Candy Crush Soda Apk indir

1.2.5

Herkesin bildiği şeker oyunu Candy Crush Soda Apk indir, rengarenk bir şeker dünyasına gireceksiniz.
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
9 Mb.
Sürüm
1.2.5

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Herkesin bildiği şeker oyunu Candy Crush Soda Apk indir, rengarenk bir şeker dünyasına gireceksiniz. Yeni bir yolculukta birçok arkadaş bulabildiğinizde oyunun deneyimi her zamankinden daha iyi hale geliyor. Buna ek olarak, oyun hala oyuncular için mücadelesini koruyor. Bu onları mevcut zorlu seviyelerin yüksek sonuçlarla üstesinden gelmeleri için motive ediyor.

YENİ KARAKTERLER VE SEVİYE SİSTEMİ

Oyuncular yeni Candy Crush Soda Apk indir yolculuklarının üstesinden gelmeye devam. Oyun tamamen yeni bir deneyim izleniyor. Oyuncular bu oyun dünyasının içinde seyahat etmeye ve onun getirebileceği güzelliği deneyimlemeye devam edecekler. Aynı zamanda kendi hikayelerine sahip heyecan verici karakterler sizlerle tanışmayı bekliyor. Ek olarak, oyuncuları ilgilendiren faktör, becerilerinizi zorlamak için hala yeni eklenen seviyelerdir.

ETKİLEYİCİ MAÇ-ÜÇ MAÇLARI DENEYİM

Candy Crush Soda Apk ile çoklu maça katılacağınız zaman birçok oyuncu için heyecanlı. Kimsenin görmezden gelemeyeceği tamamen renkli bir dünya ve aynı zamanda yeteneklerinizi kullanacağınız zorluklarla dolu. Ayrıca, belirli sayıda puan elde edebilmek için oyunda üçten fazla öğeyi eşleştirdiğinizde oyunun mekaniği basittir. Ek olarak, kaybolmaları bazen belirli kombinasyonları da gerektirir.

Temel şekerlemelerin yanı sıra birçok farklı işlevi olan şekerleri de göz ardı edemeyeceksiniz. Oyuncular balık şeklinde bir şeker oluşturmak için bir kare oluşturmak için dört şekeri eşleştirebilir. Zahmetsiz çalışması, ekrandaki herhangi bir öğeye yüzerek onu yok edebilmesidir. Ek olarak, oyun sırasında nasıl çalıştıklarını ve genellikle oyunda kaybolması gereken unsurlarla ilgili olduklarını anlayacaksınız. Yukarıdaki benzersiz faktörlerin yanı sıra, özel şekerler hala önceki versiyondan korunmaktadır. Çoğu oyuncu, oyun sırasında oyuncunun aldığı hamle sayısını kaydettiği için genellikle üçten fazla öğeyle eşleşir. Bu nedenle, şekerleri keyfi olarak eşleştirmeyeceksiniz, ancak oyunda onları gözlemlemeniz gerekiyor. Ayrıca sınırlı hareketlerin yanı sıra üstesinden gelmeniz gereken zorluklar da olacak.

Candy Crush Saga Apk indir

AŞILMASI GEREKEN ÇEŞİTLİ ZORLUKLAR

Oyuncuların seviyede belirli bir gereksinimi karşılaması ve bunu kendi yolunda tamamlamaya çalışması gerekecek. Bu nedenle, yararlanabileceğiniz ve seviyeyi geçebileceğiniz sabit bir oynama şekli olmayacaktır. Tüm seviyeler, belirli miktarda gözlemsel ve taktiksel beceri gerektirir. Bu faktör, getirebileceği zorluklar nedeniyle Candy Crush serisinin popülaritesini yarattı. Çok az kişi bu oyunu tamamen hızlı bir şekilde tamamlayabilir.

Oyuncuların bu oyunda yaşayabileceği birçok zorluk türü vardır. Ancak çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü bu öğeleri eğitim ekranında nasıl ele alacağınızı bileceksiniz. Ayrıca oyun sırasında, bu zorlukların karakterine dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü doğru hamleleri yapmazsanız ve onları doğru bir şekilde yok ederseniz bazen çoğalabilirler. Bu element çoğunlukla çikolatalı şeker yarışmasında ortaya çıkar. Bununla birlikte hedefin çoğu tüm bu şekerleri yok etmektir. Onları yok etmeden bir dönüş yaparsanız, sayıları çoğalacak ve diğer şekerleri kaplayacaktır. Yani hedef sayınız artacak ve oyun sizin için daha zorlu hale gelecek. Böylece zamanla, bir oyunu tek geçişten daha fazlasını tamamlayacaksınız.

BİRÇOK FARKLI SEVİYEDE DENEYİM

Yukarıda bahsedildiği gibi, Candy Crush Soda Saga seviyelerinin sayısı müreffeh ve tamamen zorlayıcı yeni seviyeler ekledi. Bu nedenle, oynama sürecinde oyuncular bu seviyelerden geçmek ve etkileyici sayıda sonuç elde etmek için çok zaman harcayacaklar. Yıldız hesaplama kuralı oldukça basittir. Seviyenin hedefini tamamlamanız ve o seviye için belirli sayıda puan kazanmanız gerekecektir. Bu nedenle, birçok durumda yüksek sonuçlar elde etmeyi bekleyeceksiniz.

Bazen oyuncular maksimum yıldız sayısına ulaşmak ve sonraki seviyeleri tamamlamak için onları motive etmek istedikleri için bir seviyeyi tekrar oynayacaktır. Ayrıca oyun, oynayan arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza da yardımcı olur.

Oyunun ayrıntılı videoları için GooglePlay ‘i ziyaret et.

Hakkında bir yorum "Candy Crush Soda Apk indir"

  1. Tugce diyorki:

    Bende millet nasıl her oyunda 3 yıldız alıp yüksek puanlar alıyor diyordum… Thanx indirse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir