Choice of the Viking Apk indir

1.0.3

İzlanda'da mirasınızı hiç olmadığı kadar şekillendirin! Politika ve romantizm, savaş ve onur oyunu "Choice of the Viking Apk indir".
Apk indir
4/5 Oylar: 31
Boyut
8.85MB
Sürüm
1.0.3
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Sınırsız Arttırılmış

Tanım

Tanrıların, devlerin, elflerin, trollerin ve yürüyen cesetlerin ülkesi olan İzlanda’da mirasınızı hiç olmadığı kadar şekillendirin! Politika ve romantizm, savaş ve onur oyunu “Choice of the Viking Apk indir“, Declan Taggart’ın yazdığı, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği 310.000 kelimelik etkileşimli bir tarihi fantezi romanıdır. Tamamen metin tabanlıdır grafik veya ses efektleri içermez ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenen. Yıl 910’dur. Sayısız Viking uzun gemisi, servet, zafer, ticaret ve toprak arayarak kuzey Avrupa’nın buzlu okyanuslarını geçer. Norveç Kralı tarafından kiralanan geminiz, yerleşimcileri sizin ve klanınızın engebeli araziden yeni bir şey inşa etme şansına sahip olduğu İzlanda’ya getirdi. Her fırsatta zorluklar var. Çiftliğinizi bir draugr’a, yürüyen ölülerden birine ve ardından diğer müstakbel reislere karşı koruyun. zafere senin kadar aç. Yeni inançlar ve eskiler, İzlandalıların ruhları ve her dinin taşıyabileceği siyasi güç için yarışıyor. 

Uzun, kara kış üzerinize çöker, açlığı, hastalığı ve daha fazlasını tehdit eder. Yolunuzdaki engelleri yok etmek ve ruhların kutsamasını kazanmaya için sihrinizi kullanın. Baskın yaparak, arazide dikkatli bakım yaparak veya bilgili tüccar ticareti yaparak onur ve zenginlik kazanın. Başarısız olursanız, Norveç’in kraliyet gücü toprağınıza sahip çıkacak – ancak başarırsanız sonsuz ihtişam bulacaksınız.• Erkek, kadın veya nonbinary olarak oynayın; gey, heteroseksüel, bi veya aromantik• Althing’in büyük meclisine katılın ve İzlanda’nın siyasetini gelecek nesiller için şekillendirin.• Büyünün baş döndürücü hünerlerini sergilemek için ruhların şarkılarını kullanın. • Arazinizi Hristiyan kilisesine adayın veya eski İskandinav tanrılarını onurlandırın.

Viking Tanıtımının Seçimi

Choice of the Viking Apk indir Son zamanlarda oldukça popüler bir rpg oyunu olarak, tüm dünyada rpg oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. Moddroid size yalnızca Choice of the Viking 1.0.3’ün en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda Unlimited Boosted modunu ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Oyunun kendisi. İndirse herhangi bir Viking Seçimi modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli. KullanılIır ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, Viking Seçimi 1.0.3’ü tek tıklamayla indirip yükleyebilirsiniz. Daha ne duruyorsunuz indirse indirip oynayın!

Eşsiz Oynanış

Choice of the Viking Apk indir Popüler bir RPG oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel rpg oyunlarının aksine, Choice of the Viking’de sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlar ve klasik rpg oyunları Choice of the Viking 1.0.3’ün getirdiği neşenin tadını çıkarirsiniz. Aynı zamanda indirse, rpg oyun severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu da dünyadaki tüm rpg oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, İndirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla rpg oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel rpg oyunları gibi. Viking Seçimi de benzersiz bir sanat stiline sahiptir ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri, Choice of the Viking Apk indir ‘nin birçok rpg hayranının ilgisini çekmesini sağlar. Geleneksel rpg oyunlarına kıyasla. Seçim of the Viking 1.0 .3, güncellenen bir sanal motoru benimsedi ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal rpg stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm rpg oyunu severlerin Viking Seçimi 1.0’ın getirdiği mutluluğu tam olarak yaşayabilmesini sağlar. 3

Eşsiz Mod

Geleneksel rpg oyunu, Choice of the Viking Apk indir kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir