Clash of Clans Apk indir

14.635.9

Görkemli bıyıklara sahip öfke dolu Barbarlardan ateş manyağı büyücülere, kendi ordunu kur ve klanını zafere taşı!
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
265 Mb.
Sürüm
14.635.9

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Not: Öncelikle minimum gereksinimleri kontrol etmeniz gerekir:

 • 0,5 GB RAM (1 GB veya daha fazla)

 • Android OS 4.0.3 veya daha yenisi.

 • Ekran çözünürlüğü 800x480 veya daha yüksek.

Tanım

Clash of Clans Apk indir görkemli bıyıklara sahip öfke dolu Barbarlardan ateş manyağı büyücülere, kendi ordunu kur ve klanını zafere taşı! Akıncıları savuşturmak için köyünüzü inşa edin. Dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı savaşın. Düşman klanlarını yok etmek için başkalarıyla birlikte güçlü bir klan oluşturun.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Clash of Clans’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınır. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamıza uyulması gerekir. Bununla birlikte oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız. Clash of Clans’ın oynamak için bir ağ bağlantısı gerektirdiğini unutmayın.

Clash of Clans Apk indir Özellikleri

 1. Köyünü yenilmez bir kaleye dönüştür

2. Barbarlar, Okçular, Domuz Binicileri, Büyücüler, Ejderhalar ve diğer güçlü savaşçılardan oluşan kendi ordunu kur

3. Dünyanın her yerinden oyuncularla savaşın ve Kupalarını al

4. Nihai topluluk oluştur. Diğer oyunculara katıl

5. Destansı savaşlarda canlı rakiplere karşı savaş

6. Birden çok yükseltme düzeyine sahip 18 benzersiz birim oluştur

7. Sayısız birlik, büyü, Kahraman ve Klan takviyesi kombinasyonundan en sevdiğiniz saldıran orduyu keşfet

8. Köyünüzü çok sayıda Top, Kule, Havan, Bomba, Tuzak ve Duvarla savun

9. Diyar boyunca bir seferde Goblin Kral’a karşı savaş

Clash of Clans OYUNCU İNCELEMELERİ

****Google Play’de beş milyondan fazla beş yıldızlı incelemeyi gururla duyurur.

Q1: Clash of Clans (COC) çevrimiçi bir oyun veya çevrimdışı bir oyundur. Oynamak için internet bağlantısına ihtiyacım var mı?

Görünüşe göre, Clash of Clans çevrimiçi bir oyundur. Oyunculara oyun deneyiminize oyun ve sosyal içerik sağlamak, canlı oynama yeteneği sağlamak için internet erişimi gerektirir.

Q2: Neden sürekli bağlantı kaybediyorum?

Sorunsuz bir Clash of Clans oyun deneyimi için kararlı bir ağa bağlı olmanız ve Android cihazının sinyalinin yeterince güçlü olması çok önemlidir. Tam wifi çubukları veya mobil veri kapsamı, tek başına sağlam bir bağlantıyı garanti etmek için her zaman yeterli değildir. Çünkü yerel ağlar zaman zaman yavaşlayabilir ve aşırı yüklenebilir. Bu, özellikle hareket halindeki bir araçta veya yeraltı toplu taşıma araçlarında oynuyorsanız geçerlidir. Diğer tüm çevrimiçi hizmetlerde olduğu gibi, iyi bir internet servis sağlayıcısıyla veya en azından güvenilir bir operatörle sağlam bir 3G/4G bağlantısıyla wifi üzerinden oynamanızı öneririz.

Q3: Clash of Clans Android oyunu çökmeye devam ediyor, sonra ne yapmalı?

Not: Öncelikle minimum gereksinimleri kontrol etmeniz gerekir:

 • 0,5 GB RAM (1 GB veya daha fazla)
 • Android OS 4.0.3 veya daha yenisi.
 • Ekran çözünürlüğü 800×480 veya daha yüksek.

Clash of Clans çökme sorununu çözmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Uygulamayı kapatın ve yeniden başlatın. Cihazınızı kapatıp açın, ardından uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin. Uygulamayı kaldırın ve ardından yeniden yükleyin.
 • Oyunun en son sürümünü Google Play Store’dan indirdiğinizden emin olun. Veya Clash of Clans APK dosyasını APKPure.com’dan indir ve güncelle.
 • Çalışan kullanılmayan arka plan uygulamalarını kapatarak cihaz belleğinde yer açın.
 • Kullanmadığınız uygulamaları kaldırarak daha fazla depolama belleğini temizleyin. Ayrıca, Android cihazınızdan videoları ve resimleri aktarmayı veya yedeklemeyi deneyin.

Q4: Clash of Clans COC oyunu hakkında bir sonraki güncelleme mi?

Supercell, 24 Ekim’de popüler Clash of Clans video oyununa büyük güncellemeler getirecek yeni bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını açıkladı. İşte Clash of Clans’ın (COC) bir sonraki güncellemesinin parçası olduğu söylenen şeylerden bazıları:

Belediye Binası 11: Şu anda birçok oyuncu Belediye Binası 10’da mahsur kaldı ve daha fazla hareket edemiyor; diğer üsleri yağmalamak ve savunmalarını yükseltmekle yetinmek zorundalar. Supercell, Belediye Binası 11’i açarsa, oyuna çok sayıda yeni şey getirmesi muhtemeldir. Onu yeniden canlandırma ve daha fazla içerik gönderme şansı var. Bunun büyülere yükseltmeler getirebileceği tahmin ediliyor.

Tek Oyunculu haritalar: Bu, tek oyunculu modları oynamayı seven oyuncular veya oyuncuların yeni becerilerini ve stratejilerini test etmeleri için bir nimet olacak.

8. Seviye Barbarlar: Town Hall 10 Clash of Clan’a yükseltme ile oyuncuların 7. Seviyeden 8. Seviyeye kadar güçlü yeni Barbarlar almaları da mümkündür.

Klan Turnuvaları: Yeni yükseltmenin, mücevher ve ganimet gibi daha büyük ödüllerle teşvik edilebilecek 5v5 ve 10v10 kişilik turnuvaları içerebileceği tahmin ediliyor.

Kara Birlik yükseltmesi: Belediye Binası 10’un yükseltilmesiyle birlikte Kara Birliklerin seviyesi de yükseltilebilir veya hayranlara hitap edecek yeni birlikler olabilir.

Yeni Kahraman: Oyuna birkaç yeni güncelleme geldi ancak Kral ve Kraliçe gibi yeni bir Kahraman çıkmadı. Bu yeni karakter, güçlenme ve gelişme yeteneğine sahip olabilir.

Hakkında bir yorum "Clash of Clans Apk indir"

 1. Oğuzhan Durgut diyorki:

  Sorunsuz indirdim. Sıkıntısız kuruldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir