City İsland3 Apk indir

3.5.1

Hayallerinizdeki bir şehri kendi başınıza yönetmek istiyorsanız City Island3 Apk indir sizin için bir seçenek olacaktır.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 58
Boyut
56.80MB
Sürüm
3.5.1
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

İnşaat simülasyon oyunları, rahatlama ve yönetim deneyimi arayanlar için en eğlenceli oyunlardır. Oyuncular genellikle istedikleri bir şeyi inşa etmek, kendi kendini yönetmek, işletmek ve vatandaşlarının talep ettiği her şeyi dağıtmak isterler. Herkes saygı görme deneyimi yaşamak ister, bu yüzden onlara en yüksek gücü verebilecek oyunlara yönelirler. Hayallerinizdeki bir şehri kendi başınıza yönetmek istiyorsanız City Island3 Apk indir sizin için bir seçenek olacaktır.

ŞEHİR YÖNETMEK İÇİN İLK ADIMLAR

Diğer inşaat simülasyon oyunlarına kıyasla. Oyuncular şehirlerini terk edilmiş adalara inşa etmek, medeniyet geliştirmek. Yaşamları iyileştirmek ve bir sürü dev ev inşa etmek zorunda kalacaklar. City İsland3 Apk indir. Oyuncuyu, görevi adayı tüm yeteneklerine göre geliştirmek ve genişletmek olan bir belediye başkanı olarak atayacak. Oyun, çeşitli ve çekici bir yapım mekanizmasına sahiptir. Hatta kullanıcıların en özgün deneyimi yaşamaları için bir yönetim sistemi ile birlikte gelir. Tabii ki oyuncular, bölgenin özellikleri, iklimi ve hava türü ile bile kontrollerini diğer adalara genişletebilirler. Bu oyunda oyuncunun yaratıcılığı etkin bir şekilde kullanılabilir ve hayallerindeki şehirleri özgürce inşa edebilirler.

GEREKLİ BİNA İNŞA ETMEK

Vatandaşları oyuncunun davranışına katılmıyorsa etkili bir şekilde işleyemeyen bir şehir. Ve oyuncuların atması gereken ilk adım barınak, elektrik, su ve yiyecek sağlamaktır. Bina sistemi, belirli kullanımlara sahip yüzlerce farklı binaya sahip olacak ve oyuncular. Gerekli işlevselliğe sahip mimarileri seçmek için filtreleri kullanabilecek. City İsland3 Apk indir Şehir büyüdükçe halkın talebi artacak. Oyuncuların seviye atlayarak şehrin boyutunu büyütmesi gerekiyor. Seviye atladıkça, oyun yeni binaların veya diğerlerinin kilidini açacak. Görev sistemi size eğlendirecek bir şeyler vermek için genişleyecek.

Yaşayanların yaşam ihtiyacını karşılayan binaların yanı sıra, gelir getiren binalara da sahip olmanız gerekiyor. Örnekler, zengin bir gelir kaynağına sahip olan iş binalarıdır. Elbette çalışmak ve şehir için vergi ödemek zorunda oldukları için hane halklarından gelir toplayabilirsiniz. Bunun gibi, şehri mevcut kaynaklarla büyütebilen ve hizmet sistemini herkesi memnun eden şekilde genişleterirsiniz.

YENİLİKÇİ BİR YAPI SİSTEMİ

Bu City İsland3 Apk indir yapım mekanizması basit, hatta kullanıcı dostudur. Böylece hayalinizdeki şehri kolayca inşa edebilirsiniz. Sistem üzerinden özgürce yollar, parklar, mimari, yürüyüş yolları ve daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Devasa yapılar bile keyfi olarak özelleştirilebilır, görüş yönü değiştirilen ve daha fazlası yapılabilır. Hatta bu basit sistemle şehri özgürce düzenleyebilirsiniz.

BÜYÜK BİR GÖREV SİSTEMİ VE BAŞARI

Oyuncunun ana gelir kaynağı şehirdir, ancak görevleri tamamlayarak ve başarıların kilidini açarak daha fazla gelir elde edebilirler. Bu sistem sayesinde, oyuncular oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve daha etkili bir yönetim yöntemine sahip olacak. City İsland3 Apk indir şehri kolayca geliştirebilecekler. Görev sistemi çeşitli ve zengindir ve birçok görev bile büyük ödüllerle birden fazla aşamayı kapsayan. Görev sisteminin yanı sıra, oyuncunun oyundaki başarılarını kaydetmek için bir kilometre taşı olan başarılar da vardır.

YENİ ADALAR VE HİZMETLERİN KİLİDİNİ AÇIN

City İsland3 Apk indir, içindeki oynanışın tüm doğasını rahatlıkla gösteren bir isme sahip. Adalar üzerine kurulu şehirler. Geliştirici, oyuncunun tek bir ada olması durumunda sıkıldığını bilir ve sürekli olarak genişletmesine neden olur. Bu nedenle oyuncular, insanları memnun edecek birçok çekici hizmetle yeni adaların kilidini açan. Eşsiz olan şey, her adanın hava durumu, iklim ve çevre gibi kendi özelliklerine sahip olmasıdır. Bu nedenle mimari tasarımları önemli ölçüde değişen ve oyuncular özel araçlar sayesinde adalar arasında kolayca hareket eden.

BÜYÜYÜCÜ 3D GRAFİKLER

City Island 3, oyuncunun şehrini canlandıran 3D ortamlar ve hava durumu oluşturma işleviyle yeni nesil grafik motorunu benimseyecek. Görsel efektler de göz alıcı ve etkileyici, oyuncuya her adanın atmosferini gösteriyor. Harika grafikler ve gerçekçi efektlerle oyuncular hayallerindeki şehri inşa ederken unutulan değil bir deneyim yaşayacaklar.

Çoğu inşaat simülasyon oyunu benzer bir oynanışa sahiptir, ancak her oyunun onları tamamen farklı kılan özellikleri vardır. İnşaat simülasyonu veya yönetim türünde yeni bir deneyim arıyorsanız, City Island 3 mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyunla her zaman, her yerde eğlenmenizi sağlayan sonsuz oynanışa, etkileyici grafiklere ve çeşitli görev sistemine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir