Bus Simulator Indonesia Apk indir

3.7.1

Bus Simulator Indonesia Apk indir ’daki çevrimiçi oyuna aşırı derecede ilginç otobüs aşamalarından geçin. Oyuncular bir otobüs şoförüne dönüşür ve bu yolcu alma yolculuklarının her biri için çok sayıda son derece beklenmedik zorluklarla Endonezya’nın bu şehrinin tüm yollarında otobüsü özgürce kavrar.
3.7/5 Oylar: 23
Boyut
826.06 MB
Sürüm
3.7.1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bus Simulator Indonesia Apk indir ’daki çevrimiçi oyuna aşırı derecede ilginç otobüs aşamalarından geçin. Oyuncular bir otobüs şoförüne dönüşür. Ayrıca Bu yolcu alma yolculuklarının her biri için çok sayıda son derece beklenmedik zorluklarla. Endonezya’nın bu şehrinin tüm yollarında otobüsü özgürce kavrar.

Bus Simulator Indonesia vs Bus Sumilator Ultimate

Oyun Apk

Bus Simulator Indonesia Apk indir oyunu, çevrimiçi yarış simülasyonu oyun türünü seven insanlar için çok da garip değil. Farklı işlevlere sahip renkli otobüsleri seçmekte özgür olacak ve işletim rotasını oynamaya başlayacaksınız. Gittiğiniz her rotada bekleyen insanlar var, göreviniz misafirleri almak. Her başarılı ve güvenli dönüşün ardından teşvik almak için onları güvenli bir yere götürmek. Kontrolleri esnek bir şekilde kullanın ve otobüs yolculuğunuzu güvenli hale getirmek. Mümkün olduğunca çok misafiri cezbetmek için nihai sürüş becerilerinizi gösterin.

Otobüsü Tasarlayın ve Yükseltin

yolcuları düzgün bir şekilde almak ve bırakmak için her görevden sonra kazandığınız tüm bonuslarla. Bir sonraki görev için aracınızı yükseltmek için aldığınız parayı tamamen kullanabilirsiniz. Kişisel otobüsünüzü tasarlamak için erişilebilir boya renkleri ve çizimleri kullanmalısınız. Bus Simulator Indonesia Apk indir Araba tasarımının yanı sıra. Tüm zorlukları daha kolay tamamlamanıza yardımcı olacak koç söz konusu olduğunda ek olarak parçaları yükseltin. Sadece koçu yükseltmeyi engellemekle kalmayıp, çeşitli hız, sürtünme. Viraj alma işlevleriyle farklı ülkelerden otobüs modelini tamamen değiştirebilirsiniz … Bu çevrimiçi oyunda tüm arabaların kilidini açmak için birçok bonus toplayın.

Birden Fazla Araç Ayarı

Sadece birkaç farklı otobüs taslağı ile zorluğu hissetmekle kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi oyunda kamyonlar ve otomobiller gibi diğer arabaları da deneyimlemeye karar verebilirsiniz. Bus Simulator Indonesia Apk indir Her farklı araç türüyle, yepyeni görevler bulabilir ve arabayı bir sonraki mücadele için güncellemek için kelime bonusları toplayabilirsiniz.

Bus Simulator Indonesia Grafikler ve Ses Efektleri

Son derece pratik çevrimiçi oyun ayrıntılarına sahip 3D görüntüler, değişen oyun çerçevesi, çevrimiçi oyun ayrıntılarıyla ilgili sürekli hareket ile birlikte video oyununa katıldıklarında insanlara tatmin edici bir bilgi verir. Otobüslerin, kamyonların veya araçların gürültüsünün desteklediği ses efektleri, Bus Simulator Indonesia her oyun ekranını daha canlı hale getirir. otobüsten gelen ses etkisi, ancak buna ek olarak yolculardan gelen ses etkisi veya belki de yağmurun gürültüsü de dahil olmak üzere hava koşulundaki değişiklik…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir