Catch Tiles Magic Piano Apk indir (Sınırsız Para)

1.9.1

Catch Tiles Magic Piano Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu, tanıdık Piyano Fayansları oyunundan esinlenmiştir ve bir zamanlar oyuncuların kalbinde derin bir etki bıraktığında bir sıçrama yapmıştır.
Apk indir
4/5 Oylar: 23
Boyut
62 MB
Sürüm
1.9.1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Catch Tiles Magic Piano Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu. Tanıdık Piyano Fayansları oyunundan esinlenmiştir. Bir zamanlar oyuncuların kalbinde derin bir etki bıraktığında bir sıçrama yapmıştır. Oynanış tamamen farklı olmayacak olsa da. Bu oyun kedilerin veya diğer çizgi film karakterlerinin arayüzü ile daha sevimli bir tarza sahip olacak. Müzik dinlemek kadar müzik dinlemek de burada edineceğiniz deneyimler olacaktır.

TANIDIK OYUN TARZI AMA EĞLENCE

Bir oyun ekranına girdiğinizde birçok uzun dikdörtgen hücrenin klavyeye benzediğini göreceksiniz. Özellikle her kutuda sevimli bir kedi resmi olacak. Senin görevin bir melodi oluşturmak için bu tuşlara dokunmaktır. Daha fazla tuşla birleştirildiğinde tam bir şarkı haline gelecektir. Yine de dokununce yeterli değildir, çünkü daha tutarlı bir ritim oluşturmak için. Aynı anda tuşun tüm uzunluğunu basılı tutmanız gerekir.

İlk defa bir oyun ekranında tuşların hareket hızı yavaş olacak. Böylece kolayca ayak uydurabileceksiniz, ancak daha sonra zorluk kat kat artacak. Tuşlar daha hızlı hareket etmeye başlar ve onlara dokununce için çok hızlı olmanızı gerektirir. Şarkının ritmi de daha hızlı olacak ve oyuncu için bir gerilim ve gerilim hissi yaratacaktır. Bir anahtarı kaçırırsanız veya dışarıdaki boş bir kutuya dokunursanız. Kaybettiğiniz ve o ekranı tamamlamadığınız anlamına gelir.

BİRÇOK GÜZEL MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Normalde uygulamalarda sadece müzik dinleyeceksiniz. Ama Catch Tiles Magic Piano Game’e geldiğinizde tuşlarla kendinizi zorlamaktan çok daha heyecanlı bir şekilde müziği duyacaksınız. Tam bir şarkıyı dinleyemek için seviyeyi tamamlamaya çalışmanız gerekiyor, bu yüzden çok çekici. Oyundaki şarkılar ve mevcut şarkılarla ilgili olarak, daha fazla şarkının kilidini açmak için görevi tamamlamanız gerekiyor.

Oyunun bir müzik uygulamasından farkı olmayan bir şarkı koleksiyonuna sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Çünkü EDM, Vokal, Klasik arasından seçim yapabileceğiniz tüm türlere sahip ve özellikle KPOP hayranı olanlar için. Buraya girdiğinizde gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız çünkü heyecanlı şarkıların melodisi sizi mutlu ve rahat hissettirecek.

GRAFİK VE SES İNANILMAZ

Oyun 2D grafiklere ve köpek veya kedi gibi çizgi film karakterlerinin görüntüleri ile birleştirip basit ama sevimli bir tasarıma sahiptir. Arayüz ayrıca oyuncuların özellikleri kolayca keşfedebilmesi için basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ilginizi çekecek bir şey de oyunun çok parlak ve uyumlu bir renk tonuna sahip olması. Ana renk olarak pembenin olması, oynarken hafiflik hissi yaratması.

Oyunculara en iyi deneyimi sunmak için üretici tarafından dikkatlice yatırılan sesten bahsetmemek mümkün değil. Ses efekti, bir tuşa her dokunduğunuzda ve her tuşun uzunluğu farklı olduğunda çok gerçekçidir ve yankılanma da belirgin olacaktır. Müziğin keyfini mükemmel ses kalitesiyle ve çok akıcı bir şekilde çıkaracaksınız.

Müzik yeteneklerinizi geliştirmeniz için bir fırsat olacak özel mücadelelerde yer almak heyecan verici olacak. Catch Tiles Magic Piano Game ile ekrandaki tuşlar ile birçok farklı müzik türünde yeteneğinizi sergileyebileceksiniz. Oyun basit bir oynan sahip. Ancak bir cazibeye sahip olup, arkadaşlarınızla müzikte yarışma ve kazanma için uygun bir yer olur.

ANA ÖZELLİKLER

– Kendiniz seçmek ve kendinize meydan okumak için EDM, Vokal, Klasik, Pop’tan KPOP’a kadar birçok farklı müzik türünün koleksiyonu.
– Oyun, her zaman bekleyen zorluklar olduğunda basit ama aynı derecede ilginç ve çekici.
– Oyunun daha hızlı temposu, daha sonra oyuncuları duygusal bir dalgalanmaya sokar ve bir gerilim duygusu yaratır.
– Parlak renkler ve sevimli karakter görüntüleri ile kullanımı kolay basit arayüz.
– Kimin en iyi olacağını görmek ve kazanmak için arkadaşlarınızla mod için yarışın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir