanız, kesinlikle Kavramları göz ardı edemezsiniz. Concepts APK İndir Bu uygulama, çiziminize destek olacak oldukça çeşitli özellikler sunar. Kesinlikle tam potansiyelini keşfetmek için vakit ayırmalısınız. Bununla birlikte etkisinde bırakan bir fotoğraf çizmenin birçok yolu vardır. Mesela kendi beğendiğinizi çizmek yada gerçek resimleri referans olarak kullanmak benzer biçimde.

YARARLI AYARLARLA ÇİZİM SÜRECİNİZE BAŞLAYIN

Concepts APK İndir kullanmaya başladığınızda. Çizmek suretiyle olduğunuz işin boyutunu belirlemenize destek olan emek harcama yüzeyi ölçeği öğesine dikkat etmeniz gerekecektir. Varsayılan değilse, boyutu sonsuz olacaktır ve istediğiniz her şeyi çizebilirsiniz. Ek olarak 1080p, A4 benzer biçimde değişik boyutlarda bazı tavsiyeler. Aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça daha fazlasını görebilirsiniz. Böylece, seçim süreci tamamlandıktan sonrasında yaratıcı sürecinize başlayabilirsiniz.

UYGULAMANIN RENK TEKERLEKİNİ KULLANIN

Concepts APK İndir kullanırken sizi etkileyecek bir nokta da. Bazı ayarlamaların ir tekerlek üstünden yapılacak olması. Bu tekerlek üstünde kolayca dokunup arzu ettiğiniz benzer biçimde daha rahat ayar yapabilirsiniz. Renk tekerleğini de göz ardı etmemelisiniz. Birkaç kaydırma çarkı değiştirecek ve değişik tonlara ve özelliklere haiz daha çok renk görmüş olacaksınız. Böylece istediğiniz görüntüleri boyamak için istediğiniz rengi özgürce seçebilirsiniz.

Konseptler: Taslak, Not, Çizim

GÖRMEZDEN Geçiremeyeceğiniz ÇEŞİTLİ FIRÇA SİSTEMİ

Concepts benzer biçimde bir çizim uygulamasına girerken fırça sayısı şüphesiz göz ardı edilemeyecek bir faktördür. Çeşitli seçenekleriniz olacak ve her seçim, bazı durumlarda fikirlerinize uyacak değişik sayıda vuruş elde edecektir. Ek olarak Etkisinde bırakan bir görüntü oluşturmak için değişik fırça darbelerini düşünmek. Kullanmak sizin işiniz ve zaman içinde bu fırçaları kullanma mevzusunda tecrübe kazanacaksınız.

ÇİZİM SIRASINDA BİRDEN FAZLA KATMAN KULLANIN

Herhangi bir kullanıcının gereksinim duyacağı özelliklerden biri, bir görüntü oluşturmak için değişik katmanlar eklemektir. Concepts APK İndir Bilhassa karmaşık görüntüler için kesinlikle pozitif neticeleri olacak birden oldukça katmanı aynı anda kullanabilirsiniz. Bilhassa, bir katman seçen, bazı bilgileri boyamaya başlayan ve arkasından öteki katmanlarla devam edin. Bir katmandaki ayrıntıları değişiklik yapmak isterseniz, öteki katmanları etkilemeyecektir.

PARMAK HAREKETLERİNİ AYARLAMA VE GERÇEKLEŞTİRME

Fotoğrafınızdaki öğelerle etkileşim oluşturmak için parmağınızı kaydırma ve dokunma eylemini kullandığınızda yapabileceğiniz oldukça şey var. Ayrıca İstediğiniz görüntüleri özgürce hareket ettire ve öteki birçok işlemle daha çok aktivite kurabilirsiniz. Bilhassa, uygulama iki parmak, üç parmak ve daha fazlasıyla gerçekleştirebileceğiniz eylemlerin bir listesini elde edecektir. Böylece kendinize bir alışkanlık kazandıracak ve özellikleri daha süratli çalıştıracaksınız.

 

FARKLI TİP BİÇİMLERDE ÇIKTI

Çiziminizi belirli bir dosyaya aktardığınızda, kayda kıymet bir şey, geniş format seçenekleridir. PDF, JPG benzer biçimde tanıdık biçimlerin yanı sıra, SVG, DXXF, PSD ve ötekiler benzer biçimde birçok yeni biçimi de öğrenebilirsiniz. Concepts APK İndir Fazlaca fazla düzenleme yazılımı kullanıyorsanız, bu formatlarla beraber gelen detayları de görebilir ve bu uygulamalarla hangi formatların kullanıma uygun bulunduğunu size söylerler.

Kullanıcılar, uygulamanın çeşitli özelliklerini keşfetmek için vakit harcayacak:

  • Kullanıcılar, Concepts APK İndir uygulamadaki birçok özellik yada herhangi bir görselden referans alarak yaratıcı fikirlerini düşünebilir ve hayata geçirebilir.
  • Çizmek istedikleri işin boyutunu seçebilir, Concepts APK İndir varsayılan geniş alanını deneyimleyebilir ve yaratıcılıklarını özgür bırakabilirler.
  • Pek oldukça değişik ton ve özellikte bir renk çarkı ve pek oldukça işi tamamlamak için uygun fırçalar sizi bekliyor.
  • Uygulama, çizdiğiniz fotoğrafla ilgili öğelerle etkileşim kurmanıza ve uygulamanın tavsiyeler listesinden ek eylemler ayarlamanıza olanak tanır.
  • Kullanıcılar, ürünlerini dışa aktarmak için pek oldukça format bulabilir ve uygulama, her formata uygun uygulama ile ilgili detayları ekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir