CodyCross Apk indir

1.73.2

CodyCross Apk indir Eğlendirmekten daha fazlasını yapabilir; zihni harekete geçirebilir, iyileştirebilir ve diğer birçok özelliği kullanılır.
Apk indir
4.7/5 Oylar: 52
Boyut
120.90MB
Sürüm
1.73.2
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Oyun, insanlara eğlence ve eğlence getirmek için yaratılmıştır. Birçok oyun üretiliyor. Ancak yıllar içinde geliştirilen oyun. Eğlendirmekten daha fazlasını yapabilir; zihni harekete geçirebilir, iyileştirebilir ve diğer birçok özelliği kullanabilir. Oyuncunun zihnini canlandırmak için kullanılan oyunların sayısı da oyuncuların aralarından seçim yapabileceği çok sayıdadır. Peki ama oyuncunun beynini geliştirecek kendine uygun oyun nerede? İyi bir oyun bulmak zor ama herkese uyan bir oyun var. O da CodyCross Apk indir  – kelime oyunu.

Basit ve hafif grafik stili

Bu oyun basit bir grafik stiliyle tasarlanmıştır ve oyuncunun onu kurtarmak için çok fazla bellek harcamasına gerek yoktur. CodyCross Apk indir, son derece ayrıntılı bir 2D grafik formatı ile tasarlanmıştır. Sadece bir kelime oyunu olmasına rağmen oyunun mükemmelliği nispeten yüksektir. Oyuncular, yaratıcı ekip tarafından çok dikkatli bir şekilde detaylandırıldığı için oyunda herhangi bir grafik hatası bulamayacaklar. Bunlar, oyunu oynarken oyuncular için en iyi deneyimi sunmak içindir. Bu kadar basit bir grafik stili ile oyun. Hangi segmentte olursa olsun birçok cihaza uygun olabiliyor. Ve cihazı düşük veya yüksek donanım yapılandırmasına sahip bir kişi ise. Uygulamayı oyun oynamak için kullanabilir. Kullanıcıların oyunu sorunsuz oynayamama veya çok düşük olduğu için tasarruf edecek yeterli alana sahip olmama konusunda endişelenmelerine gerek yok.

Birçok oyuncu için uygun

Bu CodyCross Apk indir oyuna dönüştürülmüş bir halk oyunudur. Daha önce pek çok kişi oynamıştır. Oyun, donanım konusunda seçici olmadığı gibi oyuncular konusunda da titiz değil. Herkes bu oyunu oynayın. Yaşlılar ve yetişkinler çok sıkıldıklarında eğlenmek için bu oyunu oynayabilirler. Öğrenciler ayrıca eğlenmek ve dil becerileri hakkında daha fazla bilgi edinme için oyunlar oynayabilirler. Beyni canlandırma ve kelime dağarcığını geliştirme için çocukların ebeveynleri tarafından bu oyunu oynamalarına izin verilır. Bu oyunu herkes oynayan; herkes hayatın her kesiminden gelir. Bu sayede oyun kısa sürede birçok oyuncunun ilgisini çekti ve piyasaya çıktıktan hemen sonra kısa sürede ünlü oldu. Bu oyun hem eğlendirmek hem de sosyal becerileri geliştirmek için mükemmel bir oyundur.  

Oyun basit ama çekici

Oyunun oynanışı basittir ve oyuncunun bunu öğrenmek için çok fazla zaman harcamasına gerek yoktur. CodyCross Apk indir, birçok küçük kutuya bölünan bir ekran sağlayan. Ve oyuncu içine kelimeler yazacak. Her satır bir kelime olacak ve oyuncuların o satırdaki doğru sonucu doldurması gerekiyor. Ardından oyuncu bir sonraki satıra gelecek. Oyuncunun cevabı tahmin etmesi için oyun, cevabı tahmin etmesi için ipuçları verecektir. Yatay bir sırayı tamamlarken, oyuncunun cevabı tahmin edebilmesi için bir sonraki harfle ilgili ipuçları olacaktır. Bu, oyuncunun oyunu tamamlamasını kolaylaştıracak, ancak cevabı tahmin etmek daha zor hale gelecektir.

Çeşitli modlar

Oyunda, oyuncuların aralarından seçim yapabilecekleri ve kendilerine meydan okuyabilecekleri birçok farklı oyun modu bulunuyor. Kolaydan bu tür oyunculara kadar çeşitli oyun modları kendilerine uygun olanı seçebilir. CodyCross Apk indir modu ne kadar yüksek olursa, oyun oyuncuların üstesinden gelmesi gereken zorluklar. O kadar artar ve kelime dağarcığı da daha karmaşık hale gelir. Oyuncuların cevabı anlayabilmek ve bulabilmek için daha çok çalışması gerekiyor. Bu özellik sayesinde oyun daha geniş bir kitleye ulaşarak oyunu deneyimleyebiliyor.

Yardım aramak

İpucu yeterli olmadığı için oyuncunun cevap vermeyebileceği zamanlar olacaktır. Böylece CodyCross Apk indir, oyuncuyu desteklemek için uzaylı bir arkadaşın onu tamamlamasına yardımcı olacak bir özellik yarattı. Oyuncu cevabı bulamadıysa, oyuncunun daha kolay tahmin etmesi için kullanıcının bir kelime bulmasına yardımcı olacaktır. Ancak bir aşamada, oyuncu bunu çok sık kullanamaz çünkü bu, oyunun dengesini bozacaktır. Bu yüzden, bunu yapmaya başlamadan önce, oyuncular doğru seçimi yapmak için dikkatlice düşünmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir