CHAT-GPT Apk indir.

13

CHAT-GPT Apk, sohbet etmeye başlayin sizinle doğal diyalog kurmak üzere tasarlanmıştır. Onunla herhangi bir şey hakkında konuşabilirsiniz.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 22
Boyut
3.43 MB
Sürüm
13

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sohbet GPT’si hakkında

CHAT-GPT Apk ile sohbet edin – Akıllı AI Chatbot, sorularınızı yanıtlamak için CHAT-GPT Apk, Android telefonunuzun rahatlığında bir GPT-3 AI sohbet robotu olan Generative Pre-Trained Transformer (GPT) ile sohbet etmenizi sağlar. CHAT-GPT Apk, devam edip sohbet etmeye başlayabilmeniz için sizinle doğal diyalog kurmak üzere tasarlanmıştır. Onunla herhangi bir şey hakkında konuşun – ister geleceğin işleri, ister doğum günü partisinin nasıl yapılacağı hakkında fikirler veya ondan sadece bir şiir yazmasını veya size bir hikaye anlatmasını isteyin. Yapay zeka sistemi ile sohbet ederken yol boyunca eğlenin. Not: İlk kez kullananların hesaplarını oluşturmaları gerekecektir. Zaten bir hesabınız varsa, kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak oturum açabilirsiniz. Feragatname: Bu uygulama, OpenAI’ye herhangi bir şekilde resmi olarak bağlı değildir ve bunu yapmayı da temsil etmez.

ChatGPT Nedir?

GPT (Generative Pre-trained Transformer) bir dil modelleme yöntemidir. Bu yöntem, daha önce eğitildi bir veri kümesi kullanarak yeni metinler üreten bir modelleme yöntemı. CHAT-GPT Apk, bir dil modelleme yönteminde olduğu gibi dil için yapılan Verileri kullanarak yeni metinler üretelir. Ancak aynı zamanda dil modelleme yöntemlerinden daha fazla esneklik ve özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

CHAT-GPT Apk, dil modelleme yöntemleri arasında popüler bir seçenektir. Genellikle chatbotlar ve diğer dil işleme uygulamalarında kulanan. CHAT-GPT Apk, dil modelleme yöntemlerinden daha yüksek doğruluk oranlarına sahip olması nedeniyle. Chatbotlar ve diğer dil işleme uygulamalarında daha yüksek kalitede metinler üretir.

CHAT-GPT Apk Özellikleri Nelerdir?

Bugüne kadar gördüklerinizi unutun, bu kadar muazzam dilbilgisi ile yazan ve hemen hemen her dili bilen, hatta yazılım dillerini bilen bir yapay zeka modeli şu ana kadar görmedim.

Biz CHAT-GPT Apk nin kendisine sorduk ve bize cevaplarını kendi yazdı. Sitemizde yayınlayabilir miyiz dedik. Evet ancak beni lütfen kaynak gösterin dedi. Aşağıda sunacağım özellikler ChatGPT nin kendisi tarafından bize verilen cevaplardır.

  • ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen bir dil modelidir.
  • Bu model, dil öğrenimi teknolojisi kullanarak insan dilini anlama ve cevaplama konusunda çok başarılıdır.
  • ChatGPT, dilin yapısı, kelime seçimi ve anlamı gibi öğeleri dikkate alarak, doğal bir dil kullanımı gösteriyor.
  • ChatGPT, dil bilgisi kurallarını da dikkate alarak yazıldı metinleri doğru bir şekilde anlar ve cevaplar.
  • ChatGPT, sürekli olarak öğrenme yeteneğine sahiptir ve bu sayede daha doğru cevaplar üretir.
  • ChatGPT, dil modeli olarak tasarlanan , dil öğrenimi teknolojisi kullanarak öğrenme yeteneğine sahiptir.

Karşınıza CHAT-GPT Aynı Google gibi bomboş bir sayfadan ibaret. Sadece yazı yazıyorsun, yazı ile cevap veriyor. Ama bu öyle birşey ki hemen hemen her dili biliyor. Hatta yazılım dillerini bile ve çok güzel cümle kuruyor, siriyi, google asistanı filan unutun. Sanki karşımızda bir insan var ve bize öyle cevap veriyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir