Bud Farm Apk indir (Idle Tycoon)

1.13.0

Bud Farm Apk indir Ekin yetiştirmek, evcil hayvan yetiştirmek ve çiftliğinizde bulunan malzemelerden ürünler üreten fabrikalar inşa etmek için bir çiftliğe sahip bir çiftçi olarak oynayacaksınız. 
Apk indir
4.6/5 Oylar: 52
Boyut
64.80MB
Sürüm
1.13.0
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Bud Farm: Idle Tycoon  Apk  (Sınırsız para) İndir

Tanım

Yetiştirmeyi, ilgilenmeyi ve kendi bahçeni yaratmayı seven bir insansın. Ardından keyifli bir deneyim yaşamak için Bud Farm’ı hemen indir. Ekin yetiştirmek, evcil hayvan yetiştirmek ve çiftliğinizde bulunan malzemelerden ürünler üreten fabrikalar inşa etmek için bir çiftliğe sahip bir çiftçi olarak oynayacaksınız. Bununla birlikte Daha fazla ürün satın almak ve fabrikalar inşa etmeye için çok para kazanmaya ve satmak için ürün toplamak için çok çalışmalısınız. Bud Farm Apk indir : Idle Tycoon oyunu tüm akıllı telefonlarda mevcuttur ve tamamen ücretsizdir. Her rütbe atlayışından sonra farklı kişiliklere sahip birçok farklı karakterle karşılaşacaksınız.

GİRİİŞ

Idle Tycoon Free Game, sizin için 420 işletmenin yer aldığı bir çiftlik simülasyonudur. Idle Tycoon, Bud Farm Apk indir serisindeki yeni bir oyun türüdür. Ancak bu bölümde amacınız, zengin olabilmeniz, yeni türlerin ve yöntemlerin kilidini açabilmeniz. Çok zengin olabilmeniz için çeşitli evrimler oluşturmaktır. Oyuncular görevleri tamamlayabilir. Taşlar kazanabilir ve satmak için sürgünler kazanabilir. Ürünler üretmek için tesisler ve fabrikalar inşa etmek için para kazanın. Oyuncular ayrıca tüm mücevherlerini satar. Ardından onları daha da geliştirmek için istasyonlara ve kategorilere yatırım yapabilir. İstasyonları daha yüksek bir seviyeye yükselttiğinizde, o kadar çok para kazanırsınız.

ANA ÖZELLİKLER

Bud Farm Apk indir ‘ın ana özelliği mandallara yapılan bir yatırımdır. Bu, oyuncunun çiftliğinizin uzun vadede ve sürdürülebilir bir şekilde büyümesine. Bununla birlikte Yardımcı olabileceğini düşündüğünüz belirli bir nesneye yönelik belirli bir amaca sahip olması gerektiği anlamına gelir. Bu oyunda, oyuncunun hedefi bir ot ve küresel bir kenevir imparatorluğuna dönüşmek için üzerine tıklamanız yeterli. Ne kadar çok madencilik yaparsanız. O kadar çok yabani ot yetiştirelır ve o kadar çok para kazanın. Yeni bir seviyeye yükseldikten sonra 2 karakterin kilidini açacaksınız. Bunlar ot alanını yönetmenize ve büyütmenize yardımcı olacak ve sizin için karlı hale getirecek. Esrarengiz yaratıkları toplayacaklar ve 420 irili ufaklı işletmeyi uzaktan yönetecekler.

OT ÇİFTLİĞİNİZİ GELİŞTİRİN

Bud Farm Apk indir tamamen ücretsiz ve oynaması kolay, kullanıcı dostu bir oyundur. Oyuncuların kazanmaya için dokunması yeterlidir. Ancak Oyuncular, nesneye tek bir tıklamayla oyunda yapmaları gereken her şeyi yapabilirler. Büyümek ve çok para kazanmaya için yabani ot işinizi büyütmek için tıklayın. Oyuncular ayrıca çılgın oyun içi Bongo savaşlarından ödüller kazanmaya için tıklayabilirler.

KÂR KAZANIN

Bud Farm’da, oyuncuların çiftliklerini geliştirmek için kazandıkları karları takip etmeleri için günlük bir gelir haritası vardır. Ancak Harita, verileri ve günlük gelir bilgilerini ayrıntılı. Doğru ve gözlemlenmesi kolay bir şekilde net bir şekilde gösterecektir. Floyd Amca ve çetesinin dünya çapında yabani ot devrimini tohumlamasına yardım etmek için iş temsilciniz olacaksınız. Bu, oynaması basit bir oyundur ve saatlerce süren sıkı çalışmanın ardından daha fazla rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Bud Farm Apk indir, basit oynanışa sahip bir ot çiftliği imparatorluk oyunudur ve zengin bir çiftlik patronu olacaksınız. Kendine iyi bak ve otunu dünyanın en büyük imparatorluğuna dönüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir